Dulic: Nova skupstinska vecina

... ne znam kako se moze porediti tadashnje stanje sa ovim danas ... Pogotovu u ovom kontextu ... 99-a je bila posledica zbira chinilaca koji se ne mogu uopshte uporedjivati sa stanjem danas i to na temi "nova skupshtinska vecina"... moze da bude gore ili bolje ni isto ni slicno nisu opcija ... Pre je to bio ili malo zlurad komentar ili potpuno naivan ...

covek svaka cast vrlo odmeren odgovor, ali ti promiče sustina SPS (sloba dacic milutinovic i ostala bagra) SRS( toma vučić todorović:lol: nisu bagra i neverujem da misle loše srbiji al brate zadrto) I DSS (ljige nad ljigama) i kad to pomesas dobijes molotovljev koktel i samo ti fali varnica i imaces to sto sam ja opisivao maločas gore. zahebi me toga i te većine ne zelim ni da pomislim sta moze da bude
 
Kako to misliš da se glasanjem ništa ne dobija? Dobija se pobednik na izborima. Nego vi nikako da se popnete na pobedničko postolje, pa je onda alternativa - motka.:D

KOJI TO VI :?: ja stvarno vas nista ne razumem, ali ajde da ponovim i po X-puta.Meni Sheki nije potreban da mi kaze da sam Srbin,ili da mi objasni ko su Hrvati,Muslimani, Shiprati i ostali........
A jos manje mi je potreban LDP da mi kaze koliko smo mi moroni kao narod:idea:,a EU frakcije gde pojedini clanovi nemaju prijatelje u zemljama EUnije koliko imaju clanova porodice da mi pricaju o tome sta je EU je smesno:P.Politicka obojenost svega nas je i dovela dovde :neutral:a evo na nekom mediju ovih dana vidimo kako to izgleda u fudbalu.
Ako si mislio na smradikale ono VI to smatram za uvredu:evil::evil::evil:ne bi glasao za njih pa da dele mercedese
 
KOJI TO VI :?: ja stvarno vas nista ne razumem, ali ajde da ponovim i po X-puta.Meni Sheki nije potreban da mi kaze da sam Srbin,ili da mi objasni ko su Hrvati,Muslimani, Shiprati i ostali........
A jos manje mi je potreban LDP da mi kaze koliko smo mi moroni kao narod:idea:,a EU frakcije gde pojedini clanovi nemaju prijatelje u zemljama EUnije koliko imaju clanova porodice da mi pricaju o tome sta je EU je smesno:P.Politicka obojenost svega nas je i dovela dovde :neutral:a evo na nekom mediju ovih dana vidimo kako to izgleda u fudbalu.
Ako si mislio na smradikale ono VI to smatram za uvredu:evil::evil::evil:ne bi glasao za njih pa da dele mercedese

brate jesi ti stvarno iz sindikata?
 
covek svaka cast vrlo odmeren odgovor, ali ti promiče sustina SPS (sloba dacic milutinovic i ostala bagra) SRS( toma vučić todorović:lol: nisu bagra i neverujem da misle loše srbiji al brate zadrto) I DSS (ljige nad ljigama) i kad to pomesas dobijes molotovljev koktel i samo ti fali varnica i imaces to sto sam ja opisivao maločas gore. zahebi me toga i te većine ne zelim ni da pomislim sta moze da bude

... Mislim da je to neizbezno ... Realno ... Takva je matematika da ce se 87,6% to dositi ... Niko ne voli da izgubi fotelju a svi vole da sednu ... Tako da.....
 
To je neki regionalni ogranak SRS, ili...?:) Ne, šalu na stranu, zvučiš kao radikal, mada ja više ne uočavam razliku izmedju SRS i DSS, pa se možda tu zabrojim.

Ako se secas pre otprilike nedelju dana sam ti izneo kompletne svoje stavove vezane za nasu politicku scenu. Ja ne razmisljam u okviru matrice svakodnevice i politicke obojenosti! Ja koristim mozak! (bez ikakve namere da vredjam)
 
Dakle, ovo je neverovatno. Pa da li je moguće da ste svi vi radikali-DSS tako ispogramirani? Mislite da je problem Kosova tako jednostavan i lako rešiv? Ne, zaista su vam mozgovi isprani i ne vredi vam pričati. Pa Kosovo će se rešavati još decenijama, isto kao što se rešavaju druge krizne situacije u svetu. A šta da radimo mi za tih nekoliko decenija? Da postanemo Kuba? To vam je cilj, ili ja nešto ne razumem? Ako vi želite da živite kao Kubanci, zašto se odmah ne odreknete prvo kompjutera i interneta. Šta će vam to? Da vas truju demokrate? Lepo pobacajte kompjutere, automobile, kupite one jeftine uniforme i napred u svetlu budućnost sa Koštunicom i Nikolićem.

Ne razumem vas. S jedne strane želite da živite bolje, a s druge strane žudite za izolacijom. To jedno s drugim ne ide. Ako ste zaboravili, da vas na kratko podsetim: devedesete.

Izolacija?Kuba?
Pazi tvoja reakcija je eklatantan primer "zute" kratkovidosti i ukalupljenosti misljenja.
Ti u startu dajes sebi za pravo da stanovnici Srbije trebaju sebe dokazivati polazeci od tacke najnize poniznosti i sramote.
Vidis,ali to ce potrajati dok ti skapiras,postoji minimalni aksiom ljudskosti koji kaze nemoj ocekivati od bilo koga da te i malo postuje ili uvazava ako ti ne drzis sam do sebe.
Vi "zuti" ili koji god da jeste ste pelcovani virusom da trebate skidati gace kada to od vas niko netrazi.
Na vasu veliku zalost i sta je najsmesnije jos niste skapirali,rezoluciju SRS nije napisao SRS nego ju je napisao Mlohavi,znajuci koliko ste ograniceni da nevidite vece a kamoli jutro.
I tebi za informaciju,sutra Vlada Srbije nece pasti,ako je pokusate rusiti biti ce izglasavanje poverenja Vladi a vi cete imati dve najprostije solucije.
Da kazete Mlohavom izvini mi smo se salili ili da se sklonite u cosak i uzivate u vasem bolesnom i maloumnom kosmopilitizmu,mondijalizmui blesavom makijavelizmu.
 
@SNIPES ostavljam ti da zivis u dilemi?
@dalipro jedan glupi primer: John Kenedi je tamo neka kultna pozitivna licnost kao Djiki ovde
a ne zaboravimo da za vreme njegove vlasti je izvedena operacija "zaliv svinja" i pocela kampanju u Vijetnamu"tonski zaliv".Juzna Amerika akcija CIA-e u Bogoti i podrska diktatoru Peronu. Pa posle ispade da je bio mirotvorac


Srbi : Dolazi sindikat da vam otvori ochi
Zemljo Srbijo u rasulu zakochi
i stani na svoj pravi jedini put
a on nije bio ni radikalski ni zut
 
Izolacija?Kuba?
Pazi tvoja reakcija je eklatantan primer "zute" kratkovidosti i ukalupljenosti misljenja.
Ti u startu dajes sebi za pravo da stanovnici Srbije trebaju sebe dokazivati polazeci od tacke najnize poniznosti i sramote.
Vidis,ali to ce potrajati dok ti skapiras,postoji minimalni aksiom ljudskosti koji kaze nemoj ocekivati od bilo koga da te i malo postuje ili uvazava ako ti ne drzis sam do sebe.
Vi "zuti" ili koji god da jeste ste pelcovani virusom da trebate skidati gace kada to od vas niko netrazi.
Na vasu veliku zalost i sta je najsmesnije jos niste skapirali,rezoluciju SRS nije napisao SRS nego ju je napisao Mlohavi,znajuci koliko ste ograniceni da nevidite vece a kamoli jutro.
I tebi za informaciju,sutra Vlada Srbije nece pasti,ako je pokusate rusiti biti ce izglasavanje poverenja Vladi a vi cete imati dve najprostije solucije.
Da kazete Mlohavom izvini mi smo se salili ili da se sklonite u cosak i uzivate u vasem bolesnom i maloumnom kosmopilitizmu,mondijalizmui blesavom makijavelizmu.

Veoma dobra analiza. Slazem se sa 99% iznetih stvari, samo mije malo preterano na kraju bilo ono "maloumni", medjutim slazem se da je ponekad neophodno nazivati reci pravim imenom! Yebes politicku korektnost! ;)
 
znaci broj nas razumnih se povecava iz casa u cas.
e to je za pohvalu bolje motke u ruke,nego glasacki listici ,nekako je lepse i delotvornije.
glasanjem se ne dobija nista.

Pa jeste, smatraju nas za ovce, nema zasto da se ponašamo kao ljudi.
Ja stižem bez motke, ima da ih povatam za guše golim rukama, demokratski, :D
Što samo građani da budu plavi? Dave nas godinama.... pa im nikad dosta :mad:
 
@dalipro jedan glupi primer: John Kenedi je tamo neka kultna pozitivna licnost kao Djiki ovde
a ne zaboravimo da za vreme njegove vlasti je izvedena operacija "zaliv svinja" i pocela kampanju u Vijetnamu"tonski zaliv".Juzna Amerika akcija CIA-e u Bogoti i podrska diktatoru Peronu. Pa posle ispade da je bio mirotvorac

Ma sve ja to znam. Samo vidis kako su nam politicari i njihove pristalice lepo isprogramirane. I ja sam bio, ali sam spasao svoju pamet. Predlazem mnogima da urade isto, bar za to nikada nije kasno! (EDIT) Ili mozda jeste?

Srbi : Dolazi sindikat da vam otvori ochi
Zemljo Srbijo u rasulu zakochi
i stani na svoj pravi jedini put
a on nije bio ni radikalski ni zut

Odlicni stihovi! :D
 
Izolacija?Kuba?
Pazi tvoja reakcija je eklatantan primer "zute" kratkovidosti i ukalupljenosti misljenja.
Ti u startu dajes sebi za pravo da stanovnici Srbije trebaju sebe dokazivati polazeci od tacke najnize poniznosti i sramote.
Vidis,ali to ce potrajati dok ti skapiras,postoji minimalni aksiom ljudskosti koji kaze nemoj ocekivati od bilo koga da te i malo postuje ili uvazava ako ti ne drzis sam do sebe.
Vi "zuti" ili koji god da jeste ste pelcovani virusom da trebate skidati gace kada to od vas niko netrazi.
Na vasu veliku zalost i sta je najsmesnije jos niste skapirali,rezoluciju SRS nije napisao SRS nego ju je napisao Mlohavi,znajuci koliko ste ograniceni da nevidite vece a kamoli jutro.
I tebi za informaciju,sutra Vlada Srbije nece pasti,ako je pokusate rusiti biti ce izglasavanje poverenja Vladi a vi cete imati dve najprostije solucije.
Da kazete Mlohavom izvini mi smo se salili ili da se sklonite u cosak i uzivate u vasem bolesnom i maloumnom kosmopilitizmu,mondijalizmui blesavom makijavelizmu.

mislim da gresis silno.. jeste da bi te neko postovao moras i ti sebe da postujes ali sve zavisi iz koje tačke gledista posmatras svet.
za tebe je verovatno postovanje ako ti kazes ne bice kako je kazem i svi te postujuuu...
za mene je lično vredno postovanje kad nesto lepo kazes ili nesto izmislis da doprineses čovečanstvu tipa( napravis mercedes gde ce ljudi udobno da se voze a ne juga kome će se svi smejati u svetu) kad pomiris dva čoveka u najvećoj svadji i tako te stvari to je vredno postovanja a ovo sto nam je ostalo iz srednjeg veka prevari te zena pa pogaču na glavu i roknes je to nije vredno postovanja bar ne po meni.
kazem ti sve zavisi od tačke gledista!
 
@SNIPES ostavljam ti da zivis u dilemi?
@dalipro jedan glupi primer: John Kenedi je tamo neka kultna pozitivna licnost kao Djiki ovde
a ne zaboravimo da za vreme njegove vlasti je izvedena operacija "zaliv svinja" i pocela kampanju u Vijetnamu"tonski zaliv".Juzna Amerika akcija CIA-e u Bogoti i podrska diktatoru Peronu. Pa posle ispade da je bio mirotvorac


Srbi : Dolazi sindikat da vam otvori ochi
Zemljo Srbijo u rasulu zakochi
i stani na svoj pravi jedini put
a on nije bio ni radikalski ni zut
ma necu ja da zivim u dileji nego reko ako nisi onda je glupo da im krades line-ove znas treba biti originalan;)
 
24 mart 2008 god.
predsenik rusije medvedev je oštro osudio i zgrozio se početkom još jedne nato agresije na srbiju u kojoj je srušen brankov most i gazela i apeluje na medjunarodnu zajednicu da se dobro zaptiaju u kakvoj ce se krizi naci odnosi izmedju rusije i nato-a ukoliko agresija potraje više od 100dana
predsednik parlamenta tomislav nikolic je obisao srpske vojnike na prvoj liniji fronta na banovom brdu i pruzio im punu podršku i uverio se da je moral na jako visokom nivou, izmedju ostalog pojeo je sa njima mesni narezak iz 1976god i uverio se da vojska nije ni gladna ni zedna.
iznad budjanovaca oboren f118 nato avijacije koju nato porice da ima ali kao sto se vidi u prilogu na tv rts i na kanalu ponovo otvorene televizije palma očigledno je da se radi o navedenoj nevidljivoj letelici.

ocemo dalje?

E svaka cast :)
 
mislim da gresis silno.. jeste da bi te neko postovao moras i ti sebe da postujes ali sve zavisi iz koje tačke gledista posmatras svet.
za tebe je verovatno postovanje ako ti kazes ne bice kako je kazem i svi te postujuuu...
za mene je lično vredno postovanje kad nesto lepo kazes ili nesto izmislis da doprineses čovečanstvu tipa( napravis mercedes gde ce ljudi udobno da se voze a ne juga kome će se svi smejati u svetu) kad pomiris dva čoveka u najvećoj svadji i tako te stvari to je vredno postovanja a ovo sto nam je ostalo iz srednjeg veka prevari te zena pa pogaču na glavu i roknes je to nije vredno postovanja bar ne po meni.
kazem ti sve zavisi od tačke gledista!

Izvini ali to komunisticko prosipanje budalastina je prevrsilo svaku meru.
Srbiji je 40 godina trljan nos a komunisti su govorili pa nije vreme,nesme se,ne bi bilo dobro blalalalalaba.....
Gospodine prica je zavrsena sada se jede sopstveno meso,da li je to vama jasno.
Avala nije daleko od Kopaonika,a i \Pancevo je i suvise blizu da bi moglo postati daleko.
Ako oslobodis vijuge znaces o cemu pricam.Stavi prst na celo pa razmisli.
 
mislim da gresis silno.. jeste da bi te neko postovao moras i ti sebe da postujes ali sve zavisi iz koje tačke gledista posmatras svet.
za tebe je verovatno postovanje ako ti kazes ne bice kako je kazem i svi te postujuuu...
za mene je lično vredno postovanje kad nesto lepo kazes ili nesto izmislis da doprineses čovečanstvu tipa( napravis mercedes gde ce ljudi udobno da se voze a ne juga kome će se svi smejati u svetu) kad pomiris dva čoveka u najvećoj svadji i tako te stvari to je vredno postovanja a ovo sto nam je ostalo iz srednjeg veka prevari te zena pa pogaču na glavu i roknes je to nije vredno postovanja bar ne po meni.
kazem ti sve zavisi od tačke gledista!

A zar tvoja tacka gledista, pre svega tebe kao individue nije najbitnija? Po toj, po meni tacnoj analogiji, jedan narod treba posmatrati kao individuu u smislu zajednistva ali ne i kolektivizma (ako me razumes). E sada, ne treba biti svojeglav pa misliti da si uvek ti u pravu, daleko od toga! Ali postavlja se pitanje da li onda nas zivot i poglede na njega definisemo mi ili neko drugi? Samim tim nama je najbitnija nasa tacka gledista, a previse je bilo toga da posmatramo sebe drugim ocima, koje nam u vecini slucajeva nisu zelele nista dobro.
 
Izolacija?Kuba?
Pazi tvoja reakcija je eklatantan primer "zute" kratkovidosti i ukalupljenosti misljenja.
Ti u startu dajes sebi za pravo da stanovnici Srbije trebaju sebe dokazivati polazeci od tacke najnize poniznosti i sramote.
Vidis,ali to ce potrajati dok ti skapiras,postoji minimalni aksiom ljudskosti koji kaze nemoj ocekivati od bilo koga da te i malo postuje ili uvazava ako ti ne drzis sam do sebe.
Vi "zuti" ili koji god da jeste ste pelcovani virusom da trebate skidati gace kada to od vas niko netrazi.
Na vasu veliku zalost i sta je najsmesnije jos niste skapirali,rezoluciju SRS nije napisao SRS nego ju je napisao Mlohavi,znajuci koliko ste ograniceni da nevidite vece a kamoli jutro.
I tebi za informaciju,sutra Vlada Srbije nece pasti,ako je pokusate rusiti biti ce izglasavanje poverenja Vladi a vi cete imati dve najprostije solucije.
Da kazete Mlohavom izvini mi smo se salili ili da se sklonite u cosak i uzivate u vasem bolesnom i maloumnom kosmopilitizmu,mondijalizmui blesavom makijavelizmu.

Stanovnici Srbije, počev od 1991. godine dokazuju se sebi tako što polaze od sramotne situacije u koju su sami sebe doveli. Dokazuju se tako što su najsiromašniji stanovnici Evrope, možda tik ispred Albanaca. Dokazuju svoju inteligenciju i superiornost tako što su dozvolili da udju u ratni sukob sa 17 vojno najjačih država na svetu, nadajući se da će "patriotski" deo sveta stati iza njih i odbraniti ih. Dokazuju se tako što im je životni prostor od 1991. do 2008. godine smanjen za ogroman procenat. Dokazuju se tako što imaju najveći broj izbeglih i prognanih lica, dokazuju se tako što biraju neodgovornu vlast koja ih iz godine u godinu vodi u sve veću izolaciju i mrak. Dokazuju se tako što će ponovo doći u situaciju da zarate sa velikim vojnim paktom, opet očekujući pomoć "patriotskog" dela sveta. Dokazuju se tako što u 20 godina ponavljaju iste greške više puta.

Ja predlažem vama, radikalno-dss-ovskim pristalicama da preispitate to, kako "slikovito" opisuješ "skidanje gaća" kad je Rusija u pitanju. To što im, bez da trepnete, poklanjate državnu imovinu (navodno prodajete, ali malo sutra), to što tolerišete rusku prevrtljivost i slatkorečivost i po ko zna koji put verujete da će nam pomoći, iako nam u poslednjih 20 godina nisu pomogli. To što mislite da će se oni, vama za ljubav, odreći svoje saradnje sa EU u ekonomskom smislu. To što ne vidite kako vas lažu, a vi gutate kao ćurani sve što oni izgovore. Zašto do sada nisu ništa uradili kad je Kosovo u pitanju, a tako su moćna država. Zato što su oni isti kao i ta EU i samo gledaju svoj interes i to će tako i ostati. A vi nastavite da im verujete i nosite Putinove slike. Ako vam je tako lakše. Dok vas ponovo ne lupi po glavi. Ali za koju godinu, vi ćete opet to zaboraviti, tako da sam sve ovo uzalud pisala.
 
ma necu ja da zivim u dileji nego reko ako nisi onda je glupo da im krades line-ove znas treba biti originalan;)

Sto se tice kradje ne kradem od njih.Avatar sam stavio jer mi je gotivan.Volim da citiram neke njihove stihove jer prikazuju surovu realnost svega u ovoj zemjli.A da bi razumeo neke njihove pesme i ono sto mislim ovde,probaj makar o nekim stvarima da razmisljas bez stranackih interesa i obojenosti i bice ti sve jasno.:idea:
 
Izvini ali to komunisticko prosipanje budalastina je prevrsilo svaku meru.
Srbiji je 40 godina trljan nos a komunisti su govorili pa nije vreme,nesme se,ne bi bilo dobro blalalalalaba.....
Gospodine prica je zavrsena sada se jede sopstveno meso,da li je to vama jasno.
Avala nije daleko od Kopaonika,a i \Pancevo je i suvise blizu da bi moglo postati daleko.
Ako oslobodis vijuge znaces o cemu pricam.Stavi prst na celo pa razmisli.

priča je zavrsena?! e sad te postujem. jel treba da cutim sad ili...:lol:
 

Back
Top