Lek protiv peruti

Postoje medicinski samponi protiv peruti,u svakoj bolje snadbevenoj apoteci.Ja licno mogu da vam preporucim losion protiv peruti YUNSEY(to je firma)a preparat se zove Vigorance,imate u kolekciji i sampon i losion.Ja sam koristila losion posle pranja kose i mogu vam reci da je odlican.
 
Mislis da jednom imas perut i vise nikad u zivotu se ne pojavi...ne moze.U pitanju je gljivica koze glave koja uzrokuje pojavu peruti i kao i svaka gljivica reaguje na razne nadrazaje,stres...tretmane koze glave...
 
Ja sam takodje sapatnik sa tom peruti i dobila sam najzad pravi savet-posto je perut vrsta gljivica a postoji medicinski sampon koji deluje antimikoticki-protiv gljivica i zove se mycoseb, pocela sam da koristim njega i nema boljeg od toga-prave ga nasi-Zorkafarma ja mislim.
A postoji i skuplja varijanta, slovenacka naravno-Orozan, ista stvar, pitanje kome se vise veruje.
Kosa se pere 2 puta nedeljno dve nedelje i onda se preventivno koristi jednom mesecno.
A manekenke prave sampon protiv peruti tako sto u omiljeni sampon ubace bajerov aspirin!!!-nisam probala ali vec sam bila spremna kad sam cula za mycoseb-za sad deluje ODLICNO!
UHhh, bas je vidno da sam imala bas veliki probelm sa tim-proucila sam pola neta da nadjem resenje :D
 

Back
Top