tv live streaming

Registrovan Korisnik

Zainteresovan član
Poruka
239
zanima me gde mogu da nađem da gledam sve kanale koje oću preko interneta? imaju sajtovi ali nema uopšte srpskih kanala...jedino imam jedan program zove se TV i tu imam rts1, rts2 i metropolos ali samo rts radi, a ima i na sajtu www.rts.co.yu da se gleda, tako da mogu i iz real player da gledam...želim recimo b92 da gledam non stop a ne samo kad oni daju, i pink recimo i fox life
 
mnogo bi ti ;)

postoje programi ali to ne funkcionise bas kako si zamislio ;)
Da bi nesto gledao preko interneta mora da postoji streaming
Postoje programi koji pustaju FTA kanale i postoje P2P mreze za gledanje televizije. Tu ima svasta, od direktnih prenosa utakmica do filmova. Medjutim da bi mogao da koristis neki P2P program za televiziju moras da imas strahovit upload, download i nije toliko bitan (bitan je ali bez uploada je nista),. Ako si na ADSL-u mozes komotno da se oprostis od toga jer ADSL ima katastrofalan odnos U/D (1/8 )

Da bi gledao ono sta se daje na nasim kablovskim televizijama moras da kupis kablovsku ;)
 
blablabla kad mi tako štreberski objasniš..džabe si kuco..

samo treba da kažeš može/ne može

evo ja gledo pre mesec dana american pie na rts preko neta i sasvim solidno sa 64kbps upload..samo me zanima gde da nađem domaće kanale
 
Kakav lik heheh...
Objasnio ti sve i ti opet nerazumes.Kad si gledao rts nije ti trebao upload nego download.A p2p program za gledanje televizije...kucaj na google...ukratko to je fora kao torrent.Za to ti treba dobar upload.
Na kraju ti ne ostaje puno varijanti.Ono na sta naletis to ti je sto ti je ;)

btw koji si ti? Da nisi onaj divljak :lol: ;)
 

Back
Top