Brisanje Srba iz Knjige Državljana!?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
38.037
Osim svih nepravilnosti i kršenja koja su išla uz proglašenje nezavisnog KiM-a, da napomenemo još jedan pojam:
Tom odlukom su, kada bi ona bila priznata, Srbi, stanovnici KiM-a, pripadnici većinskog naroda, IZBRISANI iz Knjige Državljanja Srbije, tj. formalno-pravno proterani iz Srbije i trebali bi da se upisuju u Knjigu Državljana šiptarske 'države', kao manjina.

Ko ima moralno pravo na tako nešto?
Činjenicu da po Ustavu niko ne može da bude brisan iz te Knjige, neću ni da spominjem, koga briga za to!?:D:D

SEVERNI DEO KiM-a DA SE ODMAH VRATI SRBIJI!
 
Osim svih nepravilnosti i kršenja koja su išla uz proglašenje nezavisnog KiM-a, da napomenemo još jedan pojam:
Tom odlukom su, kada bi ona bila priznata, Srbi, stanovnici KiM-a, pripadnici većinskog naroda, IZBRISANI iz Knjige Državljanja Srbije, tj. formalno-pravno proterani iz Srbije i trebali bi da se upisuju u Knjigu Državljana šiptarske 'države', kao manjina.

Ko ima moralno pravo na tako nešto?
Činjenicu da po Ustavu niko ne može da bude brisan iz te Knjige, neću ni da spominjem, koga briga za to!?:D:D

SEVERNI DEO KiM-a DA SE ODMAH VRATI SRBIJI!

E, kako je u međuvremenu od nekih zemalja priznato Kosovo, pitam belosvetske budale kako misle da reše problem državljanstva 'kosovskih' Srba koji više nisu državljani Srbije, a ne priznaju Kosovo?
Kako će ti ljudi da putuju po svetu radi turizma, školovanja itd?
Ili to Ameri, po tradiciji, vole držati ljude (Indijance, Japance) u rezervatima...LOL
 
E, kako je u međuvremenu od nekih zemalja priznato Kosovo, pitam belosvetske budale kako misle da reše problem državljanstva 'kosovskih' Srba koji više nisu državljani Srbije, a ne priznaju Kosovo?
Kako će ti ljudi da putuju po svetu radi turizma, školovanja itd?
Ili to Ameri, po tradiciji, vole držati ljude (Indijance, Japance) u rezervatima...LOL

to je kljucna , tacna recenica....mada meni to nije smesno:(
 
Osim svih nepravilnosti i kršenja koja su išla uz proglašenje nezavisnog KiM-a, da napomenemo još jedan pojam:
Tom odlukom su, kada bi ona bila priznata, Srbi, stanovnici KiM-a, pripadnici većinskog naroda, IZBRISANI iz Knjige Državljanja Srbije, tj. formalno-pravno proterani iz Srbije i trebali bi da se upisuju u Knjigu Državljana šiptarske 'države', kao manjina.

Ko ima moralno pravo na tako nešto?
Činjenicu da po Ustavu niko ne može da bude brisan iz te Knjige, neću ni da spominjem, koga briga za to!?:D:D

SEVERNI DEO KiM-a DA SE ODMAH VRATI SRBIJI!


A sta cemo sa jadnim Srbima u enklavama?Na njih niko ne misli???
 
Mozete da se davite tamo Patrijote i Izdajnici jer ovamo ste odprdeli svoje.

ne budi siguran. nikad se ne zna...:per:
toljagauc3.gif
toljagauc3.gif
toljagauc3.gif
 
E svaka chast bas si humanista.zbog takvih kao ti Srbija moze zaboraviti Kosovo.
p.s. A da sam ja rekao gamad treba proterati u Srbiju moderator bi me sigurno banovao.

Гамад је у Србији :super:

Тема... Формално могу да се сликају.... Осим Срба и Албанци узимају српске пасоше пошто када на већини граница виде ону плаву мрљу са жутим звездицама или још горе оног црног голуба на црвеној позадини, падне им мрак на очи.
 
Гамад је у Србији :super:

Тема... Формално могу да се сликају.... Осим Срба и Албанци узимају српске пасоше пошто када на већини граница виде ону плаву мрљу са жутим звездицама или још горе оног црног голуба на црвеној позадини, падне им мрак на очи.

Taj pasos sa"crnim gloubom"je moj pravi pasos a ovaj sa zutim zvezdicama je za prelazni period i ovaj prvi je sigurno vise cenjen od srpskog.Albanija je chlan Nato i chlan za EU i jedina drzava u Evropi koja ove godine nece imati recesiju i da ne pisem dalje i dalje.
 
Nikad se ne zna i ja kazem ali kako stvari stoje tako ti je zasad.Ako pogledas malo oko sebe u sadasnjost i u buducnost videces da je to tesko izvodljivo.
Sadasnjost - sve vise je normalnih ljudi u Srbiji koje vi nazivate izdajnici.
Buducnost - sve je vise starih ljudi od mladih.

Pa trenutna situacija nije povoljna za nas Srbe:(, ali pustimo vreme ce da pokaze ciji ce biti Kosmet,.... Svi znamo da nista jos nije zavrseno, ali i svi znamo da ce ratova na ovim prostorima jos biti,...ali Kosmet ce ostati Srpski kao sto je vazda bio...

Kosmet je Srbija!!!:rtfm::)
 
Taj pasos sa"crnim gloubom"je moj pravi pasos a ovaj sa zutim zvezdicama je za prelazni period i ovaj prvi je sigurno vise cenjen od srpskog.Albanija je chlan Nato i chlan za EU i jedina drzava u Evropi koja ove godine nece imati recesiju i da ne pisem dalje i dalje.

Значи илегалац :evil: Добро макар ћеш имати где да бегаш :mrgreen: А да у Аналбанији тече мед и млеко ниси морао ни да напомињеш :hahaha:
 

Back
Top