KOntrola-Samokontrola-Manipulacija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Na forumu politika ima strahovitih tema i odgovora ali neke teme tj odgovori se konstantno BLOKIRAJU mene interesuje dali je to sistem "mi smo na MOCI" pa se moze ili ima neki razlog jer imaju ucesnici tema takodje pravo da "IMAJU SVOJE SLOBODNO MISLJENJE" povodom raznih tema tj odgovora.
Tehnologija te grupacije, koja je preuzela i drži vlast u Forumu držeći ljude u
lažnom informacionom prostoru, zaključuje se u raspirivanju prividne borbe ideja i mišljenja u ovom prostoru.Da bi čovek koji misli imao o čemu da razmišlja. Ko je više u pravu ili nije u pravu?
Mislim da zato i postoje Forumi? Ispravite me ako gresim!
Sada je u Srbiji ko bajagi demokratija i ko bajagi sloboda reči. Ali to je samo jedna u nizu
laži, slobode reči nije bilo ni ranije i sad je ona strogo ograničena. Ranije za vreme komunista/socijalista ha ha ha... bila je zatvorena kritika komunizma/socijalizma i one koji su se time bavili, nazivali su antikomunistima, fašistima,
ekstremistima,radikalima... na njih su vešali druge etikete i žestoko su ih proganjali. Te antikomuniste revnosno su žigosali na televiziji, ne dajući da se pročita to što su oni napisali ili da se kaze to sto su rekli.A danas hm DEMOKRATIJA sve mozete ali nemojte slucajno sta reci pritiv DEMOKRATIJE-tj VLASTI i njihovih pulena.
Kad ovde neko napomene neke 5kolonase tako klasifikovane od ovog "SRBSKOG NARODA" koliko vidim neki se onda kriju iza opravdanja kao "pa ako imate nesto protiv a vi pisite tamo nekim Organizacijama koje su nadlezne za njih> RRA itd. pa ja imam jedno pitanje kad se pise o KOSOVU,EU,USA,politicarima i svim drugim takodje se nakaze e to nemoze da se pise nego pisite UN ili Sudu u Strasburgu za Ljudska prava,tj. Vrhovnom Sudu srbije i Miliciji prijavite ...itd.
ZASTO postoje DVOSTRUKI ARSINI na ovom FORUMU ha ha ha... svi mi to vidimo i predpostavljamo i svaki ima svoje vidjenje ali jedno je SIGURNO svakim danom sve vise nas se OKRECE protiv VAS jer nam je dosta LAZI i KONTROLE ZLIKOVACA.
Mi hocemo da imamo SLOBODU da slobodno mozemo postavljati TEME o svemu pa i o toj B92,sto sta je to lose! A VI GOSPODO cim zatvarate znaci DA NESTO KRIJETE,da vam je nedrug sigurno nebiste krili nego i sami kukali!
 
Forum Krstarica je forum otvorenog tipa. To je ujedno i naša prednost ali i boljka.
Podforum politika je podforum navijačkog karaktera jer su stranke spretne u manipulaciji sa članovima.
Ako stranka upravlja Vašim mišljenjem onda vam zalud svaka sloboda govora.

Teme su mahom komentari na objavljenu novinarsku vest ili etičko filozofiranje o političkim pravcima kada je sušna sezona. Medjutim, to ne sprečava korisnike da objave gotovo sve što nadju iako posećenost na temi ne predje trocifreni broj. Izvolite izlistajte.

Treba razlikovati teme počevši od jeftinih stranačkih marketinškog karaktera preko onih gde anonimne osobe ukazuju na novinare čiji im se tekstovi ne dopadaju do onih koji na lukav način iznose stvari za koje bi se u drugim zemljama završavalo "nesrećnim slučajem".

Krstarica nije i ne može biti merodavno mesto za žalbe na rad drugih firmi bile one srodnog tipa ili ne.
Konkretno, ako vas toliko brine taj B92 - pa lepo zapišite vreme emisije i pošaljite kraći rezime iste radio-difuznoj agenciji. Ovde su rasprave na tu temu uglavnoim besmislene i služe za medjustranačka prepucavanja korisnika zbog kojih dobijaju opomene te isključenja. Dakle - čuvamo vas od vas samih.

Na srpskom internetu ima toliko foruma - verujemo da ćete naći onaj koji vam odgovara. A niti su ovde ljudi prikovani za kompjutere 24 sata dnevno, jer em imamo svoje živote em nije zdravo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top