Preporučite telefon

ledi

Ističe se
Poruka
2.975
Dakle, kupila bih telefon koji zadovoljava sledeće uslove: kućište slajder ili swivel, ekran npr. 262.144 boja, kamera 2 (ili više) megapiksela, dobra baterija (jako bitno), da podržava eksternu memoriju (microSD (Trans Flash), npr.), radio, snimanje glasa i sl. poželjni ali ne i neophodni, cena oko 200 evra.
Razmišljala sam o Samsungu E900 ali nisam oduševljena grafikom kao i o LG KE800 ali čujem da mu je baterija slaba.

Šta preporučujete?
 
Po spisku zelja preporuchio bih neki od Samsungovih modela,ali jedini problem sa Samsungom je to shto im baterije nisu dobre.
Najbolje baterija danas imaju Sony Ericsson telefoni,pogledaj neki od njihovih modela mozda nadjesh neki shto ti se svidja.
 
LG KG 800 nema eksternu memoriju, interna mu je 128 MB što je malo, po meni. Takođe, kamera mu je 1.23 mp. S druge strane, dizajn je odličan. Prelep telefon, stvarno. KE 800 je poboljšana verzija KG 800.
 
Ali ima slabu bateriju,ja nisam uspevao da skrpim vise od dva dana plafon ako ga bas malo koristim,najcesce je bilo dan i po,dva samo sa gasenjem na jedno 10-ak sati nocu!!A i debeo je i ruzan,kamera je slaba,ekran prevelike rezolucije za onu velicinu,slajder je klasicno Nokia djubre koje vec iz kutije deluje klimavo a tek posle malo duze upotrebe ima da omrzne i Nokiu i onom ko je kod njih zaduzen za slajdere i preklapace!!
Pozdrav 8)
 
E ljudi dobio sam na poklon neki mobilni (valjda kineski) nemam pojma...na njemu pise samo
QUGA tft lcd ( 2.0 mega pixels,4 x digital zoom,stereo sound 3 D), Touch Screen,ima Tv...jel zna mozda neko vise nesto o ovom kineskom cudu...? :?:
 
E ljudi dobio sam na poklon neki mobilni (valjda kineski) nemam pojma...na njemu pise samo
QUGA tft lcd ( 2.0 mega pixels,4 x digital zoom,stereo sound 3 D), Touch Screen,ima Tv...jel zna mozda neko vise nesto o ovom kineskom cudu...? :?:

Postavi sliku pa da vidimo o cemu je rijec.Da nije neka Dual sim kopija Nokie N95:D

ledi: osim LG Shine (kojeg ima moj drug) i Samsung d900/d900i (ja sam koristio d900) ne znam stvarno koji slider da preporucim jer Nokijini su manje vise svi ,,teska‚‚ kategorija (N80,6270,6280,6111...)tako da jedino ostaje SE W850i.Svivel telefone necu komentarisati jer se s njima nisam susreto.Iako znam da zbog kucista ne ispunjavaju date uslove mogu ti reci da bi odlican izbor bile Nokie 6300 i 6120Classic, ne kostaju mnogo a imaju skoro sve sto treba a uostalom 6120 je Symbian sa podrskom za 3G/HSDPA ako ti to nesto znaci
 

Back
Top