Eurovision 2008-Takmicari

Ne. Iz Nemacke nam dolaze No Angel (4 devojke) sa ne znam kojom pesmom. Pre neki dan je bio izbor u Nemackoj. Inace kad bi Nemci poslali Tokio Hotel, Portugal Nelly Furtado po ocevoj, valjda, liniji, Spanija - Fran Perea, Rusija - Dima Bilan (eto to se ostvarilo), Hrvati - Gibonija, Grci - koga god da posalju uvek bude super, Englezi - Craig Davida, Sugababes ili nekoga poznatog kao i sto bi trebalo. E to bi bila po meni super Evrovizija!!!

Po toj teoriji Srbija bi poslala Holly Valance, Turska Tarkana, Estonija Vanila Ninja, za Španiju može i Ricky Martin, ... Nije loše.
 
Ne. Iz Nemacke nam dolaze No Angel (4 devojke) sa ne znam kojom pesmom. Pre neki dan je bio izbor u Nemackoj. Inace kad bi Nemci poslali Tokio Hotel, Portugal Nelly Furtado po ocevoj, valjda, liniji, Spanija - Fran Perea, Rusija - Dima Bilan (eto to se ostvarilo), Hrvati - Gibonija, Grci - koga god da posalju uvek bude super, Englezi - Craig Davida, Sugababes ili nekoga poznatog kao i sto bi trebalo. E to bi bila po meni super Evrovizija!!!
Naravno da bi i ostatak Evrope trebao da posalje nekoga barem poznatog sa relativno dobrom ili barem slusljivom pesmom pa da vredi ici i gledati tu Evroviziju.

A sto bi oni dolazili na Evroviziju?Ja na njihovom mestu ne bih...
 
Ovako sramota je da drugi bude Beli Jablan
(a da ne pominjem, da dobiju nagradu za koreografiju...)
I sramota je da Beti Boop bude ispred Cvete...
Prva tri mesta su trbale da budu Jelena, kraljice, i Cveta...
Nije bitno kojim redom, ali najbolje su bile...
 
Vidis ja se ne slazem sa tobom!Meni bas odgovara ovakav redosled.Ma kakva Cveta!suvise duboko pjeva!Pjesma je dobra ali ona ...Usput BELI JABLAN je super pjesma!:))...Ana i Aleksa ,BQ i Jelena su mi bili favoriti..Koga god da ste izabrali super bi bilo..:)..pozdrav
 
Meni se ne svidja sto je Tomaševićka pobedila, uspavaće publiku. Ima ona odličan glas i pesma je lepa ali nije za Evroviziju, ima arena da odrema malo. Beauty Queens je trebalo da pobede, pogledajte samo glasanje u polufinalu, one su bile prve, a onda je taj isti žiri u finalnoj veceri odjednom spustio broj bodova njim (sa 12 na 8 ) a povećao Tomaševićki (sa 7 na 12). Pa toliko je očita nameštaljka da je to užas
 
namestaljka nego sta! dokle ce bre da prave budale od nas! daj boze da budemo negde medju poslednjima,pa valjda ce i taj Zeljko da se okane laneta vec jednom!
svaka cast Zani sto je ustupila nagradu "strucnom"ziriju. a kambek godine,Dejan Cukic,pa ja nisam znala ni da je otisao! da ne pominjem ostale smisljene prestizne nagrade! pomocni voditelji?!? o boze dragi,samo jos jedna namestaljka da lopovi trpaju pare u dzep!!
 
pa ljudi na shta lichi onaj sistem glasanja.....:evil:
1glas-publika
2glas-ziri
vishe je nego ochigledno da je nameshteno....josh se ziri pravda kako su bili objektivni....pa kako im se onda desilo da su betty boop dobile vishe poena od cvete.....:?:


p.s. shto se tiche dime bilana-pesma mu je daleko slabija od prethodne....
 
Ne. Iz Nemacke nam dolaze No Angel (4 devojke) sa ne znam kojom pesmom. Pre neki dan je bio izbor u Nemackoj. Inace kad bi Nemci poslali Tokio Hotel, Portugal Nelly Furtado po ocevoj, valjda, liniji, Spanija - Fran Perea, Rusija - Dima Bilan (eto to se ostvarilo), Hrvati - Gibonija, Grci - koga god da posalju uvek bude super, Englezi - Craig Davida, Sugababes ili nekoga poznatog kao i sto bi trebalo. E to bi bila po meni super Evrovizija!!!
Naravno da bi i ostatak Evrope trebao da posalje nekoga barem poznatog sa relativno dobrom ili barem slusljivom pesmom pa da vredi ici i gledati tu Evroviziju.

Pa Spanija ima koga da salje-Fran Perea,neko ko je bio u UPA Dance...Ali pre par godina su poslali Las Ketchup i nisu se proslavili...
 

Back
Top