Probati ili ne?

Budjelar

Početnik
Poruka
30
Zdravo svima. Treba mi savet od vas. Imam 27 godina i trenutno nemam dečka. Udvara mi se oženjen muškarac, stariji od mene nekih 10 godina. Izgleda dobro i mnogo mi se dopada, ali....to što je oženjen, to mi smeta. Znam od drugih ljudi, da nema baš neki srećan brak, ali je i dalje u njemu. Toliko je uporan da prosto ne znam šta da radim. Toliko SMS poruka od njega, izliva nežnosti, pažnje...ma svašta. Do sada nisam nikada bila sa oženjenim tipovima i ne znam šta da radim. Šta vi mislite, da probam ili ne?:roll:
 
Vidi ako zelis vezu onda NEMOJ, a ako hoces sex onda imas moj blagoslov.
Meni je super sa ozenjenima ali samo sex kad je upitanju, a inace neka veza ili tako nesto,..to nikako.

Ne znam šta želim. Svesna sam koliko može da me povredi i pokušavam da ne mislim na njega, ali...ma uvukao mi se pod kožu. Prosto mi ne dozvoljava da ga zaboravim. Toliko nežnih reči upućenih meni nisam čula od svih dosadašnjih mladića, koliko od njega.
 
Zdravo svima. Treba mi savet od vas. Imam 27 godina i trenutno nemam dečka. Udvara mi se oženjen muškarac, stariji od mene nekih 10 godina. Izgleda dobro i mnogo mi se dopada, ali....to što je oženjen, to mi smeta. Znam od drugih ljudi, da nema baš neki srećan brak, ali je i dalje u njemu. Toliko je uporan da prosto ne znam šta da radim. Toliko SMS poruka od njega, izliva nežnosti, pažnje...ma svašta. Do sada nisam nikada bila sa oženjenim tipovima i ne znam šta da radim. Šta vi mislite, da probam ili ne?:roll:

budi fina curica..reci mu da se razvede ..i onda ce dobiti djanu na tacni
 
Zdravo svima. Treba mi savet od vas. Imam 27 godina i trenutno nemam dečka. Udvara mi se oženjen muškarac, stariji od mene nekih 10 godina. Izgleda dobro i mnogo mi se dopada, ali....to što je oženjen, to mi smeta. Znam od drugih ljudi, da nema baš neki srećan brak, ali je i dalje u njemu. Toliko je uporan da prosto ne znam šta da radim. Toliko SMS poruka od njega, izliva nežnosti, pažnje...ma svašta. Do sada nisam nikada bila sa oženjenim tipovima i ne znam šta da radim. Šta vi mislite, da probam ili ne?:roll:

Stara dobra pricha..ozenjen i pilkica zeljna ljubavi..kao stara dobra zrtva..On zna shta tebi treba,shta zelish da chujesh to ti i govori..
Jagnje i vuk..
A kombinacija sa ozenjenim je strava..iskustvo za tebe,u svakom pogledu..
Naravno tu su i njegovi saveti..zalaganja...predavanja........
Sve u svemu dobro je..
I tako ce i ostati i narednih 10 godina,on i dalje zivi u loshem braku,deca mu vec na faksu..ti cesh imati 37godina..imacesh i njega..do dushe povremeno..al..daj shta dash..
Neko to zove zivot....
Srecno
 
Stara dobra pricha..ozenjen i pilkica zeljna ljubavi..kao stara dobra zrtva..On zna shta tebi treba,shta zelish da chujesh to ti i govori..
Jagnje i vuk..
A kombinacija sa ozenjenim je strava..iskustvo za tebe,u svakom pogledu..
Naravno tu su i njegovi saveti..zalaganja...predavanja........
Sve u svemu dobro je..
I tako ce i ostati i narednih 10 godina,on i dalje zivi u loshem braku,deca mu vec na faksu..ti cesh imati 37godina..imacesh i njega..do dushe povremeno..al..daj shta dash..
Neko to zove zivot....
Srecno

Pa mislim da nisam baš jagnje, niti da je on neki vuk...ali kad čujem ovakav komentar...osećam se loše. A što se tiče toga da sam željna ljubavi tu si možda u pravu:cry:
 
ajd' jos par reci, pa odoh.
devojko, imas li ti svoju glavu da mislis, ili moras nas da pitas?
pa lepo sedi, stavi prst na celo i razmisli: sta ce ti ozenjen muskarac?
prekidaj to sto pre, dok jos nije ni pocelo!
u zdravlje!
 
Ma da, voli te a koliko sam skapirao komunicirate uglavnom preko SMS-a. :roll:
Devojko nađi slobodnog j3bača frilensera, zj3bi te gluposti. Oženjen, a? On da je
neki dasa ne bi varao ženu i pravio probleme bez potrebe nego bi se razveo. Ako
tražiš savet, definitivno NE. I ***** je sigurno čim održava vezu (brak) koja ne vredi
po'' k. :roll: U stvari, baš me briga, meni bi samo bilo odvratno da krešem nečiju
ženu (naročito što ima milion slobodnih super devojaka out-there).
Mene za moodaa!
 
Zdravo svima. Treba mi savet od vas. Imam 27 godina i trenutno nemam dečka. Udvara mi se oženjen muškarac, stariji od mene nekih 10 godina. Izgleda dobro i mnogo mi se dopada, ali....to što je oženjen, to mi smeta. Znam od drugih ljudi, da nema baš neki srećan brak, ali je i dalje u njemu. Toliko je uporan da prosto ne znam šta da radim. Toliko SMS poruka od njega, izliva nežnosti, pažnje...ma svašta. Do sada nisam nikada bila sa oženjenim tipovima i ne znam šta da radim. Šta vi mislite, da probam ili ne?:roll:


Sa svojih 27 trebalo bi već da znaš šta hoćeš, ili bar šta nećeš u životu; na šta možeš pristati, a na šta ne nikako...Naravno da će ti reći da nema srećan brak, nijedan ne kaže: "znaš, ja imam srećan brak, al' bih malo i s tobom..." i da mu ništa ne fali, ne bi to ni radio. Kao što reče Samatha (čini mi se) ako hoćeš seks - samo izvoli, ako očekuješ nešto više - I don't think so!
Dal' si se nekad zamislila u poziciji njegove žene, kakva god da je ona, i da li bi ti voljela da tvoj muž ima neke šeme sa strane??? :think: Ako je odgovor DA - ne znam što uopšte pitaš. Ja lično imam jasno pravilo za pitanja oko kojih se dvoumim u životu: ako sumnjam - to znači da je odgovor NE! Srećno...
 
Htela sam da napisem nesto pametno..
Napisem pa obrisem...
Upravo mi najbolja drugarica muci muku sa muzem i njegovom ljubavnicom
malo mi je muka vise od toga...
Ono sto neces da se tebi desi
ne radi drugome
 
Ok ljudi, skapirala sam. Phuuuuu....koliko treba biti jak pa odoleti...
Tesko je odoleti..vero..samo jedna primedbica..to se ne proba..ili uradis to ili ne..posle probanja nema kajanja..takve veze su jako ozbiljne i nose sa sobom veliku odgovornost koje moras biti svesna ..samo emotivno stabilne osobe mogu biti u takvim vezama bez posledica..ako mozes da tu vezu svedes u okvir dobrog sexa..onda ok..ali ako umesas emocije to vec postaje opasno po tebe..jako opasno ako si zrela i svesna osoba..
 

Back
Top