Srbija od danas ponovo ide u blokadu

logicki dekriptor demokratskih gluposti i baljezganja

- ako srbija radi kako demokrate hoce to je put u prosperitet, svetlu buducnost i europu
- ako srbija radi kako demokrate nece to je put u izolaciju, ratove, sankcije, zavladace kuga, kolera, najezde skakavaca, poplave, zemljotresi itd.

ne mogu da verujem da jos ima ljudi kod kojih pale ova plasenja.
 
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=32800

Da li je moguce da cemo opet biti u izolaciji?

Ај' још једном прочитај текст који си сама цитирала. Ради се о блокади институција
а изолација ти је без твог знања и без твог пристанка инсталирана у главу као фикс-идеја.
 
jel samoizolovana svajcarska sto nije u eu?

rusija mozda?

jel japan samoizolovan sto nije u eu?

norveska mozda?

sve ovo sto ti pricas zajedno sa ovom moreplovkom je najobicnija gomila gluposti. crap.

po vama nema zivota bez EU i van EU. Evo ziveli smo bez te EU nekih 1000 i kusur godina i eto nas - zivi i zdravi. Nismo propali, nismo pomrli, zivi smo. A i 4/5 planete zemlje zivi van te EU pa nesto ne vidim da su doziveli katastrofu.

Tako da bolje vam je da prestanete da pravite budale od sebe...
 
logicki dekriptor demokratskih gluposti i baljezganja

- ako srbija radi kako demokrate hoce to je put u prosperitet, svetlu buducnost i europu
- ako srbija radi kako demokrate nece to je put u izolaciju, ratove, sankcije, zavladace kuga, kolera, najezde skakavaca, poplave, zemljotresi itd.

ne mogu da verujem da jos ima ljudi kod kojih pale ova plasenja.

logicki dekriptor radikalskih gluposti i baljezganja

- ako srbija radi kako radikali hoce to je put u svetlu buducnost, vraćanje još svetlijoj pročlosti i nacionalno osvešćenje.
- ako srbija radi kako radikali nece to je put u izdaju, podvrgavanje stranim plaćenicima, masonima, soroševcima

ne mogu da verujem da jos ima ljudi kod kojih pale ova plasenja.

Sounds kinda same, ain' it? :lol:
 
jel samoizolovana svajcarska sto nije u eu?

rusija mozda?

jel japan samoizolovan sto nije u eu?

norveska mozda?

sve ovo sto ti pricas zajedno sa ovom moreplovkom je najobicnija gomila gluposti. crap.

po vama nema zivota bez EU i van EU. Evo ziveli smo bez te EU nekih 1000 i kusur godina i eto nas - zivi i zdravi. Nismo propali, nismo pomrli, zivi smo. A i 4/5 planete zemlje zivi van te EU pa nesto ne vidim da su doziveli katastrofu.

Tako da bolje vam je da prestanete da pravite budale od sebe...

Koji si ti demagog... Porediti Srbiju sa tim zemljama je kao porediti kita i sardinu. Sardinama treba jato da bi postigle nešto i da bi se zaštitile. Kitu ne treba...
 
logicki dekriptor radikalskih gluposti i baljezganja

- ako srbija radi kako radikali hoce to je put u svetlu buducnost, vraćanje još svetlijoj pročlosti i nacionalno osvešćenje.
- ako srbija radi kako radikali nece to je put u izdaju, podvrgavanje stranim plaćenicima, masonima, soroševcima

ne mogu da verujem da jos ima ljudi kod kojih pale ova plasenja.

Sounds kinda same, ain' it? :lol:

nope. thats not a same thing mate...

radikali ne koriste tu negativnu kampanju plasenja gradjana ratovima, izolacijama i sankcijama.

tako da ne moze biti isto. te kampanje mrznje i plasenja su trademark vas zutih demokrata....
 
jel samoizolovana svajcarska sto nije u eu?

rusija mozda?

jel japan samoizolovan sto nije u eu?

norveska mozda?

sve ovo sto ti pricas zajedno sa ovom moreplovkom je najobicnija gomila gluposti. crap.

po vama nema zivota bez EU i van EU. Evo ziveli smo bez te EU nekih 1000 i kusur godina i eto nas - zivi i zdravi. Nismo propali, nismo pomrli, zivi smo. A i 4/5 planete zemlje zivi van te EU pa nesto ne vidim da su doziveli katastrofu.

Tako da bolje vam je da prestanete da pravite budale od sebe...

Švajcarska -ekonomska sila

Rusija - nuklearna sila

Japan - ekonomska sila

Norveška - ekonomski takođe veoma jaka

Eto ti odgovor zašto one mogu bez EU...................:cool:
 
Ај' још једном прочитај текст који си сама цитирала. Ради се о блокади институција
а изолација ти је без твог знања и без твог пристанка инсталирана у главу као фикс-идеја.

A kad bi se ti malo udubio u tekst i kad bi razumeo sta sledi posle toga bilo bi ti kristalno jasno.
 
Vreme će pokazati da nam bolje neće biti zbog ovakve političke situacije koju izaziva Mlohavi tako da će i paćenici koji glasaju za Mlohavog i grobara uskoro i da osete na svojoj koži kako je biti u samoizolaciji.................

Ova bagra AUTISTICHNA,ponashase kao da su sankcije bile pre 100 godina:cry:

izgleda kao da su "nostalgichni"' prema vremenu, kada su ziveli kao PSI

uziveli se u ulogu ""PONOSNOG I DOSTOJASTVENOG"" SLUGE pa bi da opet, malo, budu
NEBSKI- GLADNI NAROD:roll::roll::roll:
 
nope. thats not a same thing mate...

radikali ne koriste tu negativnu kampanju plasenja gradjana ratovima, izolacijama i sankcijama.

tako da ne moze biti isto. te kampanje mrznje i plasenja su trademark vas zutih demokrata....

Ne koriste, ha?
Čudno onda kako sam ja primetio da ca. 80% radikalskih pristalica na ovom Forumu koriste upravo takav/sličan rečnik.

P.S. Nisam žuti. Socijal-demokrata da, ali ne žut :D
 
Koji si ti demagog... Porediti Srbiju sa tim zemljama je kao porediti kita i sardinu. Sardinama treba jato da bi postigle nešto i da bi se zaštitile. Kitu ne treba...

ja poredim drzave koje nisu u EU sa Srbijom. Eto imas dosta drzava u Evropi koje nisu u EU , neke su cak i u totalnom okruzenju EU , kao Norveska , Island i Svajcarska pa su opet i pored toga izuzetno prosperitetne i ugodne za zivot.

Tako da to pokazuje da clanstvo u EU nije nikakav preduslov za dobar zivot gradjana neke drzave, vec je to pre svega njihova sposobnost, vrednoca, znanje i uredjenost te same drzave.

Ja to pricam vama ogranicenim mozgovima vec dugo vremena.

Pricam vam , da mi treba da uradimo nasu drzavu i da usvojimo i implementiramo u nju stvari koje su se pokazale uspesnim i dobrim u tim drugim drzavama. Za to nam ne treba nikakvo clanstvo u EU , vec nasa sposobnost i volja da to uradimo!

To pokazuje da je sve sto ti pricas i generalno sto vi demokrate pricate - najobicnija demagogija.

Ko je vama demokratama branio da uredite ovu drzavu za ovih 8 godina, da iskorenite korupciju, da unistite dilere drogom, da smanjite birokratski aparat na nivo EU zemalja, da smanjite poreze i tako to?

KO JE KRIV ZBOG TOGA?

Opozicija? EU? Ili vi i vasa sopstvena nesposobnost?
 
ja poredim drzave koje nisu u EU sa Srbijom. Eto imas dosta drzava u Evropi koje nisu u EU , neke su cak i u totalnom okruzenju EU , kao Norveska , Island i Svajcarska pa su opet i pored toga izuzetno prosperitetne i ugodne za zivot.

Tako da to pokazuje da clanstvo u EU nije nikakav preduslov za dobar zivot gradjana neke drzave, vec je to pre svega njihova sposobnost, vrednoca, znanje i uredjenost te same drzave.

Ja to pricam vama ogranicenim mozgovima vec dugo vremena.

Pricam vam , da mi treba da uradimo nasu drzavu i da usvojimo i implementiramo u nju stvari koje su se pokazale uspesnim i dobrim u tim drugim drzavama. Za to nam ne treba nikakvo clanstvo u EU , vec nasa sposobnost i volja da to uradimo!

To pokazuje da je sve sto ti pricas i generalno sto vi demokrate pricate - najobicnija demagogija.

Ko je vama demokratama branio da uredite ovu drzavu za ovih 8 godina, da iskorenite korupciju, da unistite dilere drogom, da smanjite birokratski aparat na nivo EU zemalja, da smanjite poreze i tako to?

KO JE KRIV ZBOG TOGA?

Opozicija? EU? Ili vi i vasa sopstvena nesposobnost?

Čoveče po 100-ti put Mlohavi je taj koji koči sve promene u ovoj državi i vrši perfidnu podelu naroda na patriote i izdajnike a koju je srs svesrdno prihvatio...........Šta ti bre više nije jasno?!?!:shock::shock::shock:
 
jel samoizolovana svajcarska sto nije u eu?

rusija mozda?

jel japan samoizolovan sto nije u eu?

norveska mozda?

sve ovo sto ti pricas zajedno sa ovom moreplovkom je najobicnija gomila gluposti. crap.

po vama nema zivota bez EU i van EU. Evo ziveli smo bez te EU nekih 1000 i kusur godina i eto nas - zivi i zdravi. Nismo propali, nismo pomrli, zivi smo. A i 4/5 planete zemlje zivi van te EU pa nesto ne vidim da su doziveli katastrofu.

Tako da bolje vam je da prestanete da pravite budale od sebe...

Sve te zemlje koje su navedene u ovom postu, nisu se dizale sa dna u ekonomskom smislu , kao shto mi trebamo. Zbog toga nasha politika nikako ne moze da se uporedi sa njihovom, niti strategije koje su mogle da se upotrebe za njihov razvoj mogu da se uporede sa strategijama koje trebaju da se upotrebe za nash razvoj.
Pokushaj kad pravish poredjenja...da ostanesh u granicama realnosti. Poredjenje sa ovim zemljama koje su navedene je nauchna fantastika.
 
ja poredim drzave koje nisu u EU sa Srbijom. Eto imas dosta drzava u Evropi koje nisu u EU , neke su cak i u totalnom okruzenju EU , kao Norveska , Island i Svajcarska pa su opet i pored toga izuzetno prosperitetne i ugodne za zivot.

Tako da to pokazuje da clanstvo u EU nije nikakav preduslov za dobar zivot gradjana neke drzave, vec je to pre svega njihova sposobnost, vrednoca, znanje i uredjenost te same drzave.

Ja to pricam vama ogranicenim mozgovima vec dugo vremena.

Pricam vam , da mi treba da uradimo nasu drzavu i da usvojimo i implementiramo u nju stvari koje su se pokazale uspesnim i dobrim u tim drugim drzavama. Za to nam ne treba nikakvo clanstvo u EU , vec nasa sposobnost i volja da to uradimo!

To pokazuje da je sve sto ti pricas i generalno sto vi demokrate pricate - najobicnija demagogija.

Ko je vama demokratama branio da uredite ovu drzavu za ovih 8 godina, da iskorenite korupciju, da unistite dilere drogom, da smanjite birokratski aparat na nivo EU zemalja, da smanjite poreze i tako to?

KO JE KRIV ZBOG TOGA?

Opozicija? EU? Ili vi i vasa sopstvena nesposobnost?

Ako ti zaista ne vidiš razliku između Srbije i Norveške, onda izvini, ali ja sa tobom zaista nemam šta da pričam. Ta komparacija je krajnje neozbiljna.
Zapitaj se, na primer, zašto bi Turci, koji su i uspešniij i razvijeniji od Srbije, dali desnu ruku da uđu u tu zlu EU?
 

Back
Top