Zivot u inostranstvu u horoskopu

Vrlo moguce...ali ti se zbog Jupitera u 4-oj , jos u raku , ipak najbolje osecas u svojoj kuci/zemlji.;)
Ne znam ,mene od malena vuce nesto ka inostranstvu,pogotovo more...Ali imam potrebu za nekom vrstom utocista.Mozda je to u pitanju.Planiram da probam da odem u Kanadu
,ne znam da li ce mi to uspeti.Sta me ceka tamo pitam se?
Rodjena sam 27.09.1977. u Somboru 17:30
Ako mozes da mi odgovoris na pitanja bilo bi super:)
Hvala unapred:)
 
i mene je zanimalo da li se stvarno moze u horoskopu vidjeti u koju zemlju (otprilike) je nekome, da kazem sudjeno da ode?

Ne znam detalje ali Neptun predstavlja daleke zemlje,na primer na drugom kontinentu,i oznacava vodu,znaci ziveces pored vode...dok neki tumace neptun u devetoj kuci kao mnogo kracih putovanja u inostranstvo...
I mene to sve pomalo zbunjuje,ali hvala Bogu sto na ovom forumu imamo strucnjake:)
Astrologiju stvarno treba dobro znati:)
 
Da li moze u natalnoj karti da se vidi u koju ce konkretno zemlju neko otici da tamo nastaviti svoj zivot?

i mene je zanimalo da li se stvarno moze u horoskopu vidjeti u koju zemlju (otprilike) je nekome, da kazem sudjeno da ode?

da. moze ali ja ne mogu sada da nadjem knjigu u kojoj imam to, kao da je isparila...tako ti je to kad se selis a imas jaku Vodoliju i Urana u horoskopu...cik da znam gde mi je sta..:confused::shock::D:D:D
Ne znam detalje ali Neptun predstavlja daleke zemlje,na primer na drugom kontinentu,i oznacava vodu,znaci ziveces pored vode...dok neki tumace neptun u devetoj kuci kao mnogo kracih putovanja u inostranstvo...
I mene to sve pomalo zbunjuje,ali hvala Bogu sto na ovom forumu imamo strucnjake:)
Astrologiju stvarno treba dobro znati:)
da, Neptun predstavlja daleke i prekookeanske zemlje....izmedju ostalog, obicno bude uz okean , mozda i more...

po mom misljenju, danas se mnogo ljudi predstavlja kao poznavaoci astrologije..negdje to bude kao onaj "small talk"..umjesto da pricaju o vremenskim prilikama:)

najjace mi je kad me neko pita sto sam u horoskopu i onako se slatko nasmije, u stilu "procitana si!"

e pa tu sta da radimo..:rolleyes:sve vise je zastupljeno da ljudi o tome pricaju, cuju nesto i povezu sami..odatle i predrasude ili pogresni stavovi prema svemu ali, ljudi smo pa je to tako ...
 
po mom misljenju, danas se mnogo ljudi predstavlja kao poznavaoci astrologije..negdje to bude kao onaj "small talk"..umjesto da pricaju o vremenskim prilikama:)

najjace mi je kad me neko pita sto sam u horoskopu i onako se slatko nasmije, u stilu "procitana si!"
Znam sta mislis...Kao da je sve u suncevom znaku:roll:
Ja sam Vaga,vecina stvari koje se kazu za Vage su tacne,ali opet nije sve...
Nazalost mnogi se foliraju daznaju astrologiju...tek kada se malo u dubis,uvidis koliko moras da znas da bi oupste rekao nesto...
 
Jedno pitanje dali ce ova osoba imati problema u inostranstvu???

volece svoju zemlju rodjenja i uvek ce da ostane na neki nacin vezana za nju i kasnije u zivotu, putovace i preseljavace se sa tobom ali joj nase teritorije nisu sudbinski date da na njima bude dugo...udajom ce se opet seliti, za nju su zemlje kao drzava rodjenja i kao sto su Svajcarska i Amerika, Spanija, Francusak i sl...
Ostala sam duzna komentar, a nisam stigla pre, vezana je za tebe i ti si joj sve, i otac i majka ali ce ona u 20-30-tim godinama najkasnije da uspostavi neki odnos sa svojim ocem, nista preterano blisko ali komunikaciju neku da, kad on bude bio stariji ...Tada joj nesto bas mnogo on kao on nece trebati ali ce morati da kontaktiraju .....
 
Ono pitanje vezano za to da li moze u natalnoj da se vidi u koju zemlju ce osoba konkretno otici- VIPCurlic, kada nadjes tu knjigu, ako ti nije tesko, napisi nam nesto o tome. Ili neka mi makar neko kaze sta bi otprilike trebalo da guglam, pa cu pokusati da pronadjem sama. Ovo sam nasla za sada, ne znam da li moze da ima nekakve veze sa pitanjem:

Zodiacal Signs & Countries
Ovan
England, Germany, Poland, Palestine, Israel, Syria, Lithuania
Bik
Tasmania, Cyprus, Ireland, Switzerland, Capri, Rhodes, the Greek Islands
Blizanci
Belgium, Iceland, Sardinia, Morocco, Wales, Tunisia
Rak
Holland, USA, Paraguay, Scotland, New Zealand
Lav
France, Italy, Macedonia, Romania, Sicily, Madagascar, Zanzibar
Devica
Brazil, Greece, Switzerland, Turkey, Crete, Uruguay, West Indies
Vaga
Argentina, Austria, Burma, Canada, China, Japan, Siberia, Tibet
Skorpija
Bavaria, Norway, Morocco, Queensland, Korea, Syria, the Transvaal
Strelac
Australia, Chile, Hungary, Saudi Arabia, Singapore, South Africa, Spain
Jarac
Bulgaria, Mexico, UK, Albania, Bosnia, Afghanistan, Lithuania, India
Vodolija
Finland, Iran, Russia, Sweden, Syria, Ethiopia
Ribe
Egypt, Normandy, North Africa, Portugal, Samoa, Scandinavia

http://www.astrologyweekly.com/more-horary/countries-cities.php
 
Ono pitanje vezano za to da li moze u natalnoj da se vidi u koju zemlju ce osoba konkretno otici- VIPCurlic, kada nadjes tu knjigu, ako ti nije tesko, napisi nam nesto o tome. Ili neka mi makar neko kaze sta bi otprilike trebalo da guglam, pa cu pokusati da pronadjem sama. Ovo sam nasla za sada, ne znam da li moze da ima nekakve veze sa pitanjem:

Zodiacal Signs & Countries
Ovan
England, Germany, Poland, Palestine, Israel, Syria, Lithuania
Bik
Tasmania, Cyprus, Ireland, Switzerland, Capri, Rhodes, the Greek Islands
Blizanci
Belgium, Iceland, Sardinia, Morocco, Wales, Tunisia
Rak
Holland, USA, Paraguay, Scotland, New Zealand
Lav
France, Italy, Macedonia, Romania, Sicily, Madagascar, Zanzibar
Devica
Brazil, Greece, Switzerland, Turkey, Crete, Uruguay, West Indies
Vaga
Argentina, Austria, Burma, Canada, China, Japan, Siberia, Tibet
Skorpija
Bavaria, Norway, Morocco, Queensland, Korea, Syria, the Transvaal
Strelac
Australia, Chile, Hungary, Saudi Arabia, Singapore, South Africa, Spain
Jarac
Bulgaria, Mexico, UK, Albania, Bosnia, Afghanistan, Lithuania, India
Vodolija
Finland, Iran, Russia, Sweden, Syria, Ethiopia
Ribe
Egypt, Normandy, North Africa, Portugal, Samoa, Scandinavia

http://www.astrologyweekly.com/more-horary/countries-cities.php

Kako se odredjuje znak neke zemlje i kako znas u koju zemlju ces putovati ili ziveti u njoj?
Da li neko zna?Srbija je jarac podznak vodolija.Kojim znakovima odgovara zivot u Srbiji?
 
Kako se odredjuje znak neke zemlje i kako znas u koju zemlju ces putovati ili ziveti u njoj?
Da li neko zna?Srbija je jarac podznak vodolija.Kojim znakovima odgovara zivot u Srbiji?
Znakovi zemalja se, koliko znam, uglavnom određuju po opštoj simbolici i osobinama.
U konkretnom slučaju, gleda se 9. polje u natalnoj karti, naročito u kom znaku počinje i gde je otišao vladar (ali i sve ostalo), pa se po tome može odrediti koja je zemlja u pitanju, ili barem uopšteno kakve zemlje i kakve oblasti, predeli bi mogli biti (recimo, najjednostavniji primeri - Saturn/Jarac - siromašne zemlje, kao jedna od mogućih opcija; Uran/Vodolija - urbani, moderni krajevi, zemlje, gradovi ...)

imam devicu u 9 polu. ali mi saturn pravi trazit tu...dali ti znaci da cu tada imati problema na putovanjima u inostranstvu dok me saturn prati?
Saturn uglavnom da nešto tog tipa kad prolazi kroz neko polje, ali ne mora biti klasičan problem, može biti i neko odlaganje npr. mada neko opterećenje najčešće postoji, u svakom slučaju. Naravno, koliko će se to osetiti i koliku će važnost imati zavisi od natala i sl.
 
Znakovi zemalja se, koliko znam, uglavnom određuju po opštoj simbolici i osobinama.
U konkretnom slučaju, gleda se 9. polje u natalnoj karti, naročito u kom znaku počinje i gde je otišao vladar (ali i sve ostalo), pa se po tome može odrediti koja je zemlja u pitanju, ili barem uopšteno kakve zemlje i kakve oblasti, predeli bi mogli biti (recimo, najjednostavniji primeri - Saturn/Jarac - siromašne zemlje, kao jedna od mogućih opcija; Uran/Vodolija - urbani, moderni krajevi, zemlje, gradovi ...)


Saturn uglavnom da nešto tog tipa kad prolazi kroz neko polje, ali ne mora biti klasičan problem, može biti i neko odlaganje npr. mada neko opterećenje najčešće postoji, u svakom slučaju. Naravno, koliko će se to osetiti i koliku će važnost imati zavisi od natala i sl.
kako mislis dali bi mi mogla pogledati?
 

Back
Top