Komentar na nerede u Novom Pazaru???? Novi Pazar - Rad

JA MISLIMM DA NEMA VECIH DEBILA OD INTERNET NAVIJACA!
SLUSAM NEKE DELIJE IZ HRVATSKE KOJI NI SRPSKI NEZNAJU,ONDA GROBARE IZ KANADE... KADA BI ZNALI KAKO STE JEDNI I KAKO VAM SE SVI SMEJU DOK CITAJU OVAJ GLUPI FORUM NIKADA SE OVDE NEBISTE POTPISALI..

A VAZE SA FUDBALOM I NAVIJANJEM NEMATE, JOS GORE SU RIBE KOJE SE RAZUMEJU U FUDBAL KAO MARICA U KRIV K-u-r-a-c pa dodju OVDE DA PAMETUJU KO BI STA TREBAO I KO JE STA REKAO...
TALIBANI JEDNI DODJITE NA STADION BATELITE OVE DEBILE
 
DELIJE SENJAK BEOGRAD:
JA MISLIMM DA NEMA VECIH DEBILA OD INTERNET NAVIJACA!
SLUSAM NEKE DELIJE IZ HRVATSKE KOJI NI SRPSKI NEZNAJU,ONDA GROBARE IZ KANADE... KADA BI ZNALI KAKO STE JEDNI I KAKO VAM SE SVI SMEJU DOK CITAJU OVAJ GLUPI FORUM NIKADA SE OVDE NEBISTE POTPISALI..

A VAZE SA FUDBALOM I NAVIJANJEM NEMATE, JOS GORE SU RIBE KOJE SE RAZUMEJU U FUDBAL KAO MARICA U KRIV K-u-r-a-c pa dodju OVDE DA PAMETUJU KO BI STA TREBAO I KO JE STA REKAO...
TALIBANI JEDNI DODJITE NA STADION BATELITE OVE DEBILE
A shto si ti toliki majmun?!Zar neko mora da zna jezik da bi voleo neki klub?!Vrshish generalizaciju u kombinaciji sa nacionalizacijom shto je strashno ruzno, i kosi sa sa elementarnim vaspitanjem...prosipaj svoju mrznju i svoju nekuluturu na nekom drugom mestu.A shto se tiche devojaka koje se razumeju u fudbal, i koje iznesu po neki svoj stav, u tome neme nicheg ruznog, verovatno bi i ti prvi pozeleo da imash curu, koja ti ne bi zvocala kada promenish kanal, i uskratish je da gleda svoju omiljenu seriju, da bi ti gledao kalco ili domace prvenstvo.I ako nemash shta pametno da napishesh nemoj ni da se javljash.Jedina razlika izmedju mene i tebe lezi u tome shto si ti na severu, a ja na istoku ili zapadu,shto ne znachi da volish zvezdu vishe od mene.Hvala Bogu da nisu sve Delije ovako proste kao ti.
 
Anonymous:
DELIJE SENJAK BEOGRAD:
JA MISLIMM DA NEMA VECIH DEBILA OD INTERNET NAVIJACA!
SLUSAM NEKE DELIJE IZ HRVATSKE KOJI NI SRPSKI NEZNAJU,ONDA GROBARE IZ KANADE... KADA BI ZNALI KAKO STE JEDNI I KAKO VAM SE SVI SMEJU DOK CITAJU OVAJ GLUPI FORUM NIKADA SE OVDE NEBISTE POTPISALI..

A VAZE SA FUDBALOM I NAVIJANJEM NEMATE, JOS GORE SU RIBE KOJE SE RAZUMEJU U FUDBAL KAO MARICA U KRIV K-u-r-a-c pa dodju OVDE DA PAMETUJU KO BI STA TREBAO I KO JE STA REKAO...
TALIBANI JEDNI DODJITE NA STADION BATELITE OVE DEBILE
A shto si ti toliki majmun?!Zar neko mora da zna jezik da bi voleo neki klub?!Vrshish generalizaciju u kombinaciji sa nacionalizacijom shto je strashno ruzno, i kosi sa sa elementarnim vaspitanjem...prosipaj svoju mrznju i svoju nekuluturu na nekom drugom mestu.A shto se tiche devojaka koje se razumeju u fudbal, i koje iznesu po neki svoj stav, u tome neme nicheg ruznog, verovatno bi i ti prvi pozeleo da imash curu, koja ti ne bi zvocala kada promenish kanal, i uskratish je da gleda svoju omiljenu seriju, da bi ti gledao kalco ili domace prvenstvo.I ako nemash shta pametno da napishesh nemoj ni da se javljash.Jedina razlika izmedju mene i tebe lezi u tome shto si ti na severu, a ja na istoku ili zapadu,shto ne znachi da volish zvezdu vishe od mene.Hvala Bogu da nisu sve Delije ovako proste kao ti.

HVALA NA PODRSCI!!!!!
 
Anonymous:
Ova devojka je ocito psihicki bolesnik ili clen neke sekte!

Moram sve normalne ljude koji se ovde javljaju i Zvezdase i Partizanovce da upozorim da je ovde
pronadjen veli broj dusevnih bolesnika na forumu sa ciljem da sire rasnu mrznju!

Ogradjujem se od ovakvih bolesnih tkzv. navijaca!



Sule senjak Beograd
Zvezda!

1.Strasno si nepismen!!!!!Sta znachi TKZV?!!!!!!!Ako si zeleo da napishesh takozvanih, trebalo je upotrebiti skracenicu TZV.
2.Ne postoji rech koju si pravilno napisao a pises o tome da bi trebalo da vole zvezdu oni koji govore srpski jezik.Ne znam kako te nije sramota, da se nadjesh pametnim da osudjujes druge ljude, a i sam si nepismen.
3. Devojka je lepo pitala"sta mislite....."Ne slazem se sa tim, ali je nisam ni nazvala kurvetinom, ili bilo kako uvredila.Mogao si i ti da napishes svoj stav na kulturan nachin, i da uzdignesh delije a ne da se sramote shto u svojim redovima imaju jednu takvu nekulturnu seljachinu.
4.Posto si takav prostak, drugachije i bez uvreda nisam mogla da pisem, jer verovatno ne bi razumeo, te bih te zamolila da se opismenis, za pochetak, za kulturu je vec kasno, nisi je stekao do sada, verovatno nikada i neces, a ako ti obrazovanje nije jacha strana, uvek imas partizan, oni vole takve majmune, pa navijaj za njih, zvezdi takvi likovi nisu potrebni.Mi se ne pljujemo medjusobno, delija je delija, a ti si najobichniji nacistichki glodar.Zao mi je shto saznajem takvu porazavajucu istinu, i sto dozvoljavam sebi da se nerviram, zbog jednog izroda, koji nije vredan svega onog sto zvezda pruza svojim navijachima.Moj stav da delija ne pljuje na deliju, jer smo svi ljudi, ostaje neokrnjen, jer ti za mene ne predstavljash deliju a josh manje choveka.
 
1.Strasno si nepismen!!!!!Sta znachi TKZV?!!!!!!!Ako si zeleo da napishesh takozvanih, trebalo je upotrebiti skracenicu TZV.
2.Ne postoji rech koju si pravilno napisao a pises o tome da bi trebalo da vole zvezdu oni koji govore srpski jezik.Ne znam kako te nije sramota, da se nadjesh pametnim da osudjujes druge ljude, a i sam si nepismen.
3. Devojka je lepo pitala"sta mislite....."Ne slazem se sa tim, ali je nisam ni nazvala kurvetinom, ili bilo kako uvredila.Mogao si i ti da napishes svoj stav na kulturan nachin, i da uzdignesh delije a ne da se sramote shto u svojim redovima imaju jednu takvu nekulturnu seljachinu.
4.Posto si takav prostak, drugachije i bez uvreda nisam mogla da pisem, jer verovatno ne bi razumeo, te bih te zamolila da se opismenis, za pochetak, za kulturu je vec kasno, nisi je stekao do sada, verovatno nikada i neces, a ako ti obrazovanje nije jacha strana, uvek imas partizan, oni vole takve majmune, pa navijaj za njih, zvezdi takvi likovi nisu potrebni.Mi se ne pljujemo medjusobno, delija je delija, a ti si najobichniji nacistichki glodar.Zao mi je shto saznajem takvu porazavajucu istinu, i sto dozvoljavam sebi da se nerviram, zbog jednog izroda, koji nije vredan svega onog sto zvezda pruza svojim navijachima.Moj stav da delija ne pljuje na deliju, jer smo svi ljudi, ostaje neokrnjen, jer ti za mene ne predstavljash deliju a josh manje choveka.[/quote]

Covek je mozda imao sitnih kompjuterskih gresaka,sto neznaci da je nepismen i sve sto je rekao je nezalost ziva istina,a ja ti predlazem da odes do crkve i zapalis svecu jer si ocigledno jako zastranila.
 
DELIJE SENJAK BEOGRAD:
JA MISLIMM DA NEMA VECIH DEBILA OD INTERNET NAVIJACA!
SLUSAM NEKE DELIJE IZ HRVATSKE KOJI NI SRPSKI NEZNAJU,ONDA GROBARE IZ KANADE... KADA BI ZNALI KAKO STE JEDNI I KAKO VAM SE SVI SMEJU DOK CITAJU OVAJ GLUPI FORUM NIKADA SE OVDE NEBISTE POTPISALI..

A VAZE SA FUDBALOM I NAVIJANJEM NEMATE, JOS GORE SU RIBE KOJE SE RAZUMEJU U FUDBAL KAO MARICA U KRIV K-u-r-a-c pa dodju OVDE DA PAMETUJU KO BI STA TREBAO I KO JE STA REKAO...
TALIBANI JEDNI DODJITE NA STADION BATELITE OVE DEBILE
...Evo ja sam npr."neki" delija iz Hrvatske i naravno da znam srpski,kao maternji jezik,a sto se tice stadiona,i na njemu sam bila,za razliku od nekih.
 
Nisu to sitne greske u kucanju, to je nepismenost, kojoj se nazalost i ti pridruzujes, kako sa gramatichkim tako i sa pravopisnim greskama, zato i ne iznenadjuje sto ga branis kada ni ti nemas veze sa jezikom.Ono sto bih ja volela da znam je da mi barem u jednoj recenici napises sta je to sto je tebe navelo, da pomislis, da sam ja zastranila.A sto se tice crkve, redovno odlazim, pa cu jednom da se pomolim i za vas, mozda vam to pomogne da se opismenite i prestanete da mrzite.
 
Dooobrrrooooo!Uspeli ste da dokazete da dokle god postoje ljudi, zivece i ljudska glupost.Nisam prochitala ni jedan iole pametan, a o kulturnom odgovoru i da ne pricham.Jedino na sta sam ovde naisla bilo je nekultura i nepismenost.Izvukla jedan zakljuchak :arrow: klasichne sirovine kojima je ochigledno potrebna civilizacija.Zbog takvih zivotinja nam se i desavaju ovakve stvari, tako da je ovo poslednji put da postujem ovde.Veliki vernici, nastavite da sirite rasnu i versku netrpeljivost, da vam ne bi bilo dosadno, idite u crkvu za velike praznike, da bi bili vidjeni, i napadajte verbalno(chitaj vredjaj)druge, u bednom pokusaju da odbranite sebe.I necu prestati da gledam zvezdu, i necu prestati da je volim, zbog ovakvih tupavih komentar.Zivecu u svom zastranjenom svetu(iz nekog meni nepoznatog razloga, jer mi dotichni nije obrazlozio zashto sam zastranila), i kao takva bicu milion puta kulturnija i pismenija od vas.Sve najbolje.
 
LJUDI OVOJ DEVOJCI TREBATE POMOCI.PA ZAMISLITE DA IMETE SESTRU OVAKVU ILI NEDAJ BOZE DETE!

Pustite je je vise,ovakve osobe koje zive u svom svetu spremne su i da dignu ruku na sebe!
Setimo se samo kako je Hitler tvrdio za sebe da pripada nekoj visoj rasi kao ova devoja koja misli da je bogom dana za sve, a da niko ovde na forumu ko misli drugacije nije normalan!
KLASICAN SIZOFRENIK.
 

Back
Top