НЕЋЕ СРБИН ОСТАТИ ГЛАДАН!

Mason

Početnik
Poruka
35
Саопштење за јавност
Београд, 2. III 2008.



НЕЋЕ СРБИН ОСТАТИ ГЛАДАН!


Отачаствени покрет Образ у потпуности подржава и стоји иза акције бесплатног дељења хлеба и пецива испред шиптарских пекара у Сомбору.

Јавна је тајна да свака шиптарска пекара, бакалница, златара или ма која друга фирма, било да се налази у Сомбору, Београду, Бечу или Цириху, одваја део својих прихода за финансирање Тачија, Чекуа, Харадинаја и осталих бандита и терориста на Косову и Метохији. Другим речима, сваки динар који Срби оставе у шиптарским радњама представља прилог који ми сами дајемо за паљење наших кућа, рушење наших цркава и убијање наше деце!

Међутим, док косовско-метохијски Срби на сам дан Задушница затичу оскрнављене и разрушене гробове својих најмилијих, дотле антисрбски медији покушавају да убеде овдашњу јавност да ми треба да чувамо и негујемо управо оне излоге иза којих се смешкају србски душмани – као да србске мајке не умеју да праве хлеб, и као да у Србији не постоје и пекаре које држе Срби, Македонци или Горанци, који су иначе познати као вредни и честити људи који поштују србску државу!

Образ упућује и јавно питање сомборским властима: како је могуће да Шиптари могу без проблема да добијају најлуксузније локале у строгом центру града, а да исто то не може један доказани Србин – Жељко Ребрача, на пример?

Србска омладина је и овога пута показала да поседује здраву националну свест и да јој је итекако стало до слободне и светле будућности читавог нашег народа. Стога смо уверени да ће се овакве и сличне акције проширити и по другим србским градовима, јер више нико и ништа не може зауставити свеопшти духовни и национални препород Србства!


СВЕ ЗА ОБРАЗ, А ОБРАЗ НИ ЗА ШТА!


Отачаствени покрет Образ
Информативна служба
 
Образ упућује и јавно питање сомборским властима: како је могуће да Шиптари могу без проблема да добијају најлуксузније локале у строгом центру града, а да исто то не може један доказани Србин – Жељко Ребрача, на пример?

pored bojkota sa kojim se donekle i slazem, na ovo cu da ti odgovorim......

1) Pare, kes, sojke, dolari, evri
2) lokali se ne izdaju po principu "ovaj je dokazan Srbin, dacu njemu lokal za dzabaka"
 
Ал' као да сам предосећао да ће се умешати! :evil: :evil: :evil: До мојега! Шта они имају да подржавају?! Њихова подршка нам не треба! :evil: :evil: :evil:

Отачаствени покрет Образ у потпуности подржава и стоји иза акције бесплатног дељења хлеба и пецива испред шиптарских пекара у Сомбору.
То је социјална помоћ!

Јавна је тајна да свака шиптарска пекара, бакалница, златара или ма која друга фирма, било да се налази у Сомбору, Београду, Бечу или Цириху, одваја део својих прихода за финансирање Тачија, Чекуа, Харадинаја и осталих бандита и терориста на Косову и Метохији. Другим речима, сваки динар који Срби оставе у шиптарским радњама представља прилог који ми сами дајемо за паљење наших кућа, рушење наших цркава и убијање наше деце!
Цела Србија би била захвална када би имали доказе црно на бело. Сви ми знамо да је јавна тајна, али...

Образ упућује и јавно питање сомборским властима: како је могуће да Шиптари могу без проблема да добијају најлуксузније локале у строгом центру града, а да исто то не може један доказани Србин – Жељко Ребрача, на пример?
Ово је 100% тачно! Ребрачу су отерали који сада улаже новац и у овако богати Апатин, а Сомбор пропада и препуштен је Албанцима.
 
Pitanje je takođe kako to da albanske žene u Srbiji imaju bolji tretman u porodilištima od drugih? To je pojava koja je poznata u Srbiji dugo vremena. Svi znaju za mito koje šiptari daju lekarima a Ministarstvo zdravlja nikad nije htelo da mrdne zadnjicom da iskoreni tu pojavu. Inače podržavam Obraz u njihovoj borbi za interese Srbije dok ne počnu da koriste ekstremna sredstva. Nadajmo se da će se mnogi dozvati pameti. A ne da završe u dilkarnicama kao ovaj sa kondicionalnim nikom.
 
Zar SrBska sitost ili gladovanje zavisi od Albanskih pekara i ostalih ne patriJotskih delatnosti ?
Pise u ovom saopstenju izmedju ostalih bisera :
Јавна је тајна да свака шиптарска пекара, бакалница, златара или ма која друга фирма,

Znaci treba ocekivati koju zlatnu narukvicu,ogrlicu ili ako si pravi patriJota po ucinku ko natakari vise bedzeva ''Kosovo je Srbija '' ...neku zlatnu polugu od 24 karata...
 
Ovde se sve svelo na bojkotovanje, umovanje i patriotizam.

Evo, jedan dobar članak na tu temu u današnjem "Dnevniku"

Ovo je izvod:

"Šta ćeš, tako je to u ovim prozaičnim vremenima: naši su preci imali barem dušmane vredne strahopoštovanja, a nama kao neprijatelji zapadoše naše rođake i komšinice, spikerke, pekarke, kasirke i poneka roštilj-frajla, da se njima svetimo za tamo-već-nešto. Verovatno nismo bolje od toga ni zaslužili. Što ne znači da one nisu zaslužile nekoga boljeg od nas, ovakvih..."

a ostatk ovde:

http://www.dnevnik.co.yu/modules.php?name=News&file=article&sid=36924
 
kosovosrcegt6.jpg
 
Саопштење за јавност
Београд, 2. III 2008.



НЕЋЕ СРБИН ОСТАТИ ГЛАДАН!


Отачаствени покрет Образ у потпуности подржава и стоји иза акције бесплатног дељења хлеба и пецива испред шиптарских пекара у Сомбору.

Јавна је тајна да свака шиптарска пекара, бакалница, златара или ма која друга фирма, било да се налази у Сомбору, Београду, Бечу или Цириху, одваја део својих прихода за финансирање Тачија, Чекуа, Харадинаја и осталих бандита и терориста на Косову и Метохији. Другим речима, сваки динар који Срби оставе у шиптарским радњама представља прилог који ми сами дајемо за паљење наших кућа, рушење наших цркава и убијање наше деце!

Међутим, док косовско-метохијски Срби на сам дан Задушница затичу оскрнављене и разрушене гробове својих најмилијих, дотле антисрбски медији покушавају да убеде овдашњу јавност да ми треба да чувамо и негујемо управо оне излоге иза којих се смешкају србски душмани – као да србске мајке не умеју да праве хлеб, и као да у Србији не постоје и пекаре које држе Срби, Македонци или Горанци, који су иначе познати као вредни и честити људи који поштују србску државу!

Образ упућује и јавно питање сомборским властима: како је могуће да Шиптари могу без проблема да добијају најлуксузније локале у строгом центру града, а да исто то не може један доказани Србин – Жељко Ребрача, на пример?

Србска омладина је и овога пута показала да поседује здраву националну свест и да јој је итекако стало до слободне и светле будућности читавог нашег народа. Стога смо уверени да ће се овакве и сличне акције проширити и по другим србским градовима, јер више нико и ништа не може зауставити свеопшти духовни и национални препород Србства!


СВЕ ЗА ОБРАЗ, А ОБРАЗ НИ ЗА ШТА!


Отачаствени покрет Образ
Информативна служба



Je si li ti jedan od onih homeless masona ? Pa sada tražiš krov nad glavom...ili je to samo nick ? I Velja Ilić je Mason...Možda zajedno tražite krov nad glavom preko ultranazzi izjava ?
 

Back
Top