Zivot u inostranstvu u horoskopu

Za život u inostranstvu je važan Severni Mesečev Čvor u 9.kući. Ja sam živela u državi (u znaku Ovna, moj DC) i državi (u znaku Vage, moj AC).

SMC u 9. kući znaci i to da je sreća u inostranstvu ili pored granice, kao i to da korist dolazi od stranaca ili ljudi, koji su živeli u inostranstvu. Znači takodjer da je svet moja domovina (što znači da je imam i nemam).

venus8
 
Za život u inostranstvu je važan Severni Mesečev Čvor u 9.kući. Ja sam živela u državi (u znaku Ovna, moj DC) i državi (u znaku Vage, moj AC).

SMC u 9. kući znaci i to da je sreća u inostranstvu ili pored granice, kao i to da korist dolazi od stranaca ili ljudi, koji su živeli u inostranstvu. Znači takodjer da je svet moja domovina (što znači da je imam i nemam).

venus8
A šta ako je SMC u 12. polju ili 6. ?
 
ma nema tu puno filozofije zapravo nema nikakve.

jednostavno morate tražiti simboliku 9 polja i to je to.

dakle vladar 1. polja ili 4 polja u 9. Ili asecedent strijelac vladar jupiter u aspektu (obično negativnom) sa planetom u 4 polju.

isto vrijedi i za 12 polje ovo gore što sam napisao - dakle polje 9 i 12 polja daljine i to je to, nema tu puno priče o nekakvim čvorovima itd.

i to je to.
 
ma nema tu puno filozofije zapravo nema nikakve.

jednostavno morate tražiti simboliku 9 polja i to je to.

dakle vladar 1. polja ili 4 polja u 9. Ili asecedent strijelac vladar jupiter u aspektu (obično negativnom) sa planetom u 4 polju.

isto vrijedi i za 12 polje ovo gore što sam napisao - dakle polje 9 i 12 polja daljine i to je to, nema tu puno priče o nekakvim čvorovima itd.

i to je to.

Moze li onda venera kao vladar 4. polja u 12 simbolizirati inostranstvo?
 
ma nema tu puno filozofije zapravo nema nikakve.

jednostavno morate tražiti simboliku 9 polja i to je to.

dakle vladar 1. polja ili 4 polja u 9. Ili asecedent strijelac vladar jupiter u aspektu (obično negativnom) sa planetom u 4 polju.

isto vrijedi i za 12 polje ovo gore što sam napisao - dakle polje 9 i 12 polja daljine i to je to, nema tu puno priče o nekakvim čvorovima itd.

i to je to.

Normalno da ima veze sa cvorovima. Ja sam o tome citala tek kad sam dosla iz inostranstva.

SMS u 9.kuci (u Blizancima):
Procitaj knjigu od Maje Loncaric: "Zvijezde govore", gde pise o glumcu Radetu Serbedjiji. Kod njega je Venera (vladar AC) i Mars (vladar 7.kuce) u 12.kuci, sto sam tek kasnije saznala da je povezano sa zivotom preko mora.

Za mene to vredi: sve sto mi treba je povezano sa inostranstvom: prijatelji, pomoc, strani jezici (Blizanci), posao i da ne govorim o onom sto je najvaznije.

Tamo gde je SMS, tamo uzivas. Ako ga imas u 5.kuci uzivas u Kazinu ili kakvim igrama na srecu. Nazalost ga nemam u 5.kuci, tako de ne idem tamo gde mi nije mesto,

LP
 
@sunshine - odgovor na tvoje pitanje glasi - apsolutno da ! vladar 4 u 12 je klasični pokazatelj života u stranoj zemlji.

@venus - čitao sam tu knjigu i znam Maju, ona je to u Zagrebu često.

Ja ne podcjenjujem ulogu čvorova, ali oni sami po sebi to ne bi mogli donijeti dan ema venere kao vladar 1 u polju 12.

O tome sam pisao gore pogledaj u jednom dužem postu i sve sam precizno objasnio.

Čvorovi se naravno nikako ne mogu ignorirati, no oni su najosjetljivi na tranzite i progresije, i kada nastupaju u progresijama nikada ne dolaze sami, ZAŠTO:

zato što oni nisu energetska tiejla, oni su točke koje se bude kad nešto prijeđe preko njih.
 
Hmm, gledam moju kartu i nista ne mogu da skapiram...
posto su mi sve planete skoncentrisane u tri polja...
elem, ja sam rodjena u Bosni, zivela sam u Hrvatskoj, a sada sam u Beogradu...
jel se to vidi negde u karti?
posto ne znam kako se tacno tumaci to da neko zivi van drzave u kojoj je rodjen, mislim cini mi se kao da sam ja vec u "inostranstvu"....
 

Prilozi

  • astro_w2gw_01_jelena_s_hp_82488_19472.jpg
    astro_w2gw_01_jelena_s_hp_82488_19472.jpg
    60,3 KB · Pregleda: 14
Hmm, gledam moju kartu i nista ne mogu da skapiram...
posto su mi sve planete skoncentrisane u tri polja...
elem, ja sam rodjena u Bosni, zivela sam u Hrvatskoj, a sada sam u Beogradu...
jel se to vidi negde u karti?
posto ne znam kako se tacno tumaci to da neko zivi van drzave u kojoj je rodjen, mislim cini mi se kao da sam ja vec u "inostranstvu"....

Neznam ni ja bas najbolje, ali vladar tvoje devete sunce je u 12 kuci, jupiter ti je u dvanestoj u konjukciji sa suncem i merkurom, a sunce i merkur su ti blizu AC u konjukciji, ovi svi aspekti govore da ces putovati i to cesto, neki astrolozi kazu ovakvi aspekti pokazuju najdalja putovanaja. Od zemalja i gradova bi to mogle biti francuska, kalifornija,cikago, rim,mexiko, tokijo, medjutim njihov dispozitor je otisao u vagu u jedanestu kucu, mozda bi to moglo da znaci da ti prijatelji mogu pomoci da putujes, a posto je znak vaga mogu da budu recimo bec, frankfurt ali i BEOGRAD, jer beograd je u znaku vage. Ne znam koliko sam ti pomogla.
 
Ja bih dodala jos vladara 4-te u prvoj u Strelcu-tvoj dom ide sa tobom,kuca u inostranstvu,putovanja,sekstil Pluton i Mesec,pa je tu i Uran,mozda za vreme rata,iznenada,kao izbeglica(12-ta kuca pa jos u skorpiji)..Pa tamo upoznaje i bracnog partnera(stranca)..Ti si i sada u inostranstvu,Beograd ima simboliku Vage..
 
Citajuci "Astrologiju za pocetnike",naisla sam na pominjanje lokacione astrologije i to me je veoma zainteresovalo,obzirom da mi je jedan astrolog napomenuo da bih mozda sa buducim muzem(koga jos nemam ,a bio bi treci po redu:) ) mogla ziveti u inostranstvu (na Havajima konkretno:) )
Malo sam se udubila u tematiku i otkrila da mi sedma kuca pocinje na 24 stepenu Vage(tu je neka fiksna zvezda Arkturus,koja bi objasnila te Havaje).
Ali naravno,kao svaki pocetnik,dalje od toga nisam uspela da odem:)
Pa,sta mislite?Ne moraju biti bas Havaji,ali ne bih imala nista protiv inostranstva,sa, ili bez muza:)
 

Prilozi

  • LokacionaA.jpg
    LokacionaA.jpg
    42,7 KB · Pregleda: 6
Tek sad vidim koliko ljudi propustaju time sto gledaju u neke svoje zelje, u vecini slucajeva daleke i neostvarive a zaboravljaju da vide ono sto im je dato i pruzeno i to preskacu, da bi na kraju izgubili sve.
Evo reci cu vam nesto, sto ce vam mozda pomoci. Ja sam u inostranstvu, a da uopste nisam htela da odem u inostranstvo. Mene su ovde bukvalno doveli na silu, protiv moje volje. Sad razmislite o tome.
Gledajte u natalnim kartama sta vam je sudbina, ono sto vam je dato, pruzeno, na cemu mozete da gradite dalje svoj zivot, a ne samo to da li ce se ostvariti neke vase zelje. Prvo razmislite koliko su te zelje "daleko". Da li postoji neka sansa da odete u inostranstvo, npr imate tamo decu, roditelje rodbinu,nekoga koga znate da vam napravi radnu vizu. Mozete da kontaktirate fakultet u inostranstvu da ga upisete i da odete sa studentskom vizom, npr. ima mnogo opcija. Nece se desiti neko cudo, pasti s neba i odneti vas u inostranstvo, niti vam doneti sve vase zelje u krilo, ciribu-ciriba.
Ne zaboravite da u medjuvremenu dok mastate o svojim zeljama, radite nesto, tu gde ste, na sebi, svom skolovanju karijeri, itd. Poenta zivota je Raditi i Boriti se, Stalno, gde god DA STE, od maste se ne zivi, i vidite na mom primeru da nikad ne znate sta ce da vas "udari"...:)
Da je svakom sudbina da ode u inostranstvu, vise u Srbiji ne bi bilo ljudi uopste:))) A da je svakom sudbina da bude tamo gde hoce, u Srbiji ne bi bilo ljudi a ja bih se brckala sama negde na nekoj plazi u Boki Kotorskoj, jer mozda ni tamo ne bi bilo ljudi, svi bi bili u Americi:))), a ja tamo gde ja hocu da budem:)


Eeee pile to je isto prica mog zivota....samo sto bi mi svi ono sto nemamo....
I ja bih da se brckam na moru umesto da sam u daleeekoj Americi....
 

Back
Top