"Zli" Beograd odvaja Srbe s Kosova od Albanaca

Wastlander

Primećen član
Banovan
Poruka
541
Da... Stvarno je nekorektno od Beograda sto odvaja kosovske srbe od matice Pristine... Oni su vezani pupcanom vrpcom za Kosovske albance... takve prisne veze do sada svet nije video... KAKVO JE TO LICEMERSTVO, GOSPODE BOZE!!!


Podela Srbija - moze , podela Kosmeta - ne moze :mad::mad::mad:

Ma teraj se Evropska unijo u ...... :mad::mad::mad:
-------------

Priština -- Izaslanik EU za Kosovo Piter Fejt optužio Beograd da pokušava da prekine veze između Albanaca i srpske manjine na Kosovu.

"Vrši se pokušaj da se prekinu veze između srpske zajednice sa centralnom vladom", rekao je Fejt juče u Prištini. Upitan da li Srbija pokušava da podeli pokrajinu, Fejt je rekao da misli kako je "veoma blizu toga".

Fejt, predstavlja takođe Međunarodnu upravljačku grupu, osnovanu u četvrtak u Beču, protiv čega je Srbija već protestovala u zvaničnom pismu generalnom sekretaru Ujedinjenih nacija Ki Mun Banu.

Holandski diplomata je naveo da mu je Grupa, koju čini 15 zemalja, dala "veoma snažnu poruku da neće tolerisati podelu, jer podela ove zemlje nije predviđena i neće biti prihvaćena".

Fejt je kazao i da je plan izaslanika UN Martija Ahtisarija, koji je Zapad podržao, a Rusija blokirala u Savetu bezbednosti svetske organizacije, predvideo "privilegovane veze" između kosovskih Srba i Srbije.

Ristivojević: Fejt je ilegalno prisutan na Kosovu

Pravni savetnik premijera Srbije Branislav Ristivojević izjavio je da je specijalni izaslanik Evropske unije Piter Fejt ilegalno i samovoljno prisutan na Kosovu, kao i da je njegov boravak u pokrajini "otvoreno ruganje autoritetu UN".

"Mi ne znamo koga on predstavlja, ko ga je ovlastio da dođe na Kosovo, koji je pravni osnov za njegovo prisustvo u pokrajini, ni u kom se svojstvu obraća Beogradu", rekao je Ristivojević.

On smatra da je "ključno pitanje da li generalni sekretar UN Ban Ki Mun zna ko je gospodin Fejt i šta on radi u pokrajini Kosovo i Metohija, koja je pod upravom UN, saglasno Rezoluciji 1244".
 
Slusaj nije ni cudo da je izjava od jednog Holandjanina.

Riblja Corba
Amsterdam

Neko mi je ukrao biciklo
jer ga nisam dobro vez'o lancom
na biciklo ovde sam naviklo
da se ne bi osecalo strancom

Kucici po ulicama kaku
cipelu sam umaz'o govancom
'oce da me grizaju u mraku
da se ne bi osecalo strancom

Ref.
U kafanu pusu marihuanu
ili neku drogu piju s nogu
te sam noci spavalo pod sankom
da se ne bi osecalo strankom

Ovde vopste nema Holandezi
sve Arapi, crnci, i Kinezi
tu ljudovi vopste ne spavaju
samo vicu i zajebavaju

Tu kurave u izlozi sedu
cutu, pusu, prolaznike gledu
sedu gole ili u deklize
musterije da im pridju blize

Ref.

Joj, joj, joj

Moju malu trazim po kanalu
gde se vodom setaju sa brodom
ceo dan sam plivalo za camcom
da se ne bi osecalo strancom

Svuda guzva, frka i krkljanac
nemas pojma ko je ovde stranac
postalo sam jedan Amsterdamac
da se ne bi osecalo stranac

Ref.

Joj, joj, joj

In the city of Amsterdam
you can find a lot of fun
The Dam square and Laitce plain
this is something I can't explain
There's a croud crazy in love
in the distance I hear the drum
calling me to come to Amsterdam

Amsterdam, Amsterdam
Amsterdam
 

Back
Top