Shogun...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da je Šogun - genije :D:D:D
Koji Mlađa - njega treba postaviti za premijera.
Ima da nas sve pošalje na Kosovo, da izginemo junački i prestanemo da brstimo politku ovde :D

Tebe nebi poslao ni u trafiku po cigare, sve mislim izgubio bi se :P ... a staviti tebe i junastvo u istu recenicu, mislim stvarno :roll: :D :P ovo je ipak politika, a ne price za malu decu :P :D
 
kleknes na kolena i MALO GORE, MALO DOLE


I juche sam ti rekao...necesh naci "mladica" na ovom Forumu, da ga uchish, shto iz iskustva prezentujesh, sa micanjem glave...:lol:

Nemoj da me mesas sa sobom :P ja nisam ovde da trazim "frajere" (mnogo ste jaki) LOL :P
ali opet nekako mene nadje Rebecca, a tebe ovaj bezkorisnickogimena, jos te evo poziva da osnujete FRAKCIJU yyyyeeeboteee :P LOL , a rekao je da ce javiti na forumu ako gutas :D LMAO :D :D :D
 
Nemoj da me mesas sa sobom :P ja nisam ovde da trazim "frajere" (mnogo ste jaki) LOL :P
ali opet nekako mene nadje Rebecca, a tebe ovaj bezkorisnickogimena, jos te evo poziva da osnujete FRAKCIJU yyyyeeeboteee :P LOL , a rekao je da ce javiti na forumu ako gutas :D LMAO :D :D :D

pa ti si mangup...hebesh i virtulno...rebeccu...vidi se da nisi imao ribu...mesecima...i Legija je voleo da prima u bulju...ne znam zashto me podsecash na njega...on je iza reshetaka, a i ti cesh biti...ali na Kalemegdanu...da vide deca...SrBskoga krvoloka...:lol:
 
Nemoj da me mesas sa sobom :P ja nisam ovde da trazim "frajere" (mnogo ste jaki) LOL :P
ali opet nekako mene nadje Rebecca, a tebe ovaj bezkorisnickogimena, jos te evo poziva da osnujete FRAKCIJU yyyyeeeboteee :P LOL , a rekao je da ce javiti na forumu ako gutas :D LMAO :D :D :D

Šogun, jel' znaš ti šta je to frakcija ?

p.s. mnogo mi idu na nerve žene u politici, pa sam se na ovaj forum VRATIO posle duže pauze kao muško.
inače, u životu sam žensko :shock:, srećno udato za mrskog ti italijana :D:D:D
 
Naravno.
Samo po zadatku praškaste mafije i najvećih lopurdi na tlu Srbije.
A tu ima para.....


Marko Miloshevici- prashak Minka
Legija - prashak Minka
Zemunci-prashak Minka
Surchinci-prashak Minka
Komercijalna Banka oktobra 2000- 650 kg prashka Minka...
Pa ko sad valja Minka prashak...
Vazno je da su Bivshi toliko chisti od Minka prashka...sa sve original etiketom...a jedino OBRAZ ne mozhe...pitam se zashto OBRAZ nemere...biti chist,,,krvave im ruke...ko bivshima...ili vishe...
...celo selo voli belo....
 
Marko Miloshevici- prashak Minka
Legija - prashak Minka
Zemunci-prashak Minka
Surchinci-prashak Minka
Komercijalna Banka oktobra 2000- 650 kg prashka Minka...
Pa ko sad valja Minka prashak...
Vazno je da su Bivshi toliko chisti od Minka prashka...sa sve original etiketom...a jedino OBRAZ ne mozhe...pitam se zashto OBRAZ nemere...biti chist,,,krvave im ruke...ko bivshima...ili vishe...
...celo selo voli belo....


Lepo kažem da nemate ništa pametno da kažete a ti to zdušno potvrđuješ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top