У Пули бомбе због Косова

ma videli ljudi sta ih ceka

nece da im se desi srpski scenario

ima ih tamo vise nego sto braca Hrvati to mogu da svare

ne verujem da je neki Srbin ucestvovao

ne radi se o Srbima ali pusti nexxx-a on gde vidi bombe pomisli na Srbe.(stvar psihologije)
Ne znam tacan broj njihovih bojovnika i dragovoljaca koji su bili odrani u Avganistanu,ali eto ima i neki na Kosovu kojima se crno pise,a i sami su ga trazili.Pa sad kao ono shatro ne podrzavamo otcepljenje Kosova:P
 
Neko mi je jedanput rekao :


Sta to ima Srbin sto niko nema? Brata Hrvata:

http://www.politika.co.yu/rubrike/exyu/U-Puli-bombe-zbog-Kosova.sr.html

ja ne znam sta da mislim ?prvo su ratovali zajedno protiv nas,a sada ovo.Kakvo je vase misljenje?

mi smo protiv Srba ratovali samo iz dva razloga
1. kada su htjeli da nas totalno posrbe i uniste (kraljevina)
2. kada su nam pokusali silom oduzeti 1/3 drzave..
u ostalim situacijama smo bili uz Srbe u povijesti ima dovoljno primjera "priskakanja " u pomoc Srbima...od Kosovske bitke , preko vaseg rata sa Bugarima , na ovamo
 
mi smo protiv Srba ratovali samo iz dva razloga
1. kada su htjeli da nas totalno posrbe i uniste (kraljevina)
2. kada su nam pokusali silom oduzeti 1/3 drzave..
u ostalim situacijama smo bili uz Srbe u povijesti ima dovoljno primjera "priskakanja " u pomoc Srbima...od Kosovske bitke , preko vaseg rata sa Bugarima , na ovamo

Vi nama priskočili u Kosovskoj bici protiv Turaka i u ratu sa Bugarskom?

Uuuu onda sam ja ceo život učio nešto drugo...................:cool:
 
ne radi se o Srbima ali pusti nexxx-a on gde vidi bombe pomisli na Srbe.(stvar psihologije)
Ne znam tacan broj njihovih bojovnika i dragovoljaca koji su bili odrani u Avganistanu,ali eto ima i neki na Kosovu kojima se crno pise,a i sami su ga trazili.Pa sad kao ono shatro ne podrzavamo otcepljenje Kosova:P

negdje oko 300 vojnika HV, sa nekim specijalnim zadatkom, ali o tome se nezna puno

na Kosovo ce, u sastavu misije EU, ici oko stotinjak i to uglavnom sluzbenika, pravnika, politologa itd., kako bi pomogli da se izgrade funkcionalni drzavni sistemi...RH je jedina zemlja koja nije clanica EU a zamoljena je posalje svoje ljude dolje..Sabor odobrio....zasto bas mi nije mi posve jasno...
 
ne radi se o Srbima ali pusti nexxx-a on gde vidi bombe pomisli na Srbe.(stvar psihologije)
Ne znam tacan broj njihovih bojovnika i dragovoljaca koji su bili odrani u Avganistanu,ali eto ima i neki na Kosovu kojima se crno pise,a i sami su ga trazili.Pa sad kao ono shatro ne podrzavamo otcepljenje Kosova:P

Mislio sam u kontekstu izražavanja nezadovoljstva zbog KiM a ti izgleda dobijaš kompleks niže vrednosti kada sam ja u pitanju ili mi se čini?!
 
Ne znam tacan broj njihovih bojovnika i dragovoljaca koji su bili odrani u Avganistanu,ali eto ima i neki na Kosovu kojima se crno pise,a i sami su ga trazili.Pa sad kao ono shatro ne podrzavamo otcepljenje Kosova:P

pazljivo procitaj ::::-o

od nekih 200 ljudi koji su bili u bazi za sada im fali oko 146 bojovnika ,a ostali se kaniti vratiti kuci.
 

Back
Top