Robert Plant

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
Pjevač Robert Plant glavni je krivac što svetske turneje Led Zeppelina neće biti. Ima druge prioritete, koje čak ni ponuda od 200 miliona dolara nije mogla nadmašiti.

Sudeći prema pisanju britanskog Sunday Mirrora, Robertu Plantu je za nastupanje na svetskoj turneji ponuđena basnoslovna cifra od 200 miliona, no on ju je odbio jer mu je trenutno jako važna saradnja s američkom country-zvezdom Alison Krauss.

Nakon što su se krajem prošle godine okupili radi jednog koncerta u Londonu, veliki je interes pokazao da bi legendarni rokeri lako rasprodali i svjetsku turneju.

No, do nje ipak neće doći, i to, kako piše Sunday Mirror, upravo zbog Planta koji u nasljeđe Zeppelina želi ostaviti prošlogodišnji koncert. "Dokazali su da još uvijek to mogu napraviti i to mu je bilo dosta", objašnjava izvor.

Za razliku od njega, gitarist Jimmy Page i basista John Paul Jones bili su spremni nastaviti i tvrde da još uvijek imaju što ponuditi.
 
Kako glup izgovor. Želi da ostavi u nasledje prošlogodišnji koncert? Previše providno...
Mada, možda mu je glas u lošem stanju, pa neće da se bruka, ili je neka svađa izbila u bendu..
Mada šteta, što zbog vokala, što zbog muzike.
 
Kako glup izgovor. Želi da ostavi u nasledje prošlogodišnji koncert? Previše providno...
Mada, možda mu je glas u lošem stanju, pa neće da se bruka, ili je neka svađa izbila u bendu..
Mada šteta, što zbog vokala, što zbog muzike.
A zasto je to glup izgovor? Mislim covek ima u karijeri jedan preteran bend, nesto sto nema ko nije slusao i ko nece slusati i zasto sada da kvari sliku tako jednog benda? Ovako ostaje na matorim hipicima da pircaju kako je to bilo pre 30-40 godina, madjariji da divani kako je bilo prosle godine, a ostalima da sanjaju. . . I kontam da je to ono sto je i najbolje, jedan bend koji je otisao u istoriju, ostao tu i koji se vise iz nje ne vraca, a bice uvek tu prisutan.
 
A zasto je to glup izgovor? Mislim covek ima u karijeri jedan preteran bend, nesto sto nema ko nije slusao i ko nece slusati i zasto sada da kvari sliku tako jednog benda? Ovako ostaje na matorim hipicima da pircaju kako je to bilo pre 30-40 godina, madjariji da divani kako je bilo prosle godine, a ostalima da sanjaju. . . I kontam da je to ono sto je i najbolje, jedan bend koji je otisao u istoriju, ostao tu i koji se vise iz nje ne vraca, a
bice uvek tu prisutan.

Skroz se slazem!
 
Pa ako je sve tako zašto su onda uopšte svirali prošle godine.?
Da su oni uvek razmišljali tako, ne bi se ni okupljali ponovo. Razmisli malo.
Sto da ne? Jednu svirku namestiti prisetiti se nekih starih dana i sl. A ne sada krenuti ceo posoa iz pocetka, snimiti album i sta ti ja vec znam. . . Recimo meni su pistolsi bili OK do 2002 dok nisu krenuli opet na turneje. Odradili su posao 70-tih i usli u legende, 96 je bio popravni, hajde da se zaj. . . 2002 ajde da malo opet zaj. . . kraljicu i da je tu bio kraj, dakle nema vise sve bi bilo dobro. Ali bukvalno im zinulo dupe za parama i po meni su se sada srozali do dna. . . Postali su kao ovi na grandu (sto su i sami priznali) tu su samo zbog para. . . Razumes? Tako kontam da LZ dosao je, uradili su koncert posle toliko dugo i kraj, nema vise. Zainrigirali su mastu i to je to. Isto recimo ko je po meni zaj. . . samog sebe je i Billy, bio je legenda, dosao je na 25 god. MTV-a, posle postao tezgaros. . . Po meni to je pravo, kad uradis nesto za svoju dusu (tako da kazem) i onda stanes. Nema vise. Sanjajte ljudi, halucinirajte kao i do sada. . .
 

Back
Top