Пешчаник. Докле бре ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Готово нигде нема таквог говора мржње као у емисили Пешчаник. Слушао сам пар пута ту радијску емисилју да видим како то звучи. Какви су то Србофоби. Јадном сам слушао оног квази-урбаног квази-писца Видојковића, који је гневно говорио како је сладострасно уживао када су бомбаровали Србију. И још каже да би опет уживао да кончно једно Срби заувек умукну. Ово сам чуо својим ушима .
 
U tekstu koji sam procitao prateci link koji si dao saznao sam neke nove stvari. Hvala za ovaj prilog osvescivanju jednog dela naseg naroda! Mi trebamo da se ujedinimo i delujemo kao jedno, i to narocito protiv onih koji rade na tome da na dele i unistavaju sistematski kao sto pokusava gore navedeni "pokusaj od radijske emisije"!
 
U tekstu koji sam procitao prateci link koji si dao saznao sam neke nove stvari. Hvala za ovaj prilog osvescivanju jednog dela naseg naroda! Mi trebamo da se ujedinimo i delujemo kao jedno, i to narocito protiv onih koji rade na tome da na dele i unistavaju sistematski kao sto pokusava gore navedeni "pokusaj od radijske emisije"!

Ваљало би се ујединити. Шта би ми велики ентузијасти са Крстарице могли учинити како би подржали све напоре ових људи из Двери:confused:
 
pa uskoro ce recesija u americi, pa ce malo da smanje !

Recesija je u USA uveliko u toku, samo naravno, neokonzervativci koji i sprovode ovaj teror na globalnom nivou to vesto prikrivaju tako sto dnevno zajme od Kine 3 milijarde dolara, a federalna rezerva konstantno stampa pare! Ali sta da ti kazem kada prosecni Amer na TV-u, umesto kao u Srbiji jedan, on ima sve televizije kao sto je Bastilja92 koja mu svaki sekund pere mozak!

 
Ево једног коментара на Б92
IREKT-APERKAT-SAMOODBRANA-KONTRANAPAD=SLOBODA ILI: Zveri srpske na podu i kraj priche!!!


А било је у прошлости кад су те ЗВЕРИ СРПСКЕ висиле о конопцу, баш у сред Панчева. Само су се србомрзитељи променили. Сада Су Србомрсци деривати комунизма, који заговарају фанатично и талибански анационалност и грађанско друштво. А заправо су Квази-урбани циници и себичњаци.
 
Ево једног коментара на Б92
IREKT-APERKAT-SAMOODBRANA-KONTRANAPAD=SLOBODA ILI: Zveri srpske na podu i kraj priche!!!


А било је у прошлости кад су те ЗВЕРИ СРПСКЕ висиле о конопцу, баш у сред Панчева. Само су се србомрзитељи променили. Сада Су Србомрсци деривати комунизма, који заговарају фанатично и талибански анационалност и грађанско друштво. А заправо су Квази-урбани циници и себичњаци.

Umalo da mi suza krene! :-( A onda sam se mnogo razbesneo pomisleci na tvoj komentar vezan za ovaj video. U potpunosti si u pravu i hvala ti na ovom serviranju pravde onima koji su izgubljeni. Sada sam savladao bes i spreman sam da oprostim Tako me moje pravoslavlje uci! Samo jednu stvar vise necu da radim, a to je da okrecem i drugi obraz! :x:x:x
 
Дакле, постоји доста тога што указује да Срби нису агресори и да Срби нису злочиначки народ каквим их представља У92, али већина тога никада није нити ће икада бити приказано на истоименој "телевизији".

Доводећи којекакве квази стручњаке да говоре у име Србије, доказују колико им је стало да пљуну на све што је српско. Најновији пример је омаловажавање Дејана Бодироге.
 
jeдном сам слушао оног квази-урбаног квази-писца Видојковића, који је гневно говорио како је сладострасно уживао када су бомбаровали Србију. И још каже да би опет уживао да коначно једном Срби заувек умукну. Ово сам чуо својим ушима .

квази урбан -околина Соко Бање
квази писац- мислим дела која пишу само о протестима
у чему ће да ужива не знам ,али очигледно да је пре изјаве уживао у неким опијатима
 
http://www.dverisrpske.com/tekst/518
Докле ли ће ови да жаре и пале ?
Pa na prošlim protestima su jedva izbegli paljenje, osećam da ih na sledećem većem okupljanju neće mimoići sudbina miloševićeve TV bastilje, tako su i oni vedrili i oblačili dok ih gnevna masa nije 5. oktobra zapalila, prema tome sudbina sorosheve TV bastilje je sasvim izvesna.
 
Pa na prošlim protestima su jedva izbegli paljenje, osećam da ih na sledećem većem okupljanju neće mimoići sudbina miloševićeve TV bastilje, tako su i oni vedrili i oblačili dok ih gnevna masa nije 5. oktobra zapalila, prema tome sudbina sorosheve TV bastilje je sasvim izvesna.
кад помену ТВ Бастиљу и Б92 прекјуче сам чуо један добар виц па да га поделим са Вама:
питала нека девојчица Перицу;Која је разлика између Оље Бећковић и Споменке Јовић?:lol:

А Перица;Па Оља има дужу косу:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Medjutim nije mi jasno zašto napadamo samo one koji o nama pričaju samo ružno i kada nije a volimo one koji o nama pričaju samo lepo i kada nije?

Ne, nemojte otvarati posebnu temu da bi ste mi odgovorili, niti da mi šaljete odgovore na PP.
Samo odgovorite sebi - da li nam veću štetu čine neumorni kritičari ili neumorni laskavci?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top