da li saradjivati sa osobom koju ne podnosiš?

srebro

Primećen član
Banovan
Poruka
681
Ovako,danas me je na ulici komšinica zaustavila i pitala da joj držim časove matematike kako bi popravila keca.To ne bi bilo loše da ja tu devojku ne prezirem.Naime,ona je teška dr0lja,svi znaju da je abortirala više puta,leti su je nosili pijanu u obližnju šumicu...i otprilike svi momci u kraju su bili sa njom(osim mene i jednog u invalidskim kolicima).Meni je ekstremno odvratna pomisao da je pustim u moju sobicu,da dira moje stvari i uopšte da budem u njenoj blizini...A sa druge strane pomišljam da je to samo posao i pitam se da li mogu da istražujem ispravnost svake osobe sa kojom budem imao neka posla i da li treba samo to da odradim i uzmem joj pare.Da li je to obična poslovna saradnja?Da li su pare vredne toga da sedim pored te osobe koju ne mogu da vidim očima?Ne znam šta da radim..pomozite miiii! :cry:
 
QchCK*a:
Ernesto_Che:
ma zaobidji u sirokom krugu...nikakav skripac sa kintom netreba da te natera da budes i blizu osobe koju mrzis...

Mozda je bolje da vec sad zna kako je to.
U zivotu ce cesto biti primoran da radi sa osobama koje ne podnosi.
zasto? saznace kad tad u svakom slucaju...ako nikad ne sazna tim bolje...mislim, jednom ce vec biti prvi put, zasto da to bude sada kad ne mora da bude?
 
Ernesto_Che:
QchCK*a:
Ernesto_Che:
ma zaobidji u sirokom krugu...nikakav skripac sa kintom netreba da te natera da budes i blizu osobe koju mrzis...

Mozda je bolje da vec sad zna kako je to.
U zivotu ce cesto biti primoran da radi sa osobama koje ne podnosi.
zasto? saznace kad tad u svakom slucaju...ako nikad ne sazna tim bolje...mislim, jednom ce vec biti prvi put, zasto da to bude sada kad ne mora da bude?

Pa sto pre stekne iskustvo sa tim, posle ce mu biti lakse.
 

Back
Top