2 momka u isto vreme

Iskreno – sramota! :lol: 8)
C c c... :wink:
Mada, moja najbolja drugarica je bila ranije u vezi sa jednim deckom godinu dana. Jako se vezala za njega, svadjali su se jako cesto, to je njoj jako tesko padalo, jako se nervirala. Anyway, raskinuli su pre 3 meseca. Ona je sad nasla dva decka, sa kojima je u prolaznim vezama, i sa obojicom se slaze. Ne mogu ti opisati koliko je srecna! Nema vise nervoze, nista. Ni za kog se ne vezuje, slobodna je i dobro se oseca.
A u osnovnoj sam imala drugaricu koja je imala 2 decka u isto vreme, s tim sto je sa tim drugim ostala u vezi jos 4 godine posle toga. (samo sa njim. On nikad nije otkrio da ih je bilo dvojica u pocetku)
Ne znam… Kad pomislim na tu pojavu u principu – NE DOPADA MI SE! Mada, ove dve devojke su fine, tako da to remeti moj koncept osoba koje to rade…

Sta ja o tome mislim – ne mozes se vezati za jednu osobu a biti sa drugom. A samim tim sto se ne vezujes ni za jednu osobu – To je znak tvoje emocionalne nezrelosti, ili potrebe za rasterecenjem. Iskreno, nije mi jasno kako mozete…
Tacnije, pre 20-ak dana mi se ukazala prilika da imam jednu paralelnu vezu – ja to ne mogu. Stvarno. Iako je i taj decko dobar. Ne razumem potrebu za jos nekim. To mozes jedino ako ne volis osobu sa kojom si.
A ako je ne volis – zasto si onda sa njom?

A ovako, za prolazne veze… u redu je ako mozes da se ne vezes za nekog. AKO MOZES...
Ako ti je dobro, nema veze.... Mada, ja to ne bih radila u svakom slucaju...
Dakle - MOZE DA USPE! Poznajem 2 primera, zasto ne bi mogla i ti (ali, onda dolazimo i do pitanja - sta je to uspesna veza? Nema veze... :P )
:wink:
 

Back
Top