Bravo Hrvati!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
6.117
Управо сам попио бан на форуму хрватске јер сам се "дрзнуо" писати ћирилично писмо.Мада је то званично писмо моје земље које уредно пролази на форум хр. чак ни опоменут попио сам бан...Каква демокрација....:roll:
 
Управо сам попио бан на форуму хрватске јер сам се "дрзнуо" писати ћирилично писмо.Мада је то званично писмо моје земље које уредно пролази на форум хр. чак ни опоменут попио сам бан...Каква демокрација....:roll:

Vidiš kako ne voliš isključivost i netoleranciju. A ovde samo to propagirate, o braćo Srbi.
 
Па да. Још малоо ме не би чудило да овде почну да деле банове због ћириличног писма. Ионако влада аутократија.
 
Управо сам попио бан на форуму хрватске јер сам се "дрзнуо" писати ћирилично писмо.Мада је то званично писмо моје земље које уредно пролази на форум хр. чак ни опоменут попио сам бан...Каква демокрација....:roll:

Ako govoris o forum.hr onda i nemam pojma sta si tamo radio. To je ultranacionalisticki sajt.
 
Па да. Још малоо ме не би чудило да овде почну да деле банове због ћириличног писма. Ионако влада аутократија.

ako ides na neki forum, onda vjerojatno zelis da diskutiras i razmjenjujes misljenje...s obzirom da vecina u RH nepoznaje cirilicu, stariji zaboravili, mladi ni ne uce, sto si ocekivao...? na Forum.rh ima jako puno srba diskutanata ( tamo ponekad nesto procitam, pa znam ) i s obzirom da je latinica i srpsko pismo, cemu si onda koristio cirilicu ?
da te ceo svet razume, ili...
 
ako ides na neki forum, onda vjerojatno zelis da diskutiras i razmjenjujes misljenje...s obzirom da vecina u RH nepoznaje cirilicu, stariji zaboravili, mladi ni ne uce, sto si ocekivao...? na Forum.rh ima jako puno srba diskutanata ( tamo ponekad nesto procitam, pa znam ) i
HTML:
s obzirom da je latinica i srpsko pismo, cemu si onda koristio cirilicu ?
da te ceo svet razume, ili..
:heart: ти си права душица........
 
ako ides na neki forum, onda vjerojatno zelis da diskutiras i razmjenjujes misljenje...s obzirom da vecina u RH nepoznaje cirilicu, stariji zaboravili, mladi ni ne uce, sto si ocekivao...? na Forum.rh ima jako puno srba diskutanata ( tamo ponekad nesto procitam, pa znam ) i s obzirom da je latinica i srpsko pismo, cemu si onda koristio cirilicu ?
da te ceo svet razume, ili...
Званично писмо у Србији је ћирилица.
Јеси знала то?
Јеси попила бан због тога што не пишеш Српским писмом?

Дупли критеријуми!

Али шта очекивати од Усташкиње?:roll:
 
Званично писмо у Србији је ћирилица.
Јеси знала то?
Јеси попила бан због тога што не пишеш Српским писмом?

Дупли критеријуми!

Али шта очекивати од Усташкиње?:roll:

Snajka, ponašaj se.:x
 
Dosta mi je manijaka i ovde.

Па што не банујеш онда оног Маркељу, Ел Муерте-а који просипају вулгарштине чим зину?

Али умеш да одбрусиш Србину који је због ћириличног писма попио бан на усташком форуму да је нетолерантан.
Браво! И још једном, великим словима, БРАВО!
 
Naravno da se ne slažem sa tim. To samo pokazuje na kojem su nivou, za razliku od nas ovde koji smo objektivni, razumni, tolerantni, korektni.... Jednom rečju - sjajni. :rtfm:

nerazumijem....:confused:
ako ucesnik foruma zna da ga vecina nerazumiju ili neznaju citati koji cilj je njegovog postanja t.j. ucesca na forumu...
a pisati srpskim jezikom i latinicom uopce nije tamo problem
koliko znam i ovdje su zabranjeni tekstovi i komentari na npr. francuskom, jer vecina nezna francuski...
 
nerazumijem....:confused:
ako ucesnik foruma zna da ga vecina nerazumiju ili neznaju citati koji cilj je njegovog postanja t.j. ucesca na forumu...
a pisati srpskim jezikom i latinicom uopce nije tamo problem
koliko znam i ovdje su zabranjeni tekstovi i komentari na npr. francuskom, jer vecina nezna francuski...

A šta sad ti ''ne razumiješ''? Otkud neko sa strane može znati koje su generacije prisutne tamo? A da je opomenut da se prebaci na latinicu i da odbije, pa da i shvatim. A samo zbog toga... A poređenje sa francuskim...
k022.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top