Zivot u inostranstvu u horoskopu

Tek sad vidim koliko ljudi propustaju time sto gledaju u neke svoje zelje, u vecini slucajeva daleke i neostvarive a zaboravljaju da vide ono sto im je dato i pruzeno i to preskacu, da bi na kraju izgubili sve.
Evo reci cu vam nesto, sto ce vam mozda pomoci. Ja sam u inostranstvu, a da uopste nisam htela da odem u inostranstvo. Mene su ovde bukvalno doveli na silu, protiv moje volje. Sad razmislite o tome.
Gledajte u natalnim kartama sta vam je sudbina, ono sto vam je dato, pruzeno, na cemu mozete da gradite dalje svoj zivot, a ne samo to da li ce se ostvariti neke vase zelje. Prvo razmislite koliko su te zelje "daleko". Da li postoji neka sansa da odete u inostranstvo, npr imate tamo decu, roditelje rodbinu,nekoga koga znate da vam napravi radnu vizu. Mozete da kontaktirate fakultet u inostranstvu da ga upisete i da odete sa studentskom vizom, npr. ima mnogo opcija. Nece se desiti neko cudo, pasti s neba i odneti vas u inostranstvo, niti vam doneti sve vase zelje u krilo, ciribu-ciriba.
Ne zaboravite da u medjuvremenu dok mastate o svojim zeljama, radite nesto, tu gde ste, na sebi, svom skolovanju karijeri, itd. Poenta zivota je Raditi i Boriti se, Stalno, gde god DA STE, od maste se ne zivi, i vidite na mom primeru da nikad ne znate sta ce da vas "udari"...:)
Da je svakom sudbina da ode u inostranstvu, vise u Srbiji ne bi bilo ljudi uopste:))) A da je svakom sudbina da bude tamo gde hoce, u Srbiji ne bi bilo ljudi a ja bih se brckala sama negde na nekoj plazi u Boki Kotorskoj, jer mozda ni tamo ne bi bilo ljudi, svi bi bili u Americi:))), a ja tamo gde ja hocu da budem:)
 
Po mom misljenju, svaka osoba bi trebala da provede makar izvesno vreme ziveći u nekoj drugoj zemlji. Nije to pitanje finansija, vec upoznavanje drugačijih vrednosti i načina života, prilagodjavanje drugačijim kulturološkim i ostalim različitostima.
Ja bih pomogla svima ovde, ali ne znam. Može neko da postavi kartu neke osobe koja ne živi u rodnoj zemlji, pa da to svi pogledamo.
:)
 
Dozvolite da kazem da sam ja postavila temu ne iz razloga sto ja prizeljkujem da odem odavde. Imala sam prilike da zivim u inostranstvu neko vrijeme, promijenila 2 zemlje..Potpuno sam svjesna svih problema koji su tamo zaista veci nego kad ste svojoj kuci.

Mene inostranstvo u horoskopu zanima jer vjerujem naravno u astrologiju i zelim da vidim da li ona potvrdjuje ono sto zaista osjecam da je moja sudbina. Da ne budem ovdje. Ne jer sam bolja od ljudi ovdje!! Nego zato sto me taj nagon da odem prati od moje, ne znam, 14-15 godine..Ne vjerujem da sam jedina koja zaista ima takav osjecaj..duboko u meni. Ja cak trazim razloge da ostanem, da se vezem ovdje..ali osjecam da mi sve ovo ne pripada,

Mozda je sve to u mojoj glavi..mozda..ali ne mogu protiv toga.
 
Imam ja neke karte, ali su karte mojih prijatelja, ali mislim da je bolje ako neko od vas ko zivi ili je ziveo u inostranstvu, na primer ti, tiportoinafrica, ostavi svoju kartu, pa da tu pogledamo.
Ja sam na prethodnoj stranici ostavila onaj spisak sa zemljama i njihovim znakovima (mada ne znam koliko je to tacno) i primetila sam da sam se do sada, u zivotu, jako dobro slagala sa ljudima koji dolaze iz zemalja u znaku Device. Meni je kraj 9.kuce u devici- znam da ne treba generalizovati, ali mislite li da to ima veze? To me je ustvari inspirisalo da postavim ono pitanje o tome, moze li u natalnoj karti videti u kojoj ce neka osoba konkretno ziveti. Mali off-topic, i izvinjavam se, po ko zna koji put, ako je pitanje glupo :)
 
Izvini, nisam videla da si vec ostavila kartu. Sve je VIP lepo rekla na prvoj stranici Ja ne znam mnogo toga.:oops: Gde ces ziveti, verovatno ima veze sa vladarima 4 kuce i time gde oni idu, pretpostavljam. Ja sam nesto gledala ove karte koje imam, za ljude koji ne zive u rodjenoj zemlji, ali mogu da gledam do sutra, dzaba kad nemam pojma :mad: :)
 
Tek sad vidim koliko ljudi propustaju time sto gledaju u neke svoje zelje, u vecini slucajeva daleke i neostvarive a zaboravljaju da vide ono sto im je dato i pruzeno i to preskacu, da bi na kraju izgubili sve.
Evo reci cu vam nesto, sto ce vam mozda pomoci. Ja sam u inostranstvu, a da uopste nisam htela da odem u inostranstvo. Mene su ovde bukvalno doveli na silu, protiv moje volje. Sad razmislite o tome.
Gledajte u natalnim kartama sta vam je sudbina, ono sto vam je dato, pruzeno, na cemu mozete da gradite dalje svoj zivot, a ne samo to da li ce se ostvariti neke vase zelje. Prvo razmislite koliko su te zelje "daleko". Da li postoji neka sansa da odete u inostranstvo, npr imate tamo decu, roditelje rodbinu,nekoga koga znate da vam napravi radnu vizu. Mozete da kontaktirate fakultet u inostranstvu da ga upisete i da odete sa studentskom vizom, npr. ima mnogo opcija. Nece se desiti neko cudo, pasti s neba i odneti vas u inostranstvo, niti vam doneti sve vase zelje u krilo, ciribu-ciriba.
Ne zaboravite da u medjuvremenu dok mastate o svojim zeljama, radite nesto, tu gde ste, na sebi, svom skolovanju karijeri, itd. Poenta zivota je Raditi i Boriti se, Stalno, gde god DA STE, od maste se ne zivi, i vidite na mom primeru da nikad ne znate sta ce da vas "udari"...:)
Da je svakom sudbina da ode u inostranstvu, vise u Srbiji ne bi bilo ljudi uopste:))) A da je svakom sudbina da bude tamo gde hoce, u Srbiji ne bi bilo ljudi a ja bih se brckala sama negde na nekoj plazi u Boki Kotorskoj, jer mozda ni tamo ne bi bilo ljudi, svi bi bili u Americi:))), a ja tamo gde ja hocu da budem:)

ja verujem da ne su te odnele so sile. You just gave up :) You weren't persistent enough.

Ljudi koi ne su persistent i obicno ne moze prifatiti odgovornost obicno vikaju: "Ma to mi je bilo sudbina", ili "Ma tako mi bilo pisano" "Gospod zelio tako" i slicno ;) Ne brini se, it's very easy to fall on this trap, blame on some higher force or someone and not take your responsibility. Svi pagjamo koga togaj.
 
Tek sad vidim koliko ljudi propustaju time sto gledaju u neke svoje zelje, u vecini slucajeva daleke i neostvarive a zaboravljaju da vide ono sto im je dato i pruzeno i to preskacu, da bi na kraju izgubili sve.
Evo reci cu vam nesto, sto ce vam mozda pomoci. Ja sam u inostranstvu, a da uopste nisam htela da odem u inostranstvo. Mene su ovde bukvalno doveli na silu, protiv moje volje. Sad razmislite o tome.
Gledajte u natalnim kartama sta vam je sudbina, ono sto vam je dato, pruzeno, na cemu mozete da gradite dalje svoj zivot, a ne samo to da li ce se ostvariti neke vase zelje. Prvo razmislite koliko su te zelje "daleko". Da li postoji neka sansa da odete u inostranstvo, npr imate tamo decu, roditelje rodbinu,nekoga koga znate da vam napravi radnu vizu. Mozete da kontaktirate fakultet u inostranstvu da ga upisete i da odete sa studentskom vizom, npr. ima mnogo opcija. Nece se desiti neko cudo, pasti s neba i odneti vas u inostranstvo, niti vam doneti sve vase zelje u krilo, ciribu-ciriba.
Ne zaboravite da u medjuvremenu dok mastate o svojim zeljama, radite nesto, tu gde ste, na sebi, svom skolovanju karijeri, itd. Poenta zivota je Raditi i Boriti se, Stalno, gde god DA STE, od maste se ne zivi, i vidite na mom primeru da nikad ne znate sta ce da vas "udari"...:)
Da je svakom sudbina da ode u inostranstvu, vise u Srbiji ne bi bilo ljudi uopste:))) A da je svakom sudbina da bude tamo gde hoce, u Srbiji ne bi bilo ljudi a ja bih se brckala sama negde na nekoj plazi u Boki Kotorskoj, jer mozda ni tamo ne bi bilo ljudi, svi bi bili u Americi:))), a ja tamo gde ja hocu da budem:)

samo cu reci eeeeehhhhhhhhh.................... nikako da se otrgnem osecanju da mi se ovo inostranstvo namece nekako, a da to pritom nije moja zelja niti je ikada bio plan... ne mogu se pozaliti da mi je lose ovde gde sada zivim, naprotiv, sve se nekako skocka "u moju korist", ali ja sve vreme osecam i pokazujem otpor... eto, moje iskustvo, morala sam malo da se pozalim :)
 
Tebe vuče i jedno i drugo. Vezana si i za dom, ali te vuku i daljine ... horoskop otprilike potvrđuje to što si rekla.
Vladar Ascendenta u Raku i u konjunkciji (doduše široj, 7 stepeni) sa vladarem 4. i 9. kuće. U 4. kući jak Jupiter u konjunkciji sa Uranom ... Mlada si, ne znam koliko je to do sada bilo aktuelno kod tebe ali s ovim pozicijama može biti u životu dosta promena u domu, preseljenja i sl., naravno i inostranstvo je u igri ali većina tih stvari bi pre išla kasnije u životu - Jupiter je em retrogradan, em u drugom znaku od onog kojim počinje 4. polje (tj. u drugoj polovini kuće).
Mesec (kao on sam) i kao dispozitor vladara Asc-a lepo postavljen - u sekstilu sa Jupiterom i dispozitorom, Uranom, a sam po sebi govori o unutrašnjem nemiru i želji da se stvari (u simbolici Meseca) stalno menjaju. Kod tebe bi ovo bile promene na bolje jer je Jupiter u vezi s tim.
 
Na blic gledano, moglo bi biti dobro zbog punog 12. polja koje bi u stvari pre govorilo o nekom dalekom inostranstvu, prekookeanskoj zemlji i sl. Vladar Ascendenta je u sekstilu s Jupiterom koji je uz to vladar 9. kuće ... eto, za početak toliko, ukratko.
Nisi precizirala pitanje, da li ideš tamo na kraće, duže, da li želiš uopšte da živiš u inostranstvu ...

Ovo je tema vezana za inostranstvo, za ostala pitanja pogledaj temu UPUTSTVO ZA LAKŠE SNALAŽENJE gde su linkovi do tema gde se najčešće postavljaju pitanja.
 
U Natalnoj karti je 4.kuca nas dom.

Netko je tu sretan, a netko nije.

Ako je vladar 4.kuce u 9.kuci, privlaci ga inostranstvo

Ako je 4.kuca u Ribama, voli da zivi pored vode (isto to ako je vladar 4.kuce u vodenom znaku).

Netko zivi u instranstvu u Evropi a netko preko vode. To su dva pojma.

Volela bih da se jave oni, koji su otisli odavde (ili zele otici) i objasne to u svojoj Natalnoj Karti. Mozemo i mi objasniti.

venus8
 
evo, ja bih da mi neko objasni zasto me vuce inostranstvo... vrh 4.u strelcu (na samom kraju strelca), jupiter otisao u 10. (rak, 7. stepen)... sunce u 9., na 1. stepenu blizanaca
nemam nikakve veze sa njom, ali me Grcka vuce, ni znam ni sama sebi da objasnim zasto :)
 
ja zivim u inostranstvu neke 3-4 god... 4. kuca je u Ovnu a Mars je u 10. u Skorpiji. 9. kuca je u Vagi (tu je i stelijum) i receno mi je da je meni mesto u inostranstvu, da su mi tu mnogo bolje sanse nego kod kuce. Ja pak nikada nisam mastala o zivotu u inostranstvu niti mi je bio plan da se "nastanim" preko, ali tako se skockalo. Tacno je da mi je ovde lakse sto se posla i finansija tice, u Srbiji nikada nisam radila dok se ovde uvek i brzo nadje posao. Medjutim ja sam jako nostalgicna i zelim da se vratim kuci (a sta bih tamo, pojma nemam), dosta toga mi se ne dopada ovde gde sam ali vreme ide a ja i dalje tu i opet taj osecaj da mi se sve nekako "namesta" i da ja i protiv moje volje ostajem vani...
 

Back
Top