Da li to znaci da mu je stalo?

Lepa Simonida

Početnik
Poruka
33
Nikako nisam bila sigurna u moju internet ljubav da li mu je zaista stalo, da li me voli, ali juce mi je napisao jedan mail da je bolestan, trese ga groznica, deprimiran je i nervozan. Sada ja mislim, uprkos tome je mislio na mene, procitao moj mail, pisao mi, pa to je valjda neki znak da mu je stalo do mene, ili? Kad samo pomislim da ja nisam ni za sta kada imam temperaturu ili kada sam nervozna. Sta vi mislite, da li sam u pravu kada mislim da je ovo znak da mu je stalo do mene? I prosli put kada je bio bolestan mi je pisao, naravno, pise on i kada nije bolestan, ali mi je posebno drago da mi se javlja kada mu je lose....
 
muškarci su (uglavnom) kao mala djeca kad su bolesni, vole pažnju i tada im ne smeta da pokažu da su ranjivi...nisi jedina koja se to pita, ali teško je po takvim postupcima procijeniti da li te voli...ne zamaraj se takvim pitanjima, nego kad ti napiše da je bolestan, deprimiran i nervozan - a ti njega nazovi da mu uljepšaš dan...;)
 
Nikako nisam bila sigurna u moju internet ljubav da li mu je zaista stalo, da li me voli, ali juce mi je napisao jedan mail da je bolestan, trese ga groznica, deprimiran je i nervozan. Sada ja mislim, uprkos tome je mislio na mene, procitao moj mail, pisao mi, pa to je valjda neki znak da mu je stalo do mene, ili? Kad samo pomislim da ja nisam ni za sta kada imam temperaturu ili kada sam nervozna. Sta vi mislite, da li sam u pravu kada mislim da je ovo znak da mu je stalo do mene? I prosli put kada je bio bolestan mi je pisao, naravno, pise on i kada nije bolestan, ali mi je posebno drago da mi se javlja kada mu je lose....

internet ljubav, kako je to slatko:D
 
Nikako nisam bila sigurna u moju internet ljubav da li mu je zaista stalo, da li me voli, ali juce mi je napisao jedan mail da je bolestan, trese ga groznica, deprimiran je i nervozan. Sada ja mislim, uprkos tome je mislio na mene, procitao moj mail, pisao mi, pa to je valjda neki znak da mu je stalo do mene, ili? Kad samo pomislim da ja nisam ni za sta kada imam temperaturu ili kada sam nervozna. Sta vi mislite, da li sam u pravu kada mislim da je ovo znak da mu je stalo do mene? I prosli put kada je bio bolestan mi je pisao, naravno, pise on i kada nije bolestan, ali mi je posebno drago da mi se javlja kada mu je lose....
Stalo mu je bas...rodi mu odma 5oro dece..ali odma..ne ispustaj takvu priliku.
 
Hm... decko koji ti pise kad je bolestan? Postoje razlicite mogucnosti. Ili ga orspolozis kad mu je lose pa te zato zove, ili mu je jednostavno dosadno, a zna da ga neces ostaviti na cedilu ako ti se obrati... Ima tu jos koliko caka, ne daj da te lako prevare... Momci mnoooogo lazu, narocito kad su cure u pitanju. Sta sve ne cinimo da im privucemo paznju...
 
Nikako nisam bila sigurna u moju internet ljubav da li mu je zaista stalo, da li me voli, ali juce mi je napisao jedan mail da je bolestan, trese ga groznica, deprimiran je i nervozan. Sada ja mislim, uprkos tome je mislio na mene, procitao moj mail, pisao mi, pa to je valjda neki znak da mu je stalo do mene, ili? Kad samo pomislim da ja nisam ni za sta kada imam temperaturu ili kada sam nervozna. Sta vi mislite, da li sam u pravu kada mislim da je ovo znak da mu je stalo do mene? I prosli put kada je bio bolestan mi je pisao, naravno, pise on i kada nije bolestan, ali mi je posebno drago da mi se javlja kada mu je lose....

Ne znam bash, ja bih objasnio sve chinjenicom da je ljudima extra dosadno kada su bolesni.
 
znaci... posle kuci... usput... kladionica neka... i moze milan da se odigra u keca... 2,25 kvota... fino... a moze, po mojoj proceni, i fenerbahce u 2... 7,75 kvota... u'vatice ih turci na kontru... mora sevilja da juri rezultat... isto, ocekujem i X na mancester lion... posto svi daju tako velike sanse mancesteru... al'... lion je moja ekipa... drugarski igraju skroz... ovo, naravno... ne preporucujemo da probate kod kuce... osim ako niste punoletni i ne preuzimate punu odgovornost za sve vase postupke...
 
male su kvote, raki... a neko mora da kiksne... inace kladionice nece preziveti... a sve nesto shvatam da se tako velika takmicenja igraju samo da bi kladionice zaradile... i da ne smeju sebi da priuste da cela evropa uzme sve pare na dve sigurice... slusaj ti rikanove reci... i... il' tonemo, il' plivamo k'o kraljevi...
 

Back
Top