Da vas pitam...

soclose

Početnik
Poruka
1
Imam oko 20 god i nikako da se nakanim da pridjem, jer mislim da je to nametanje ili smaranje devojaka ili kako da kazem... zamisljam da sam riba, i znam kako bi mi bilo da mi stalno neki dolaze i zele da me xxx, da me nepozvani tu muvaju, predstavljaju se i uvaljuju mi se, i tako svaki dan svugde verovatno par njih. Zato mi je neprijatno da to radim jer ne zelim da se namecem, kao da trazim od nekoga nepoznatog na ulici da se sada druzimo, oni 0.o

Pun je fax devojaka i svuda su okolo ali nemam blage kako to da izvedem a da ne bude nametanje ili uvaljivanje, nudjenje... sta vec.

Ono sto bi mi znacilo da cujem jeste da li je sam prilazak u gradu, na faxu, poslu- zavisi gde ste, ok ili jeste ipak smaranje? Kolko se meni cine jeste smaranje i to pozamasno za vas, ali se uspeh zasniva na tome da pre nego sto ga otpalite on vas "zezne" nekako. Nadam se da je jasno sta zelim da se razjasni. Hvala
 
Fax je odlično mesto gde koleginici možeš da pridješ, porazgovaraš sa njom, pozoveš je na kafu ... a da ne bude nametanje i muvanje.

Moraš da promeniš i stav i mišljenje ... inače taj nedostatak samopouzdanja ozbiljno može da ti poremeti emocionalnu inteligenciju.
 
Jeste, fax je odlicno mesto za upoznavanje. Pokusaj da iskljucis hormone, tj. zaboravi da si doticnoj prisao sa ciljem da je smuvas :) pricaj sa njom kao sa drugaricom iz skole - sto i jeste - i nema problema.
 
ta nesigurnost moze da ti bude veliki problem kasnije...vezbaj,polako opustanje...pokusaj prvo da pridjes cisto da nesto pitas,nadji neki razlog da sa nekim stupis u kontakt,polako...vremenom ces sigurno savladati taj problem ali je mnogo bitno da ga ne zapustas nego da postepeno radis na njegovom resavanju...vezbaj,a fax ti je odlicno mesto za tako nesto!samo polako i hrabro...
 
ma budi lep i pametan (ono, vežbaj malo, čitaj, lepo se obuci), devojke će same da ti prilaze garant, makar da pozajme olovku ili nešto i onda ti pitaš za neke skripte, ne znam već i tako..
 
Jeste, fax je odlicno mesto za upoznavanje. Pokusaj da iskljucis hormone, tj. zaboravi da si doticnoj prisao sa ciljem da je smuvas :) pricaj sa njom kao sa drugaricom iz skole - sto i jeste - i nema problema.

Mislim da imas pogresne predstave o devojkama.
Naravno....ne vole one da ih smara svaka budala sa svakom glupom pricom
Ali, jos kao devojcice mislim da naviknu na to da im muskarci prilaze, nabacuju se, udvaraju, zapocinju razgovor, traže nešto, ištu :) itd.
Tako da, koliko god tebi delovalo da je njima neprijatno i čudno da im muškarac priđe, ja verujem da nije.
Bitno je samo da priđeš opušteno, kako ti je gore i rekla muvalo, kao da prilaziš bilo kojoj osobi sa kojom želiš da stupiš u normalan razgovor.
I onda kreni da pričaš sa njom neusiljeno, bez kočoperenja, glumljenja žestokog baje, bez pogleda u očima koji govori -kako bi ja tebe samo ye...- bez ponašanja kao da je ona od stakla,kao da je princeza....i eto...za početak će biti u redu.
Neće te one oterati u pm
A to da one kao neće provaliti iz kog razloga im ti prilaziš....hahahah...jok i neće.
Nema potrebe da nešto prikrivaš motive što im prilaziš i da se maltene izvinjavaš što ti nešto tako pada na pamet
Devojkama to neće biti nikakav problem, samo ako si normalan, iole pristojnog izgleda i ponasanja
Ona to od muškarca i očekuje
 
Sa predubedjenjem da je prilaz devojci smaranje nikada nista neces po tom pitanju uraditi..ne budi nesiguran u sebe.devojke vole da im se prilazi..da budu osvajane na lep i kulturan nacih..one to osete..budalu nogiraju odmah..finog decka nece a ako neka to i uradi..onda nije za tebe..u svakom slucaju nista ne gubis ..pridjes ..ako pristane dobio si ako ne ides dalje..to ni stariji muskarci od tebe nikako da skapiraju..misle da su bogom dani i da svaki prilaz mora da bude uspesan..:)
 
Pa pobjedi taj bezrazlozni strah sad sa dvadeset jer sa godinama ce sve teze biti.Ne dozvoli da za dest godina postavljas isto pitanje nama na forumu a do tada ces zavrsiti skolovanje i prilika za normalno,spontano upoznavanje ce biti sve manje i manje.Naprijed...
 
Pa pobjedi taj bezrazlozni strah sad sa dvadeset jer sa godinama ce sve teze biti.Ne dozvoli da za dest godina postavljas isto pitanje nama na forumu a do tada ces zavrsiti skolovanje i prilika za normalno,spontano upoznavanje ce biti sve manje i manje.Naprijed...
ne bih se ja kladila u to.. npr ako sam ja u pitanju ili neko meni sličan =)
 
ja malo-malo pa istaknem kako je kod mene prosek studiranja 13 godina i kako sam ja super i više od toga i kakoljudi dovode za ruku decu kad prijavljuju ispite i to..

prokleti bolonjci, sve su upropastili.
 
a jel znaš ti da smo ni zbog ovoga već jednom nahebale?
al ok, sad je u okviru teme, ono, ja imam još 7 divnih godina druženja na fakultetu i tako.

(mene su prestigli.. dušmani..)
 
secam se parka,jos mi stoji crveni kartoncic kao podsetnik-ne pricati sa parkom o fakultetu-,ali ovde samo odgovaramo na post zatocene forumasice...
ih pa koliko cemo jos koleginica i kolega upoznati,pa to su generacije i generacije novih studenata,treba to savladati...
 
vidi coveka....e to je zato sto si na zenskom faksu, pa postavljas takva pitanja!
kod mene na faksu bilo 100 muskaraca i dve devojke....koje su imale vece brkove od svih nas zajedno!
pa smo mucenici kidisali na sve sto je zensko kao dzukele :(

e tu sam snizio svoje kriterijume koje sam teskom mukom izgradio u srednjoj skoli....
ali sam bar naucio da zene vole da kidises, samo to "kidisanje" treba upakovati u lep papir, pa da ne izgleda tako divljacki....
 
Jeste, fax je odlicno mesto za upoznavanje. Pokusaj da iskljucis hormone, tj. zaboravi da si doticnoj prisao sa ciljem da je smuvas :) pricaj sa njom kao sa drugaricom iz skole - sto i jeste - i nema problema.

Само да повећам, да не пишем исто...

Колико видим на форуму, сви момци који су сами (Аца ми на памети) мисле да треба да приђу девојци и да је смувају у првих неколико минута...а не размишљају о томе да буду прихваћени од девојака прво као друштво...па онда полако...
 
a ako imaš keša može i bez te mantre.
=)
i nije mi jasno jel momke ne zanima šta ta devojka ima da im kaže pre nego što konačno reše da je smuvaju? mislim, ako je samo do seksa onda im i ne treba žvaka, ako devojka to hoće, onda hoće, može lepo da se pita..
 
Ja sam decka sa kojim sam godinu dana upoznala na faxu.. Debil me smekao pola godine po hodnicima da bi se na kraju jedva nakanio.. Htela sam da ga ubijem kad sam to cula, jer se i meni bas dugo svidjao.. Samo hrabro, ne gubi vreme :)
 

Back
Top