Rad na prekookeanskim brodovima

Ja sam dva puta isla preko Employment powera i jedino sto traze je 250e za njihove usluge ali mozete da probate da se dogovorite da platis to kasnije . Inace sa njima samo treba biti opusten i kez je obavezan kasnije vas oni upucuju na razgovor sa poslodavcem koji je u njihovoj agenciji ali i ti ljudi su jako fini.

Sta god i koliko god citali iskustva ovde necete nikad biti spremni na ono sto vas ceka tamo,tako da opusteno najgore sto moze da se desi je da vas posalju kuci sto i nije tako strasno... :D

Jel mozes da mi posaljes njihov broj u pp pa da ih nazovem ???
unapred hvala......
 
Dobar dan, hteo bih da postavim jedno pitanje,a to je da li bilo ko od clanova zna ili iz iskustva ili iz neke price da na nekim kruzerima postoje stomatolozi? Ja sam cuo da postoje na vecim i sada me zanima neko sa vise iskustva da mi samo pojasni ako zna na kojim okvirno i kakvi su uslovi i plata. Hvala puno i super je forum .
 
Na Celebritycruises pozicija MediSpa Doctor pripada concesionaru u okviru spa centra.(znaci, nisi radnik celebritycruises -a) Uglavnom se bave botoksom I sl. I tom vrstom usluge - ulepasavanje, zatezanje(nehirursko) itd... O plati zaista pojma nemam ali ono sto znam je da spa centar dobro radi....
Ono sto znam je da se concesionar na celebrity-u promenio I ne znam tacno ko je sad.... uskoro se vracam na brod pa cu javiti
 
imenjace procitao sam sada tvoju poruku...jel mozes nesto vise da mi kazes oko rada na brodu,ja imam sastanak sad u petak preko safe cruise agencije,zanima me takodje kako ide placanje i koliki su troskovi za sve to i da li moze da se plati posle tj od plate da se to regulise ili vec kako to ide?aplicirao sam za buffet steward,pa ako imas vremena da mi malo vise kazes sve o tome ako si koliko toliko informisan,kad budes imao vremena... S postovanjem ALEKSANDAR pozdrav veliki ;)
 
Ja sam radio na brodu i isao preko agencije Safe Cruise, nemam zamerku za njih, ne uzimaju pare unapred ali jedino sto je lose jeste kompanija na koju salju, Princess jako slabo placa radnike i u odnosu na druge kompanije vise se radi vremenski sto znaci manje vremena za izlasak van broda. :-)

hahahahaha pa sada si na kopnu hahahaha, ja da sam na brodu pa da mi plate milion eura ne bi silazio sa mora tj broda
 
Ako zeli neko da ide da radi u spa, firma Canyon Ranch, evo kontakta:

734565_10152018638042267_8432020569864607284_n.jpg


Ja idem kao fitnes trener, dobra je plata. Trebaju mu hitno frizeri i za recepciju.
 
Pozdrav svima!
Ako moze neko da mi kaze iz iskustva kako prolaze zene sa zavsenim fakultetom za pomorstvo smer nautika?Koliko su godine bitne?Moze li se raditi na kruz kompaniji sa tom skolom?
Da li je bolje krenuti sa srednjom brodarskom,pomorskom ili bolje zavrsavati prvo fakultet?Hvala.
 
kontaktiraj aencije Safe Cruise is Bga, Kouzon iz Nisa....
Mozes li mi reci molim te nesto vise o Safe Cruise.
Na sajtu lako do posla su oglasili da im treba stolar, pise da je plata 1900-2500e. Poslao sam CV i zvali su me. Popricali smo na engleskom i zakazali su mi razgovor. Sta mogu ocekivati dalje u smislu koliko vremena prodje i koliko novca treba spremiti dok se ne krene na brod. Evo sta u oglasu pise izmedju ostalog...

Zahtevi:

Završena škola za elektrotehičara, vodoinstalatera ili stolara
Minimum 3 godine iskustva u jednom od ova tri zanimanja
Srednje znanje engleskog jezika (pogotovo znanje za vašu profesiju)
Spremnost za rad u internacionalnom okruženju


Uslovi:

Fiksna mesečna zarada od 1900 do 2500 EUR
Besplatne avionske karte
Besplatan smeštaj, hrana
Obezbeđeno medicinsko osiguranje
 
Mozes li mi reci molim te nesto vise o Safe Cruise.
Na sajtu lako do posla su oglasili da im treba stolar, pise da je plata 1900-2500e. Poslao sam CV i zvali su me. Popricali smo na engleskom i zakazali su mi razgovor. Sta mogu ocekivati dalje u smislu koliko vremena prodje i koliko novca treba spremiti dok se ne krene na brod. Evo sta u oglasu pise izmedju ostalog...

Zahtevi:

Završena škola za elektrotehičara, vodoinstalatera ili stolara
Minimum 3 godine iskustva u jednom od ova tri zanimanja
Srednje znanje engleskog jezika (pogotovo znanje za vašu profesiju)
Spremnost za rad u internacionalnom okruženju


Uslovi:

Fiksna mesečna zarada od 1900 do 2500 EUR
Besplatne avionske karte
Besplatan smeštaj, hrana
Obezbeđeno medicinsko osiguranje


zurim polako. Da bih se prvo i samo raspitivao o odlasku na brod, da li je to besplatno?! mislim, dodjes u agenciju dobar dan don=bar dan zelim ici na brod, koja pozicija, koju imate, tu i tu, ok!

Da li je neko od skorije vremena otisao na brod da radi, neka prica, slusam :) sta mu je od dokumenata bilo potrenbno, pare i sl? hvala.
 

Back
Top