Novi dusek-bolovi u ledjima? Da li vam se desavalo?

Angi7

Aktivan član
Poruka
1.641
Moj muz i ja do nedavno smo spavali na kaucu na razvlacenje koji je od sundjera, dakle, malo meksi.
Sad smo kupili krevet i dusek Schlarafia. Jedva smo cekali da stigne i konacno stize////i sad nas bole ledja!

Generalno svi duseci koje smo gledali su tvrdi. Kupili smo neki koji nam se ucinio ok, sa zicanim jezgrom, gornji sloj je latex. Visok je 26cm. Taj dusek je tvrdju od onog na koji smo navikli. Evo vec par dana spavamo nanjemu, spavamo dobro, ali se budimo sa bolovima u ledjima. Da li je to normalno dok se ne prilagodi kicma novom duseku?
Utesite nas...Platili smo da 29000din
 
И ја се много боље осећам на тврђем.

hihi... ( :


To je normalno. Sačekajte još neko vreme, dok se ne naviknete. Nama je trebalo mesec dana, čak smo razmišljali o novoj promeni. Sad ga ne bi menjali, nema šanse!

ishj...sad mesec dana je već pokazatelj da biste mogli da razmišljate o poseti fizijatru.....izvesno vreme privikavanja mora da prođe...i ja sad jedne noći da ne spavam na sooper doošeku koji sam koopio za velike pare.......spavam na trosedu..onako nerasklopljenom i mekanom....i....čim se vratim...i legnem na bračnjak sa sooper doošekom......hoće kičma da poloodi....jedno 10 minoota me boli...i .. prosto osećam kako mi se opooštaju pršljenovi ..reko..da nije paraliza jbte...
 

Back
Top