Da li to znaci da mu je stalo?

Posesivac, glupiras se. :mad:

ma,glupiram se stvarno...nego ,meni se cini da ste vi mnogo mladi,a i nesvidja mi se ono tvoje ''draga sam mu''..mislim trebalo bi da bolje znaš njegova osećanja prema tebi pre nego što svojim dopustiš da porastu i uzmu maha...
..a istina je muskarci pogotovu vole da su mazeni i pazeni kad su bolesni..al ni na to ih netreba navikavati..

moj savet..manje osećaj,više razmišljaj...



.......i ZAŠTO moji smajlići NERADE???????
 
Eh, Posesivac, da li ti znas neku zensku osobu koja vise razmislja nego sto oseca? Ja mislim da je to nemoguce, bar za mene. Ja znam da sam njega zavolela, ne zaljubila se, nego ga zavolela, ali ne znam sta on oseca za mene. Rekao je da ima osecanja za mene, ali vise od toga ne znam. Zato sam tako nesigurna. Moram da citam izmedju redova, da gledam sta radi, pa da onda zakljucim iz toga sta oseca. Nije previse lak na recima sto je dobro i nije dobro. Ma, bas ste vi muskarci komplikovani, kao da ce neko da vas probode strelom po sred srca, ako kazete sta osecate....
 
Nikako nisam bila sigurna u moju internet ljubav da li mu je zaista stalo, da li me voli, ali juce mi je napisao jedan mail da je bolestan, trese ga groznica, deprimiran je i nervozan. Sada ja mislim, uprkos tome je mislio na mene, procitao moj mail, pisao mi, pa to je valjda neki znak da mu je stalo do mene, ili? Kad samo pomislim da ja nisam ni za sta kada imam temperaturu ili kada sam nervozna. Sta vi mislite, da li sam u pravu kada mislim da je ovo znak da mu je stalo do mene? I prosli put kada je bio bolestan mi je pisao, naravno, pise on i kada nije bolestan, ali mi je posebno drago da mi se javlja kada mu je lose....
...a jel,ti bi odgovor....
...aaaaa baš si nam puno detalja ispričala....
....više mu dođeš kao neka vizita....
 
Nikako nisam bila sigurna u moju internet ljubav da li mu je zaista stalo, da li me voli, ali juce mi je napisao jedan mail da je bolestan, trese ga groznica, deprimiran je i nervozan. Sada ja mislim, uprkos tome je mislio na mene, procitao moj mail, pisao mi, pa to je valjda neki znak da mu je stalo do mene, ili? Kad samo pomislim da ja nisam ni za sta kada imam temperaturu ili kada sam nervozna. Sta vi mislite, da li sam u pravu kada mislim da je ovo znak da mu je stalo do mene? I prosli put kada je bio bolestan mi je pisao, naravno, pise on i kada nije bolestan, ali mi je posebno drago da mi se javlja kada mu je lose....

Nesto mu je sigurno stalo, ali ako ti tako nastavi cesce pisat stat ce nesto i tebi.:lol:

Ma nesto mu znacis ali nije to dovoljno, na taj nacin na koji ti mislis.
 
Nikako nisam bila sigurna u moju internet ljubav da li mu je zaista stalo, da li me voli, ali juce mi je napisao jedan mail da je bolestan, trese ga groznica, deprimiran je i nervozan. Sada ja mislim, uprkos tome je mislio na mene, procitao moj mail, pisao mi, pa to je valjda neki znak da mu je stalo do mene, ili? Kad samo pomislim da ja nisam ni za sta kada imam temperaturu ili kada sam nervozna. Sta vi mislite, da li sam u pravu kada mislim da je ovo znak da mu je stalo do mene? I prosli put kada je bio bolestan mi je pisao, naravno, pise on i kada nije bolestan, ali mi je posebno drago da mi se javlja kada mu je lose....

Zanemari sta ti pise kada je bolestan, i sama rece da je u groznici!
Obrati paznju na rijeci i djela kada je sav svoj!
Ljubav, na ovakav nacin, preko neta, moze da se desi i nije rijetka pojava..............zato, ako je tebi stalo, potrudi se, pa ucini da i njemu srce zaigra za tobom!
 

Back
Top