Muski Rakovi???

  • Začetnik teme Devica111
  • Datum pokretanja
Oni su sjajni.Stvarno SJAJNI.Romanticni i uvek ces mu ti biti na prvom mestu.Jedino moras da pazis da ga ne uvredis jer su stvarno osetljivi.Toliko iz iskustva,a jos sam cula da padaju na hranu.Pa,ja cu da probam! :wink:
 
Posto sam i sam rak mogu ti pomoci bar do nekle.Uglavnom je tacno da su posveceni suprotnom polu (ako im nadjes akupunkturnu tacku gledace te ko ikonu),pazi sta govoris ukoliko se slabo znate veoma su osetljivi,uglavnom iskreni,pomalo naivni ali uglavnom inteligentni tako da nemoj steci pogresno misljenje o njima.Budi fina,pazljiva i iskrena i bice sve ok.Toliko od mene,nadam se da ti je od pomoci :wink: :) 8)
 
ON: Muškarac Rak bi morao dobro da se potrudi da nadje pravu ženu za sebe, nežnu i punu razumevanja za njegove unutrašnje borbe i destrukcije, a opet izrazito seksipilnu kako ne bi jurcao za boljom šansom. Teško ostaje veran i obicno ima karavan žena iza sebe. Voli da se mazi i ljubi, dodiri mu puno znace, uopšte ovo je nežan tip muškarca. Medjutim sklon je perverzijama, erotoman, slab na dominantne devojke koje opet, ne bi nikada oženio. Užasno je ljubomoran, ali se svim silama trudi to da prikrije.
Erogena zona: stomak i grudi
Imajte na umu: možda će u neko zlo doba poceti da vam prica o svojoj majci… Ne shavtite ništa licno, sa njom se ionako niko ne može porediti!
Idealan sex: nakon orgazmične hrane, tipa školjke i vino.

*************

ONA: Žena rodjena u znaku Raka je mnogo jača nego što izgleda, pa samim tim i sigurna u sebe. U sexu uopšte nije onakva kakvom se čini, krhka i nesigurna, već naprotiv, uzima uzde u svoje ruke od samog praga spavaće sobe. Izraženih je oblina i ponosna na svoju ženstvenost. Od muškarca očekuje mnogo maženja, izjava ljubavi i potpunu predanost. Kao i muškarac Rak i ona može biti opsesivno ljubomorna.
Erogene zone: stomak i grudi.
Imajte na umu: zbog zaboravljenog poljupca za ¨dobro jutro¨ i ¨laku noć¨ može se pokupiti i otići.
Idealan sex: stimulacija erogenih zona je ovde uslov za dobar sex.Sa emocijama ovog muskarca se ne treba igrati. Nije od onih za jedno vece. Ceni iskrenost i posvecenost, a ako ste dobra kuvarica, to je veliki plus. Sa njim treba polako, da se uveri u Vasu sigurnost i da shvati da veza ima buducnost. Voli dobro organizovane osobe koje znaju sta zele. Zazire od nepromisljenosti. Vasa vizija porodicnog zivota za njega je od velikog znacaja. Uvek morate imati razumevanja za njegov posao; podrska na ovom planu se podrazumeva. Budite spremni da uzivate u njegovim, po nekad suludim idejama, bez straha - znajte da se on upusta samo u sigurno. Prepustite mu se i uzivajte.Dom je ovom znaku najbitnija stvar na svetu, jer je ovaj znak veliki zaštitnik porodice i tradicije. Rakom upravlja Mesec i emocije ovog znaka se često menjaju pod uticajem ove planete. Ukoliko ga upoznate u najvišoj tački pozitivnog raspoloženja, verovatno će Vas osvojiti svojom nežnošću i odanošću. Raspoloženja Raka mogu ići od mirnog poput reke do uznemirenog i strasnog poput bure na moru, što je prirodno za sve vodene znake. Bilo kako bilo, Rakovi veoma bogato nagrade one mornare koji umeju da plove ovakvim vodama.
 
Devica sam i ne volim Rakove nikako.
Mislim da su preosetljivi. Dovoljno je da ga malo popreko pogledas ili mu kazes nesto ostrije, pa ce nestati, ceo dan se nece javljati. I tacno je da padaju na klopu... Mislim da su pomalo i pasivni. Hoce da radi, a moli Boga da ne nadje posao. Radije bi leskario, slusao muziku, gledao TV, mastao, nego otisao na neko urbano i zivo mesto. Mnogo razmisljanja i planiranja, a od svega toga u realonosti - nista! Jedan moj drug koji je rak je svojevremeno rekao da bi radije sedeo kuci i kuvao rucak, a zena da ide na posao i radi. Toliko o rakovima....
 
Glavna karakteristika muskih rakova je osetljivost koju kriju iza oklopa muskarcine.Nisu jaki kakvim se prikazuju,VELIKE SU MAZE,potrebno im je hiljadu puta na dan reci "volim te".Ne vole prepirke i svadje,radije ce se sloziti sa tobom nego raspravljati.Kod devojaka cene neznost,odanost ali i unutrasnju snagu.Potreban im je oslonac,i u najmanjim sitnicama zele podrsku.Centar njihovog sveta je porodica i nju moras da postujes.Odani su prijatelji i ako osete da je neko njima drag ugrozen (na bilo koji nacin) skacu u odbranu bez obzira da li ce to biti na njihovu stetu ili ne.
 

Back
Top