Sta nosim danas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.284
...je naslov zanimljive teme, koju nadjoh na jednom sajtu...
Poenta je da ljudi salju svoje fotke, svog stajlinga , danasnjeg , jucerasnjeg, ili prekjucerasnjeg dana...( naravno bez glave :mrgreen: )...
Meni se ova ideja dopala, inspirativna je i skroz zanimljiva...Zaista se moze videti dosta razlicitih stilova , na jednom mestu...
Da probamo ovde ?
 
Replay973%201.jpg

Samo za tvoje oci djuro.
 
onda nemoj..
al se silkaj svakako
elem, pozdravljam ovakvu temu i postujem odmah, ne baš najzanimljiviju kombinaciju ali zanimljivost nadomešćujem time što se nisam skratila za glavu =)

ovo sam ja prekjuče, ovih dana sam načisto u sportskoj odeći.
duks sa kapuljačom, vuneni šal (to mi je najnoviji, obožavam ga sumanuto), leviske i najraspalije adidas patike na svetu.
e, da, toliko sam lenja da stalno nosim one duple elastične trakice i vezujem rep.

e djuro, aj ti, kao postavljačica, red je..
 
pa onda može da bude i kao "šta da nosim danas?" slikam dve kombinacije, a vi mi svi kažete
"jesi ti bre pametna, de ti ide ta suknja sa majicom na tufne!!!!"
ili
"jesi ti bre pametna, de ti ide ta diva haljina sa čizmama od piva!!!!"
 
dobar stajl parka,ja mogu samo da se samoopisem jer sam svoju najnoviju fotku vec kacila na slikama forumasica a i nesto se ne vidi cela odevna kombinacija...sve ostale slike su mi poprilicno stare...ali evo ovih dana cu se uslikati...no danas sm imala martinke,farmerice,dzemper i sal,stari ali drag mi..
 
Ju, moram da ponovim kompliment i za Djuru :lol: Nista, sad cu da cutim i postavicu sliku cim kupim aparat - ili telefon - sa kojim mogu da se slikam.

(Danas maslinasto zelene somotske pantalone, ljubicasti sako, isto somot, i ridje cizme od prevrnute koze. I ogroman sal, naravno :) )
 
meni je ovo bas super
ljubicastoj osnovi daju veselost sareni detalji,a crno da malo smiri boje
lepe noge
ne znam da li bih ovo nosila ali mi se jako dopada
(ja ko darko kostic u gloriji "modni ziri" :lol: mislim lupila sam kreatora i novine al ju nou vot aj min)

Jaknica i cizmice su braon, ali padao mrak pa ispale crne:-|

Ljudi, "slika govori vise od hiljadu reci"...i hvatajte se za te aparate...tj za slike iz compa...Nemoj da sad ovo bude mrtvo slovo na papiru.
Hocu da vidim sve crno na belo...mislim zeleno na ljubicasto ( kada je o Muvalu rec :mrgreen:)...
Parka je :heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top