Sta nosim danas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ali ni to ne nalazim, jer je uglavnom baza crna, a to mi se ne svidja : I
ako ih vidite negde javite mi : )
Hoces ovako nesto?


Prodaje jedna teta na ulici na Slaviji (ustvari ne bas na Slaviji nego odmah na pocetku Kralja Milana kad krenes od Slavije).
Nazalost, nema jednobojnih, samo karirane.

I evo moja danasnja kombinacija sa njima (malo je mutna slika, prljavo ogledalo u liftu i los telefon,,, )
Fala bogu, napokon stiglo prolece u Bgd!!!!
picture.php
picture.php

(Brajan Koen, eto svetle boje...) ;)
 
malo ispred je vedrih boja i nikom se nije svidela :)
a ove tamne boje mnogo volim :)
a, inace, moj stil jeste i strog....:confused: sta cu :)

Meni se svidela, ali ja sam uvlaka =D

nisam ni ynala da oni imaju čarape
ali što sam videla dobru torbu tamo, za tričavih 5000 dinara, a prosta da prostija ne može biti

Da, kod njih vredi kupiti nesto tek kad je 50% snizeno =/
 
Accessorize:heart: sva bizuterija mi je od njih,bas lepe dzidzabidze. Torbu nisam nikad tamo kupila,cini mi se da su preskupe.
Imam jedne carape,moram da ih slikam da ih vidite,drugarica mi pricala na poslu jao vintage carape,sa cvetovima,jao..I ja se primim i kupim:hahaha: Kuku,kad sam ih obukla ko da mi nesto napalo noge:hahaha:
 
Ovo je kombinacija kojom cu da se sprdam sa narodnjackom muzikom na djackoj maturi. :mrgreen: Preko ce ici kozhnjak. Inace tkanina za suknju je skup svih kicheva na jednom mestu...pogodila sam da ju je dizajnirao Galliano pa se prodavacica zacudila kako. Bizhuteriju sam sklepala sama od kojecega...spojila sam stvarcice da tako da se slazu sa suknjom. Sve u svemu, rokachina.:manikir:
ps. na cetvrtoj slici, ono tamno ispod mishke nisu dlake nego senka, tako je nekako ispalo bezveze

Pogledajte prilog 77462 Pogledajte prilog 77463 Pogledajte prilog 77464 Pogledajte prilog 77461

Jos nisam odlucila da li da nosim martine ili ove sandale. :think: To ce verovatno zavisiti od vremenskih prilika.
Pogledajte prilog 77465
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top