Dečija priča...

Ovo je zaista strašno.Uspeo sam da odgledam jedva 3 minuta i više nisam mogao.Prekinuo sam kada sam video onu malu crnu izgladnelu ručicu.
Američkom fašizmu zaista se ništa dobro ne piše.Već jednom sam rekao da će na mestu Amerike biti crna rupa vekovoma,kada bude propala.
 
Где су наши пронатовски форумаши да виде ово? А ово је само 10% стварности што ми можемо да видио преко интернета и медија...
 
Нормално. Нема их када треба да им се објасни зашто је Запад тако много развијен.

Која је цена западног богаства? Да видимо ми ко се то овде прави да је прагматичар, а ко искрени поштовалац и обожавалац лика и дела "звери са четири рога".
 
Кад год се прича о оваквим стварима, њих нема. Па разуме се и зашто.


Sve sam ubeđeniji da je to jedna isključivo plaćena grupica "trusta ispranih mozgova" sa samo jednim zadatkom :

Da zajedno sa šiptarima i krvatima provociraju sve srbe i one kojima je do slobodnog pogleda na sva dešavanja.

A sve su to jedni te isti likovi,sa istim temama koje se samo ponavljaju sa vremena na vreme.
 
Где су наши пронатовски форумаши да виде ово? А ово је само 10% стварности што ми можемо да видио преко интернета и медија...

evo ja sam proevropski(natovski) orijentisan. tog psihopatu koji je to radi mučio bih danima i danim specifičnim metodama dok ne bih video suzu ili bilo kakvu trunku dobrote u njegovim ochima a ako nebih video ni trunku ljudskosti presudio bih mu kratko.
a takvih psihopata imas i kod nas i kod rusa( mislis da medju kgb-ovcima su sve maze i mislis li da bi pre izabrali da spasu zivot srbinu ili 10000 dolara, da se nelazemo...)
meni je lično bilo zao i one kolone shiptara koje je greskom bombardovala nato avijacija 1999 god. kad sam video dete od 10 godina kako kuka u bolovima.
da rezimiram sve psihopate na lečenje... i razlikujte vojsku od plaćenika,
 
ovakvih klipova imate koliko hocete, jednostavno postavljac optuzuje ameriku, pricom ubijenog decaka. znaci dok ide klip on,to dete, prica kako je ubijen, kako je njegova majka plakala i ....
e sada koja je veza sa albancima ovde, ja ne znam.
ono, znam, poruka je: tako ce i vama biti cim odu ameri, mislim klasika serbskih patrijota, ali toliko sam njihovih bisera procitao na forumu, da to ne predstavlja nista novo.
 
evo ja sam proevropski(natovski) orijentisan. tog psihopatu koji je to radi mučio bih danima i danim specifičnim metodama dok ne bih video suzu ili bilo kakvu trunku dobrote u njegovim ochima a ako nebih video ni trunku ljudskosti presudio bih mu kratko.
a takvih psihopata imas i kod nas i kod rusa( mislis da medju kgb-ovcima su sve maze i mislis li da bi pre izabrali da spasu zivot srbinu ili 10000 dolara, da se nelazemo...)
meni je lično bilo zao i one kolone shiptara koje je greskom bombardovala nato avijacija 1999 god. kad sam video dete od 10 godina kako kuka u bolovima.
da rezimiram sve psihopate na lečenje... i razlikujte vojsku od plaćenika,



Da li to hoćeš da kažeš da se tragovi moraju sakriti !!! ?
To tvoje viđenje demoNkratije naravno da spada u američku propagandu viđenja njihove okupacije Iraka.
A gde su bolnice koje su oni izgradili?
A gde su fabrike?
A gde je mir i demokratija koji su doneli?
I kojiko pitanja treba da ti postavim ovakvog sadržaja?
Odmah ću ti reći mali milon.


A samo da znaš ja bih pre mučio onog psihopatu koji je to uradio i dao materijal za snimanje filma.
 
evo ja sam proevropski(natovski) orijentisan. tog psihopatu koji je to radi mučio bih danima i danim specifičnim metodama dok ne bih video suzu ili bilo kakvu trunku dobrote u njegovim ochima a ako nebih video ni trunku ljudskosti presudio bih mu kratko.
a takvih psihopata imas i kod nas i kod rusa( mislis da medju kgb-ovcima su sve maze i mislis li da bi pre izabrali da spasu zivot srbinu ili 10000 dolara, da se nelazemo...)
meni je lično bilo zao i one kolone shiptara koje je greskom bombardovala nato avijacija 1999 god. kad sam video dete od 10 godina kako kuka u bolovima.
da rezimiram sve psihopate na lečenje... i razlikujte vojsku od plaćenika,

Да ли си Ти за то да се Србија учлани у НАТО-а и да шаље своју децу по белом свету како би ширила демократију?
 
ovakvih klipova imate koliko hocete, jednostavno postavljac optuzuje ameriku, pricom ubijenog decaka. znaci dok ide klip on,to dete, prica kako je ubijen, kako je njegova majka plakala i ....
e sada koja je veza sa albancima ovde, ja ne znam.
ono, znam, poruka je: tako ce i vama biti cim odu ameri, mislim klasika serbskih patrijota, ali toliko sam njihovih bisera procitao na forumu, da to ne predstavlja nista novo.


Svako ko šuruje sa amerikancima a nije iz njihove najbliže klike to isto očekuje.
Pre ili kasnije.
 
ovakvih klipova imate koliko hocete, jednostavno postavljac optuzuje ameriku, pricom ubijenog decaka. znaci dok ide klip on,to dete, prica kako je ubijen, kako je njegova majka plakala i ....
e sada koja je veza sa albancima ovde, ja ne znam.
ono, znam, poruka je: tako ce i vama biti cim odu ameri, mislim klasika serbskih patrijota, ali toliko sam njihovih bisera procitao na forumu, da to ne predstavlja nista novo.
Ademe nije te bilo na forumu, jesi li to palio srpske kuće, ah da, zaboravih, pa ti i tvoje patriJote ste već sve popalili, ostali ste bez zanimacije pa sada ste se malo okrenuli forumima
 
Где су наши пронатовски форумаши да виде ово? А ово је само 10% стварности што ми можемо да видио преко интернета и медија...

Gde su naše patriJotske organizacije i dokoni stranački primitivci koji mrse samo o oružju a nikako o nezaposlenosti? Jel vidite šta rat donosi, a? Iznenadjeni? Pa ako je za vas ovo novo šta ćete onda da branite/osvajate?
 
Поделио им НАТО мало рачунара, како би могли да се занимају

Nećete mi verovati, pa ne znam kako da Vas ubedim, ali svaka firma u Americi plaća porez državi koja pravi oružje, prodaje ga po svetu i zna tačno po računu ko šta ima. Neke agencije se bave i stranačkom predizbornom propagandom u drugim zemljama i od zaradjenog novca deo svote kao porez na dohodak ide u budžet države koja pravi oružje i prodaje ga po svetu...
 
Nećete mi verovati, pa ne znam kako da Vas ubedim, ali svaka firma u Americi plaća porez državi koja pravi oružje, prodaje ga po svetu i zna tačno po računu ko šta ima. Neke agencije se bave i stranačkom predizbornom propagandom u drugim zemljama i od zaradjenog novca deo ide u budžet države koja pravi oružje i prodaje ga po svetu...

Хм... мислиш да је Шешељево велико пријатељство са Садамом Хусеином било лажно? Шеки се и дан данас куне у Садама као великог некадашњег другара.
 
I ne ličimo, na sreću, inače bi smo i mi spalili sve kuće Albanaca, kao što ste vi sve srpske

FHP Kosovo / KOSOVO KNJIGA PAMĆENJA /


FHP istražuje ratne zločine i povrede ljudskih prava u prošlosti na Kosovu u u cilju sprečavanja manipulacija brojem žrtvama i formiranja istorijskog pamćenja i obrazovanja mlade generacije o nasleđu prošlosti.

http://www.hlc-rdc.org/FHPKosovo/KOSOVO-KNJIGA-PAMCENJA/index.1.sr.html#

evo ti malo informacija o tome sta se zbivalo, na zalost informacije nisu iz srpskih objektivnih izvora, ali .....
 

Back
Top