Velja otvorio dusu

"napravite agencije koje daju prognoze da pera vodi protiv zike, onda im organizujte izbore da budemo mirni sledecih 5 godina, pre donosenja ove nase odluke, i onda ce pera da pobedi ziku ko zna koji put i nasi se upecaju"

sve je izrezirano , sve je isprogramirano....

velja je 100% u pravu
 
To se ne zove pljuvanje već izražavanje suprotnog mišljenja. Ilić zaboravlja da je onomad i sam izrazio suprotno mišljenje i što je najgore time se i hvali, a i pljuje po tome u istoj rečenici.

nije to suprotno misljenje bre dali si ti normalan i imas li mozga???

gde i na kojem americkom mediju mozes da cujes da je amerika genocidna drzava, da je premijer fasista, da su amerikanci okupatori u teksasu i novom meksiku, kao sto pricaju na b92 da je srbija okupator na kosovu, da su srbi genocidna nacija kojoj je potrebna denacifikacija?

GDE I KAD?

Sve to mozes cuti u jednoj od glavnih emisija n B92 u emisiji Pescanik. Pogledaj samo neki od transkripta te emisije pa mi nadji neku drugu teleivziju u svetu gde se nesto slicno moze cuti.

kako te bre nije sramota vise da lazes?
 
hehehe samo se vi skrivajte iza slobode govora, a sami je ukidate! Sram vas bilo!

Prvo mi objasni ko smo to mi, a ko ste vi?
Onda mi objasni kako to 'mi' sami ukidamo slobodu govora?

Ja nemam ništa protiv da Ilić baljezga. Upravo se o tome radi da je to njegovo pravo! Ipak, moje je pravo da kažem da nije u pravu. On se zalaže da se zabrane oni koji se ne slažu sa njegovom vizijom države. To nije demokratija.
 
nije to suprotno misljenje bre dali si ti normalan i imas li mozga???

gde i na kojem americkom mediju mozes da cujes da je amerika genocidna drzava, da je premijer fasista, da su amerikanci okupatori u teksasu i novom meksiku, kao sto pricaju na b92 da je srbija okupator na kosovu, da su srbi genocidna nacija kojoj je potrebna denacifikacija?

GDE I KAD?

Sve to mozes cuti u jednoj od glavnih emisija n B92 u emisiji Pescanik. Pogledaj samo neki od transkripta te emisije pa mi nadji neku drugu teleivziju u svetu gde se nesto slicno moze cuti.

kako te bre nije sramota vise da lazes?

Pazi momčino, ja verujem da si ti vrlo temperamentan, ali ne diskutuje se tako.
Gde ja hvalim američku demokratiju ili podržavam njihov princip?

Uvreda ne sme biti i to se opet rešava na neki poseban način, a ne vraćanjem na isti način, što Ilić de facto radi.

Još nešto da bude jasno - i ja imam ogromne zamerke na rad i politiku B92, ali oni predstavljaju određenu masu ljudi koja IMA pravo da se zalaže za svoje interese.
Hteli ste demokratiju - to vam je demokratija!
 
VELJA JE CAR :lol:

Kaze

Za EU

"Pa nema nigde para dzabe... Pa ja ne mogu da shvatim da mi razmisljamo kao mali *******, da ce nam neko dati dzabe pare, Nemci su zaradili pare i reci ce vi ste usli u Evropsku Uniju, doterajte kamioncice , i evo samo vozite, mi smo spremni da tovarimo . Pa niko nam dzaba nista nece dati. Pa verujte TO STO DOBIJEMO ISKIJACEMO NA NOS"

Sta rade pojedine ambasade, daju 1 milion pa organizuju kampanje, a to je kap u moru...

sve je velja u pravu.
 
Pazi momčino, ja verujem da si ti vrlo temperamentan, ali ne diskutuje se tako.
Gde ja hvalim američku demokratiju ili podržavam njihov princip?

Uvreda ne sme biti i to se opet rešava na neki poseban način, a ne vraćanjem na isti način, što Ilić de facto radi.

Još nešto da bude jasno - i ja imam ogromne zamerke na rad i politiku B92, ali oni predstavljaju određenu masu ljudi koja IMA pravo da se zalaže za svoje interese.
Hteli ste demokratiju - to vam je demokratija!

ajde nadji mi jednu drzavu gde imas televiziju kao b92. sto nema u hrvatskoj neka televizija gde novinari pricaju da je hrvatska genocidna drzava i tako to?

kako to da samo u srbiji postoje takvi pljuvaci?
 
ajde nadji mi jednu drzavu gde imas televiziju kao b92. sto nema u hrvatskoj neka televizija gde novinari pricaju da je hrvatska genocidna drzava i tako to?

kako to da samo u srbiji postoje takvi pljuvaci?

A koliko stranih televizija ti znaš nabrojati? Ne samo imena, već i program i politiku?
Ja se nisam bavio proučavanjem frekvencija ostalih zemalja, pa ne komentarišem, za razliku od tebe..
 
Prvo mi objasni ko smo to mi, a ko ste vi?

"Mi" smo samo ja! Dakle ja ne pripadam nijednoj stranci niti ideologiji, koristim svoj mozak za razmisljanje a ne usvajam tudju ideologiju iliti "prevaru" za svoj stav kao "Vi"!

Onda mi objasni kako to 'mi' sami ukidamo slobodu govora?

Tako sto "Vi" pripadate taboru televizije koja promovise fasizam, naci-liberalizam, neo-konzervativizam i anti-srpstvo sa ciljem sistematskog unistavanja pre svega srpskog identiteta a sa svrhom asimilacije naseg naroda sa ostalim "narodima Evrope.

Na "vasoj" TV Bastilji92 se NE MOZE cuti suprotno misljenje od onog koje ne hrani agendu onih koji finansijski stoje iza nje. Jel to demokratija?

Na web site-u "vase" Bastilje92 ne prolazi nijedan komentar od onog koji ne hrani agendu onih koji finansijski stoje iza nje. Jel to demokratija?

Na forumu "vase" TV Bastilje92 su banovani oni korisnici koji iznose suprotno misljenje od onog koje ne hrani agendu onih koji finansijski stoje iza nje. Jel to demokratija?

Na blogu "vase" TV Bastilje92 su banovani oni korisnici koji iznose suprotno misljenje od onog koje ne hrani agendu onih koji finansijski stoje iza nje. Jel to demokratija?

Kada god neko argumentovano javno kritikuje rad pomenute televizije momentalno je od iste proglasen za zlikovca i poziva na linc osobe koja ih je kritikovala. Jel to demokratija?

Da li je ovo sloboda govora o kojoj ti pricas?

Ja nemam ništa protiv da Ilić baljezga. Upravo se o tome radi da je to njegovo pravo! Ipak, moje je pravo da kažem da nije u pravu. On se zalaže da se zabrane oni koji se ne slažu sa njegovom vizijom države. To nije demokratija.

Demokratija je to kada se zalazes da se ukinu oni koji pokusavaju da podriju demokratiju i uvedu u drustvo jednoumlje! Iznad sam ti naveo argumente za ovaj moj stav. Izazivam te da dokazes da nisam u pravu a ja cu ti posle toga sve navedeno dokumentovati!!!
 
Pazi, da li se slažeš da su u očima Miloševića, koji je tada bio vlast, Ilić i kompanija takođe bili pljuvatori?

nisu bili .oni su pljuvali po vlasti a ne po drzavi i narodu i to je bitna razlika.

pljuvanje po vlasti je dozvoljeno i pozeljno.

pljuvanje i vredjanje drzave nacije i njihovih najvecih vrednosti nije dozvoljeno nigde u svetu.

i sam kazes da nemas pojma o ovome , a iznosis misljenje da je b92 samo "drugacije misljenje".

ja ti kazem nadji mi jos neku televiziju u svetu kao b92 i ti kazes " pa ja ne znam bas"

to pokazuje da jednostavno takve stvari ne tolerisu nigde u svetu, i ti to znas, samo se pravis nevest.

zato i treba zabraniti b92 i oduzeti im frekvenciju .
 
Velja je beš slika i prilika dostojanstvenosti.
Nova vlada, ako Velja bude u njoj, ima da osnuje ministarstvo za demantovanje nebuloza koje ovaj štancuje svakodnevno.

Tako nešto i treba da postoji. Ne baš takvim imenom i u takvoj formi, ali to bi bio sasvim legitiman način da se začape usta medijima kao što su Blic ili B92.
Ovo što Ilić radi ne liči ni na šta. On zapravo radi isto što i B92, samo sa suprotnog stajališta.
 
jel ilic pljuje po srbiji?

jer govori da su srbi genocidna nacija koja zazluzuje da nestane?

jel govori da je srpski premijer fasista?

jel govori da su srbi nacija bolesnika i kretena?

ne GOVORI

a sve to govori b92 o srbima.

tako da je krajnje vreme dete sunca da ti prestanes da s*res. zaudara sve dovde...
 
Ovako, da vam svima objasnim u jednom odgovoru.

Ja sam imam ozbiljne rezerve prema B92. Ne slažem se sa nekim njihovim stavovima. Njihov forum ne posećujem, jer je zaista jednouman.... mogao bih naći još masu primedbi, ali suštinu sam objasnio...

Ipak, ne odobravam ni metodu kojom Ilić, kao predstavnik vlade za koju tvrdi da je demokratska, napada i kritikuje B92. Ta televizije ima svoj posao, a to je da kritikuje vlast. Tačka! Oni nemaju vlast u svojim rukama, vlada ima. Vlada ima zadatak da se opravda pred narodom, odnosno da demantuje laži. Objektivno, a ne 'iz duše'. Čim Vlada počne žestoko da napada medije znači da nešto ne štima, bar ja tako to doživljavam.

Dakle, da sumiram - moj stav nije za B92, već protiv ovakvih metoda vlade.

P.S. Nisam ni ja stranački orijentisan, pogotovu u Srbiji, jer sam iz Srpske. Stoga nastojim da gledam na stvari analitički.
 

Back
Top