Dragan Bjelogrlic

Paja Cutura

Poznat
Poruka
9.564
250px-Milan.jpg

300px-Screen_shot_Dragan_Bjelogrli%C4%87_film_%E2%80%9CSivi_kamion_crvene_boje%E2%80%9D.jpg

Legenda domaceg glumista
mnogo sjajnih uloga
izdvojio bih kureta iz Rana
al mi ostaje najjaca njegova scena iz Kajmak in Marmelada kad prica Italijanski
"VOLARE,FUMARE LA KOKARE KAMIONE
VAI VAI KAMIONE KVATRO STADJONE CAO BELLA BATISTUTA,BATISTUTA
OK SINJORI KOZNA NOSTRA KARBONARA ARIVEDERCI".
 
Imamo boljih naravno, ali to ne pobija cinjenicu da je i on sam dobar glumac i to vrlo.
Meni je bio omiljeni kad sam bila jako mala :) Mislim da je to bilo zbog serije "Bolji Zivot", tu je bio bad boy Boba :)

Sto se mene tice on je imao svoj vrhunac u filmu Lepa sela lepo gore. Nekako mi deluje da se njegov glumacki izraz stalno ponavlja, da nije preterano raznovrstan. Cak je i neki njegov profesor rekao da na akademiji nije vazio bas za najtalentovanijeg u klasi. Recimo u ovoj seriji Pozoriste u kuci kad ga poredim sa Djuzom Stojiljkovicem deluje mi jako bledo. Realno, mozda je on to solidno odglumio ali kad ga poredis sa takvom velicinom kakav je Djuza tesko mi je posle o njemu da mislim kao o odlicnom glumcu.
 
Sto se mene tice on je imao svoj vrhunac u filmu Lepa sela lepo gore. Nekako mi deluje da se njegov glumacki izraz stalno ponavlja, da nije preterano raznovrstan. Cak je i neki njegov profesor rekao da na akademiji nije vazio bas za najtalentovanijeg u klasi. Recimo u ovoj seriji Pozoriste u kuci kad ga poredim sa Djuzom Stojiljkovicem deluje mi jako bledo. Realno, mozda je on to solidno odglumio ali kad ga poredis sa takvom velicinom kakav je Djuza tesko mi je posle o njemu da mislim kao o odlicnom glumcu.

Ma ne mislim ni ja da je odlican, rekla sam da je vrlo dobar.
Jednostavno ne mogu da budem objektivna kad je on za mene "omiljeni glumac iz detinjstva" :)
Nisam ga nikad podrobno analizirala mozda bas i zbog toga....
 

Back
Top