Momci imam jedno pitanje...

nezadovoljena:
Pa nisam ni mislila da nije uspela u svojoj nameri :wink:
Samo mi je pod upitnikom vas osecaj posle!!!
Nikad posle svojih takvih ludosti nisam pitala "tog nekog"...

Pa, ja sam bio impresioniran njenom hrabroscu. Prica je bila tipa:

"Cao, izvini, verovatno ces misliti da je glupo, ali ja sam tebe nekoliko puta videla u autobusu br. xx i sebi rekla: Kakvo bozanstveno stvorenje... I sada kada sam te videla ponovo, jednostavno sam morala da te upoznam. Inace, ja ovo nikad ne radim i ne znam sta mi bi sada..." itd...

Ja sam bio toliko impresioniran da je nisam ni pitao ni za br. telefona ni nista, vec sam joj dao svoj telefon i sutradan me je nazvala. Naravno pitao sam je za ime. ;) Itd...
 
iluzionista:
nezadovoljena:
Pa nisam ni mislila da nije uspela u svojoj nameri :wink:
Samo mi je pod upitnikom vas osecaj posle!!!
Nikad posle svojih takvih ludosti nisam pitala "tog nekog"...

Pa, ja sam bio impresioniran njenom hrabroscu. Prica je bila tipa:

"Cao, izvini, verovatno ces misliti da je glupo, ali ja sam tebe nekoliko puta videla u autobusu br. xx i sebi rekla: Kakvo bozanstveno stvorenje... I sada kada sam te videla ponovo, jednostavno sam morala da te upoznam. Inace, ja ovo nikad ne radim i ne znam sta mi bi sada..." itd...

Ja sam bio toliko impresioniran da je nisam ni pitao ni za br. telefona ni nista, vec sam joj dao svoj telefon i sutradan me je nazvala. Naravno pitao sam je za ime. ;) Itd...

E, da. Veza je trajala 9 meseci. Od januara do septembra...
 
Pa dok sam yiveo u Srbiji nisu mi se desavale takve stvari.Valjda nisam bio Boyanstveno stvorenje. :lol:
Mada je imalo situacija kada neke devojke pokazuju inicijativu.Ali to su stidni ili bezobrayni pogledi.
Blagi dodiri idr.
Medjutim ovde stvari stoje malo drugacije.Devojke ladnjaka startuju muskarce.a najveci dokay je taj da je moja supruga manje vise mene yaprosila a ne ja nju.Doduse nije klasicno.Ali ipak obradjivala me je dobrih desetak dana.dok nisam odlucio.Tako je to.
 
blondi:
srebro:
Obožavam otvorenost,direktnost i žensku inicijativu.Ima li išta lepše nego kad ti osoba odmah kaže/pokaže šta hoće od tebe i ima li nešto gore nego kada te žensko samo teleći gleda i čeka da se nešto desi?
izvini ali prosto nemogu da odolim da pitam... u koju kategoriju si smestio nevine? 8)
Kakve veze ima nevinost sa ovom temom :?:
 
srebro:
blondi:
srebro:
Obožavam otvorenost,direktnost i žensku inicijativu.Ima li išta lepše nego kad ti osoba odmah kaže/pokaže šta hoće od tebe i ima li nešto gore nego kada te žensko samo teleći gleda i čeka da se nešto desi?
izvini ali prosto nemogu da odolim da pitam... u koju kategoriju si smestio nevine? 8)
Kakve veze ima nevinost sa ovom temom :?:
pa tvoja podela na one što 'znaju i na teletinu' i kakve ti 'voliš' mi je malo neobična za tvoj stav od ranije... nekako mi se ne uklapa?! 8)

PS... pitanje je sasvim na mestu... u koju kategoriju pašu nevine 'kaže/pokaže' ili 'teleči pogled'?
 
Bustura:
Pa dok sam yiveo u Srbiji nisu mi se desavale takve stvari.Valjda nisam bio Boyanstveno stvorenje. :lol:
Mada je imalo situacija kada neke devojke pokazuju inicijativu.Ali to su stidni ili bezobrayni pogledi.
Blagi dodiri idr.
Medjutim ovde stvari stoje malo drugacije.Devojke ladnjaka startuju muskarce.a najveci dokay je taj da je moja supruga manje vise mene yaprosila a ne ja nju.Doduse nije klasicno.Ali ipak obradjivala me je dobrih desetak dana.dok nisam odlucio.Tako je to.

Da. To stoji. Kad sam bio u USA, jedna devojcica me je startovala prvo sa nekom laganijom pricom, a onda je za 5 minuta pitala "Je si li ikada imao seks na plazi", oblizujuci se i lizuci antenu pokretnog telefona. ;) Ali sam ja bio pijan ko majka (ili vise ko baba), pa nisam mogao da reagujem. :lol:

Znaci nije bilo 2 puta, ali ta dva puta su se izrodila u prave veze.
 
blondi:
srebro:
blondi:
srebro:
Obožavam otvorenost,direktnost i žensku inicijativu.Ima li išta lepše nego kad ti osoba odmah kaže/pokaže šta hoće od tebe i ima li nešto gore nego kada te žensko samo teleći gleda i čeka da se nešto desi?
izvini ali prosto nemogu da odolim da pitam... u koju kategoriju si smestio nevine? 8)
Kakve veze ima nevinost sa ovom temom :?:
pa tvoja podela na one što 'znaju i na teletinu' i kakve ti 'voliš' mi je malo neobična za tvoj stav od ranije... nekako mi se ne uklapa?! 8)

PS... pitanje je sasvim na mestu... u koju kategoriju pašu nevine 'kaže/pokaže' ili 'teleči pogled'?
Ja ne znam zašto ti misliš da svaka devojka koja nije smotana mora biti *****...
 
secam se pre dve godine moja sadasnja devojka dolazi kod mene u kancelariju zbog nekog neodradjenog posla za njenu tadasnju firmu. I ka iskreno ni na kraj pameti sta ona hoce od mene , ja se primio pa izlazim u susret sa predlozima, te ovo je dobro trebaju prospekti, katalozi i onda mi je jednog trenutka stavila ruku na usta i rekla mogao bi malo da cutis i ja sam evo cutao dve godine i sada Vama rekao... :) Licno nemam nista protiv bilo cije inicijative, sve je stvar trenutne inspiracije....
 
Sta da se kaze osim da je doslo neko blesavo vreme :lol:
UOSTALOM SAME SMO SE BORILE ZA RAVNOPRAVNOST :D
MUSKARCI SE PONEKAD BOJE DEVOJAKA KOJE DOBRO
IZGLEDAJU,IMAJU DOBAR USPESAN POSAO....
FINANSIJSKI SU STABILNE,NEZAVISNE,....
I POSTO SE PITAJU STA JOS MOGU DA JOJ PONUDE...
PONEKAD NISTA NI NE POKUSAVAJU....
TAKVE DEVOJKE,NAZALOST,MORAJU PONEKAD SAME DA PREUZMU
INICIJATIVU.... :D
.....U OSTALOM....STA TU IMA LOSE....TO JE SJAJNO...
...VREME JE DA MALO ZENE BIRAJU :D :D
 
nezadovoljena:
Kad cu ja to da vidim uzivo 8) :?: Bash mi je tako neshto ultra 8)

Mozda je problem u tebi??? Ne zracis dovoljno da bi te ribica startovala!!! :shock:[/quote]

E to je to...ma moracu da nabavim malo uranijuma pa ce i male zelene sa meseca moci da me vide...ma prva ribica je mene startovala...jurila me, nashla me na phone...pa smo se videli na istom mestu gde me je i primetila-eh taj sport...ni 5 ni 6 nego pravo u metu...davno beshe....e zivote...
 
iva1313:
Sta da se kaze osim da je doslo neko blesavo vreme :lol:
UOSTALOM SAME SMO SE BORILE ZA RAVNOPRAVNOST :D
MUSKARCI SE PONEKAD BOJE DEVOJAKA KOJE DOBRO
IZGLEDAJU,IMAJU DOBAR USPESAN POSAO....
FINANSIJSKI SU STABILNE,NEZAVISNE,....
I POSTO SE PITAJU STA JOS MOGU DA JOJ PONUDE...
PONEKAD NISTA NI NE POKUSAVAJU....
TAKVE DEVOJKE,NAZALOST,MORAJU PONEKAD SAME DA PREUZMU
INICIJATIVU.... :D
.....U OSTALOM....STA TU IMA LOSE....TO JE SJAJNO...
...VREME JE DA MALO ZENE BIRAJU :D :D

Eto istine totalno istinite...i shta tu ima loshe...sve u svemu svi imaju slichne potrebe...al`pakovanje je pakovanje....NEMA ONE RECHI NAZALOST, I NE TREBA DA JE BUDE....cure navalite kao shto mi navaljujemo...sve ce da bude opushtenije...Poz double 13 :wink:
 

Back
Top