Znak vs. Podznak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cathai

Početnik
Poruka
29
I kako ja sad da znam shta preovladjuje kod mene, ili kod neke druge osobe!?
Neko mi reche i da osobine zavise od toga u kojoj je trecjini perioda kojim vlada znak, neka osoba rodjena. Dakle, ako je rodjena u prvoj trecjini onda je karakteristichan i najjachi predstavnik tog znaka, dok u trecjoj trecjini prihvata osobine narednog znaka. Tachno ili ne?
Kazhu Ribe su sanjari, mirne, kreativne, mistichne osobe, ne preterano verne... Znam jednu Ribu/Shkorpiju ljubomornu do iznemoglosti, nervoznu, agresivnu, stidljivu... kakve sad to ima veze sa znakom :?:
 
najvise zavisi od polozaja planeta i aspekata.
evo ja sa ovan/strelac sa mesecom u lavu a uglavnom se osecam kao riba. zato sto mi je mars u ribama (vladar ovna).
opet, koja planeta ima najvise aspekata, ona je dominantna i prilicno odredjuje karakter.
zato je potrebno gledati celu natalnu kartu, ovi uopsteni podaci ne znace bas nista.
 
Izesh ga.. ja sam Ovan/Shkorpija, ali kako godine prolaze tako sam sve dalje od osnovnih osobina Ovna (ocje godine da nauche pameti.. :wink: )
A ne znam gde mi je Mars :) (a, kako da saznam?)
Jel ima neka fora da prouchish sam natalnu kartu? Neki dobri sajtovi gde je lepo objashnjeno kako, gde i shta? (imam neku knjizhicu, ali su skroz pobrkali lonchicje - kao da podrazumevaju da se sve vecj zna, samo izbacili neke tabele pa furaj...). E tu mi kazhu da mi je sat rodjenja mesec. Shta god to znachilo..
Pogub zhivi, nishta ja ne znam :)
Aj, ako neko zna kako to lepo da prouchim bez 'struchne' pomocji, nek baci post.
Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top