MMS sa interneta!

MMS mozes da posaljes i sa obicnog mejla samo treba prvo da vidis koja je adresa tog broja...znaci ovako : adresa bi trebala da bude +3816?????????@mms.mobtel.co.yu ili nesto slicno ali, probaj prvo da sa tog telefona posaljes na svoj mejl i videces koja je adresa... sa 064 to sigurno radi a da li ce i sa 063 ...probaj... pozdrav
 
MMS mozes da posaljes i sa obicnog mejla samo treba prvo da vidis koja je adresa tog broja...znaci ovako : adresa bi trebala da bude +3816?????????@mms.mobtel.co.yu ili nesto slicno ali, probaj prvo da sa tog telefona posaljes na svoj mejl i videces koja je adresa... sa 064 to sigurno radi a da li ce i sa 063 ...probaj... pozdrav

a kako ide za 064?
 
hmm,vidis,ne znam za tu varijantu,a saljem sms-ove mojima iz Kanade preko balkaniyum.tv sajta vec neko vreme,i oni meni, i isplati se i meni i njima.Meni pošalju sa njihovog cell phone po ceni slanja kao kod lokalnog provajdera 063,064...stvarno ,mogao bih da kontaktiram technical support, mada mi ta usluga nije realno nuzna...fotografije im saljem emailom...:think:
 

Back
Top