Rejting stranaka na loklanim izborima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Sta mislite ko ce koliko da dobije i kakve je predizborne koalicije realno ocekivati?
DS kaze da nece u koaliciju sa radikalima i socijalistima ni pre ni posle izbora, dok su otvoreni za saradnju sa svim drugim strankama.
Nova Srbija će na lokalne izbore ići samostalno, a ne u narodnjačkoj koaliciji.
 
Mislim da Tadić jedino može praviti koaliciju sa G17+ i LDP i strankama nacionalnih manjina ali to nije dovoljno da bi imali većinu u vlasti............Ostaje da gledamo kako Mlohavi puši grobaru i dačiću da bi dobio premijersku fotelju.....Tadić nipošto ne bi smeo da uđe u vladu sa Mlohavim jer bi bio u još goroj poziciji nego sada a Mlohavi neka se nateže sa grobarom oko premijerskog mesta......Ne verujem da će grobar dati premijersko mesto tako da me živo zanima šta će posle izbora Mlohavi....Baš bih voleo da vidim kako jadan ne može nikoga da ucenjuje..........U svakom slučaju crne godine dolaze..............
 
Mislim da Tadić jedino može praviti koaliciju sa G17+ i LDP i strankama nacionalnih manjina ali to nije dovoljno da bi imali većinu u vlasti............Ostaje da gledamo kako Mlohavi puši grobaru i dačiću da bi dobio premijersku fotelju.....Tadić nipošto ne bi smeo da uđe u vladu sa Mlohavim jer bi bio u još goroj poziciji nego sada a Mlohavi neka se nateže sa grobarom oko premijerskog mesta......Ne verujem da će grobar dati premijersko mesto tako da me živo zanima šta će posle izbora Mlohavi....Baš bih voleo da vidim kako jadan ne može nikoga da ucenjuje..........U svakom slučaju crne godine dolaze..............

Е то бих волео да видим у јавности - да се лепо све западне марионете, плаћеници и службеници страних обавештајних служби ВЕЋ ЈЕДНОМ ЈАВНО
УЈЕДИНЕ - и да онда једним ударцем буду ОДУВАНИ са политичке сцене ...
а то су слободни парламентарни избори.......
 
Е то бих волео да видим у јавности - да се лепо све западне марионете, плаћеници и службеници страних обавештајних служби ВЕЋ ЈЕДНОМ ЈАВНО
УЈЕДИНЕ - и да онда једним ударцем буду ОДУВАНИ са политичке сцене ...
а то су слободни парламентарни избори.......

I kada si se probudio bio si sav mokar je li?!?!:lol::lol::lol:
 
I ti se probudio mokar kao i tvoj prethodnik?:lol::lol::lol:

Mnogo mi ti zamisljas frajere kako se bude mokri, lepo ti napreduju te eUropske vrednosti i integracije u .... ;)

Ae sad prestani da se tripujes i kakis u gace, svi znamo da je to neminovno, a sada hocete li svi izvrsiti hara-kiri u znak protesta i gubitka vlasti, e tu mozemo da se nagodimo, Samurai uvek na usluzi :P hihihi

beheadingsz9.jpg
 
Mnogo mi ti zamisljas frajere kako se bude mokri, lepo ti napreduju te eUropske vrednosti i integracije u .... ;)

Ae sad prestani da se tripujes i kakis u gace, svi znamo da je to neminovno, a sada hocete li svi izvrsiti hara-kiri u znak protesta i gubitka vlasti, e tu mozemo da se nagodimo, Samurai uvek na usluzi :P hihihi

beheadingsz9.jpg

Ti si odavno izvršio sam sebi harakiri ali si malo omašio mesto............Stomak je za to a ne mozak.............:lol::lol::lol:
 
Znam majstore sta je hara-kiri, seppuku sam odradis, a slicica je ako zatreba pomoc :P Samurai skrati muke :) eUropski, a Japanski .... ebote koji slogan za reklamu, a glavne uloge Dinkic i Djelic ;) lol

A što ti ne izvršiš harakiri pošto se toliko nerviraš zbog ljudi koji su na vlasti a "samuraju"?

Ajde uradi to da oslobodiš bede a i budalaština ovaj forum.......

Unapred i večno zahvalan nexxx011:lol::lol::lol:

P.S. Samo TI to treba da uradiš i niko više u Srbiji......................Just do it.......:mrgreen:
 
Лично, не бих волео да видим ДСС са СРС, а још мање СРС са СПС. Исто тако, моје лично мишљење је да ће се ДС спустити на колена након избора и закуцати Коштуници на врата, позивајући се на демократију.
 
Исто тако, моје лично мишљење је да ће се ДС спустити на колена након избора и закуцати Коштуници на врата, позивајући се на демократију.

...ma da...i onda cemo svi sretno da zivimo u drzavi "ni na nebu ni na zemlji" kao i do sad :)
...valjda zato sve ovo i rade
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top