8. mart

samoupravljac

Zainteresovan član
Poruka
212
samo da pitam za savjet...imam zenu...srecan brak i sve to...a imam i svalerku...mrak riba...
posto se blizi 8. mart,a ja nisam bas pri parama...koga da preskocim sa poklonom???
 
Zena zna da nisi pri lovi i oprostice, a svalerka ce to da ti ubelezi crnim slovima...:D
Da, da, da... cenim po sebi:roll::D... nemojte da me cimate.. kad sam ovako iskrena...:D
 
samo da pitam za savjet...imam zenu...srecan brak i sve to...a imam i svalerku...mrak riba...
posto se blizi 8. mart,a ja nisam bas pri parama...koga da preskocim sa poklonom???

ja bar znam koga cu da obraujem za 8 mart,a i ona mene..:D
preskoci zenu..nju casti sa dobrim sexom...a preskoci i svalerku..i nju casti jos boljim sexom..a lovu ostavi za sebe
 
42007110708.jpg
,ja sam se opredelio za pirsing......ako nista drugo meni se svidja kako joj stoji.............
 
...u kladijonicu i sve na Zvezdu iz x u 1 pa na pljeske i pivo, pa tako pijan okrenesh shvalerku da dodje kod tebe kutji i poklonish im obema nezaboravnu MASAKR trojku...:)
 
Ma ja kako vidim ovaj covjek je u problemima, jbga stari sto se rastezes kad ne mozes!:D
Sve ti to ljepo ostavi ili odes u k.u.r.a.c....Rastegnut ce se.... a zamisli da te skonta zena.... Najebo si prijatelju... Osim sto ce se razvest... ode pola imovine.... prema Porodicnom Zakonu.... :D
 
samo da pitam za savjet...imam zenu...srecan brak i sve to...a imam i svalerku...mrak riba...
posto se blizi 8. mart,a ja nisam bas pri parama...koga da preskocim sa poklonom???

Ovo je nesto najgluplje sto sam u zivotu procitao.
Dvoumis se izmedju zene,koja te trpi, takav kakav si i tamo neke "mrak ribe" koju znas 15 dana...
odrasti.jpg
 

Back
Top