ON I SMS...

Mislim da manje kuckamo..u pocetku je lepo..kasnije kad se dvoje bolje upoznaju..to vec prelazi na visi nivo i postaje nepotrebno..neko ce reci da je to slatko i da nedostaje.
 
Da li mozemo da vas smorimo sms-om i izlivima neznosti na taj nacin?Da li muskarci stvarno manje kuckaju sms od zena?
Mislim da neko umereno slanje poruka jačoj polovini ne smeta.

Moja jača polovina ima običaj da odgovori posle 2-3-4 h ..upočetku mi je bilo čudo, a sad sam se navikla i baš mi je lepotako.
Isti kriterijum je za oboje...znači, ne moram da se cimam i skačem da odgovaram...sad čak umem i da iskuliram kad stigne poruka, pročitam je tek posle 15-20 minuta, nekad čak i kasnije....inače, pitala sam ga da li ga smaraju poruke koje šaljem ( količinski), na šta me je on začuđeno pitao ''Što bi me smarale?'':shock:....samo, moram da napomenem da sam do sad uvek od momaka obijala kompliment da nisam smaračica...volEm brate slobodu, pa je dajem i drugima!:D
 
Mrzim SMS-ove,mrzi me to da kuckam,debilno mi.
Ako vetj nekome imam neshto da kazem a imam i mobilni za to,lakshe mi da ga nazovem...a i mobilne ne mirishem praterano...najblaze recheno.
Gugu ga ga ga ga gu gu poruke su tek vrh debilizma i onako prilichno beskorisne vrste komunikacije SMS-om.
 
...obozavam da odgovorim sa Da , Ne....ili Mozda...a ponekad i padne nesto tipa ...mobilni pretplatnik trenutno pije pivo i nije u mogucnosti...il sta vec radi brezobrazno...taj mobilni pretplatnik...samo se uzasavam onih cirkularnih sms-ova...na nji ne odgovaram...ili pitanje u sms-ju ...sta radis...j bm radoznale...a kuchki bi poslao sms sa pozdravima od drugova iz centralnog komiteta....
 
Mrzim SMS-ove,mrzi me to da kuckam,debilno mi.
Ako vetj nekome imam neshto da kazem a imam i mobilni za to,lakshe mi da ga nazovem...a i mobilne ne mirishem praterano...najblaze recheno.
Gugu ga ga ga ga gu gu poruke su tek vrh debilizma i onako prilichno beskorisne vrste komunikacije SMS-om.

Slazem se.
 
Da li mozemo da vas smorimo sms-om i izlivima neznosti na taj nacin?Da li muskarci stvarno manje kuckaju sms od zena?

Кад ми је обичан дан ја куцам преко 40 порука дневно...
Да ли је то више или мање од жена не знам...
Лакше ми је да куцам него да причам...
 
jao sto volim da se preskacem s njim putem sms-a aaaaaaa
i jos kad znam da mi je ostalo jos za nekoliko poruka(ja sam prepaid a on postpaid znaci u prednosti je) a ja pobedim mojoj sreci nikad kraja : ))))))
 
ne kucam te golubije poruke... kucam samo poruke ljudima koji zive napolju (kad je nesto bitno)... ostale zovem, a i tada ne gugucem preko moba... mobilni telefon ne bih koristila da mi nije posla...
 
Uvek kao prvo kazem decku do koga mi je stalo da se ne obazire na poruke koje mu stizu sa raznih brojeva telefona od kojih ni jedan nije moj broj, ako mu takve stizu, a vidi se da sam ih ja pisala. Ogradjujem se od takvih poruka. Nista me ne zanima.
 
Mrzim SMS-ove,mrzi me to da kuckam,debilno mi.
Ako vetj nekome imam neshto da kazem a imam i mobilni za to,lakshe mi da ga nazovem...a i mobilne ne mirishem praterano...najblaze recheno.
Gugu ga ga ga ga gu gu poruke su tek vrh debilizma i onako prilichno beskorisne vrste komunikacije SMS-om.

...nemas pojma!!!
 
...a najvise me nervira kad dobijam one "poeticne" poruke, njih nikako ne podnosim....
...kao mpr. ovu koju sam sinoc dobila (pazi sad!):
"Da li znas da je bela milka ustvari obicna cokolada
koja je pobelela od muke kada je saznala
da nije ona najsladja na svetu, nego ti!"
Katastrofa!
 
Meni vise odgovara razgovor lice u lice. Nesto slatko uvek napisem decku ...da ga oraspolozim il cisto napisem da ga podsetim da ga volim. Ono sto ne volim je kad me neko zasipa sms porukama. Imala sam bivseg koji je da bih se dopisivala sa njim uplacivao kredit. Moj izgovor nemam kredita je ustvari znacio ne zelim da kuckam vise. Ma volim poruke al nema preterivanja.
 
Da li mozemo da vas smorimo sms-om i izlivima neznosti na taj nacin?Da li muskarci stvarno manje kuckaju sms od zena?
Zavisi al mislim ipak da mnogo manje nego mi...npr za dve godine otkad zivim sa tipom dobila sam samo jednu sms i to kad je bio u guzvi u saobracaju...ona je glasila "abortiracu"...i navikla sam se na to...cujemo se dnevno jednom a nekad uopste ne preko dana i ne smeta mi...ma i to je vise prevazidjeno...:D
 
I ja se ogradjujem od svih poruka koje mi stizu sa nepoznatih brojeva telefona. Ako mi poruka izgleda kao da mi je nju pisao moj decko, ja necu odgovoriti na nju kao da odgovaram svom decku. Nego cu odgovoriti po intuiciji kao da odgovaram nekoj osobi koja hoce nesto od mene ali ja ne znam sta i ne zanima me, i necu da dobije to sto trazi.

Ako sutra sretnem osobu na koju sumnjam da mi salje poruke ponasacu se kao da ne sumnjam u nju.Dopisivala sam se sa nekim? Ma jok. Pojma nemam o tome. Ogradjujem se od toga. Gde sam bila - nigde, sta sam radila - nista.
 

Back
Top