DEBELA?

pa ne znam, sve zavisi kako su kilogrami rasporedjeni, da li si proporcionalno gradjena i tako to... mada, prema onome sto si napisala mislim da ne bi skodilo da skines koji kilogram (3, 4 recimo)...
 
RAK:
pa mozda treba da imas 60 kg

al nebitno, sto te to toliko brine neznam?

smrsaces samo malo vise sexa, to pali... 8)

najoplje je da izmeris proporcije! nemoj da gledas kilograme! ja imam 1.79 i 62 kg, a u miss yu kompaniji su mi rekli da treba da skinem 5-6 kg da bi isla na izbor! samo nemoj da budes kao te propale manekenke, ja se toga zgrazavam i zato sam to batalila!
 
Ma sta se opterecujes toliko kilogramima. Po ciframa nisi debela, zna se sta je debelo. Mozda imas visak. treniraj, ali gledaj da volis sebe, pa i sa viskom! :wink:
 
Ana_BG1:
imam 63kg a visoka sam 175cm

da li sam debela?
Ma hajde sta se tripujes, po ovom rekla bih da si super, ali bitno je kako su kg. rasporedjeni.Pazi mene ja imam 72 kg a visoka sam 174 cm,ali nema sanse da sam debela ili da bi to neko rekao.Tu su jaka konstitucija obline i tako:))Pitanje je kakva je tvoja konstitucija uopste?
 
Nisi, ne mogu tacno to da tvrdim zavisi kakve si gradje ali u svakom slucaju kakve god da si gradje nisi debela... mozda imas jace butine, mozda si jaca u grudima... ali debela to sigurno nisi I moj savet ne drzi nikakve djete jer tako oslabiti neces samo jednostavno smanji obroke unos kalorija, i ne razmisljaj o tome ili npr. navikni organizam da ne jedes posle 18h!!!
Ja sam 1.62 i imam 48-50kg. kako kad i svi mi govore kako sam mrsava, da jedem... ali mi neki i kazu da sam "taman kako treba"!
 
Izvini da te pitam,sta bi radila da si na mom mestu?
Visoka sam 1.70 a imam 52kg.U svakom slucaju lakse je tebi smrsati 2-3 kilograma nego meni ugojiti se isto toliko,veruj mi.Uostalom muskarci obozavaju obline,velika vecina njih ne voli male guze. :wink:
 
*Natasa*:
Izvini da te pitam,sta bi radila da si na mom mestu?
Visoka sam 1.70 a imam 52kg.U svakom slucaju lakse je tebi smrsati 2-3 kilograma nego meni ugojiti se isto toliko,veruj mi.Uostalom muskarci obozavaju obline,velika vecina njih ne voli male guze. :wink:

:shock: :shock: :shock:
Ne mogu da verujem da mislis da si debela?????
 
Nina2:
*Natasa*:
Izvini da te pitam,sta bi radila da si na mom mestu?
Visoka sam 1.70 a imam 52kg.U svakom slucaju lakse je tebi smrsati 2-3 kilograma nego meni ugojiti se isto toliko,veruj mi.Uostalom muskarci obozavaju obline,velika vecina njih ne voli male guze. :wink:

:shock: :shock: :shock:
Ne mogu da verujem da mislis da si debela?????
Ma ne,Boze sacuvaj! :lol:
Nisi lepo procitala,rekla sam devojci da je njoj lakse smrsati dva tri kilograma,nego meni ugojiti se toliko.Nisam kosturka,ali mi ne bi skodilo par kolograma vise! :wink:
 
Nina2:
*Natasa*:
Izvini da te pitam,sta bi radila da si na mom mestu?
Visoka sam 1.70 a imam 52kg.U svakom slucaju lakse je tebi smrsati 2-3 kilograma nego meni ugojiti se isto toliko,veruj mi.Uostalom muskarci obozavaju obline,velika vecina njih ne voli male guze. :wink:

:shock: :shock: :shock:
Ne mogu da verujem da mislis da si debela?????

Ni ja....!!! :shock: :shock: :shock:
 
Mala Mo:
Nina2:
*Natasa*:
Izvini da te pitam,sta bi radila da si na mom mestu?
Visoka sam 1.70 a imam 52kg.U svakom slucaju lakse je tebi smrsati 2-3 kilograma nego meni ugojiti se isto toliko,veruj mi.Uostalom muskarci obozavaju obline,velika vecina njih ne voli male guze. :wink:

:shock: :shock: :shock:
Ne mogu da verujem da mislis da si debela?????

Ni ja....!!! :shock: :shock: :shock:
Alo devojke citajte malo bolje,nisam rekla da am debela vec da mi NEDOSTAJE koji kilogram!
 
Ana_BG1:
imam 63kg a visoka sam 175cm

da li sam debela?
Po medicinskim standardima idealna tezina za zensko je visina - 110.To znaci ako si visoka 175 cm oduzimas 110 i dobijas 65.To je tvoja idealna tezina- 65 kg, i dotle je sve dozvoljeno.Preko 65 mozes da smatras da imas visak kilograma. Sa ovim se slazu i dijetolozi kao i zenski modni casopisi koji savetuju o dobrom i zdravom izgledu.Sada ako imas viska na nekim, a manjka na nekim drugim mestima, to se lako moze korigovati vezbanjem.I jedno vazno - pitanje koliko imas godina ? - ne treba porediti kilograme jedne 18-godisnjakinje i osobu iste visine od npr 30-tak godina
 
"Da li sam debela?" :shock: :shock: :shock: -Kao stoka :twisted: .
Otkud mi znamo dal' si ti debela :?: . Imas ti ogledalo kuci? -Imas, dobro, stani ispred njega, i, jel si debela?
Ako jesi - m'rs na trcanje, ako mi mushkarci moz' se kilavimo u teretani po ceo dan, mozete vi bar da imate kilazu :x . Znas ti kakve povrede ja vucem iz teretane. Probaj da legnes na onu klupu i da dignes kol'ko si teska a da te ne zaboli bar 1 zglob. Aj polako na kalemegdan i ne vracaj se bez 5km.
 
Anonymous:
Ana_BG1:
imam 63kg a visoka sam 175cm

da li sam debela?
Po medicinskim standardima idealna tezina za zensko je visina - 110.To znaci ako si visoka 175 cm oduzimas 110 i dobijas 65.To je tvoja idealna tezina- 65 kg, i dotle je sve dozvoljeno.Preko 65 mozes da smatras da imas visak kilograma. Sa ovim se slazu i dijetolozi kao i zenski modni casopisi koji savetuju o dobrom i zdravom izgledu.Sada ako imas viska na nekim, a manjka na nekim drugim mestima, to se lako moze korigovati vezbanjem.I jedno vazno - pitanje koliko imas godina ? - ne treba porediti kilograme jedne 18-godisnjakinje i osobu iste visine od npr 30-tak godina

Heh, ako bi gledali po tome onda bi moja idealna tezina bila takva da bih definitivno bila debela. Glupo je uopste i pomisljati na racunanje idealne tezine kad je estetika u pitanju, jer se razlicite zene u razlicitim predelima tela goje. Dakle, jedna zena koja ima tu tzv. 'idealnu tezinu' moze imati najveci deo te tezine rasporedjen na bokovima, zadnjici, kruska fazon...ili na stomaku samo...itd itd da ne nabrajam. Zato devojke, radije ogledalo u ruke, ocenite sebe pa brzo vezbe koje pomazu skidanje viska kg sa tog dela tela gde problem imate.
 
dobro ok slazem se da to nije presudno, ali kako da odgovoris nekome da li je debeo na osnovu tezine i visine??? ova skala i sluzi za ocenu nekog proseka recimo do koliko bi kg trebalo da imas.Sad ako citas pazljivije i ja rekoh da zavisi gde ti se visak nakupi (ako ga ima) i da se to koriguje vezbanjem.
Izvini, ali ako ti prebacujes normu preko -110 onda treba da se zapitas da li imas viska kg (ako vec kazes da bi po tome trebalo da budes debela...)I jos nesto - nije pitanje samo u `debljini`, odnosno vizuelnom efektu vec su to strucnjaci procenili zeljenu tezinu u odnosu na visinu tela - misleci i na druge stvari, masne naslage, tj, procenat masnog tkiva u telu, i generalno zravlja...
 
Anonymous:
dobro ok slazem se da to nije presudno, ali kako da odgovoris nekome da li je debeo na osnovu tezine i visine??? ova skala i sluzi za ocenu nekog proseka recimo do koliko bi kg trebalo da imas.Sad ako citas pazljivije i ja rekoh da zavisi gde ti se visak nakupi (ako ga ima) i da se to koriguje vezbanjem.
Izvini, ali ako ti prebacujes normu preko -110 onda treba da se zapitas da li imas viska kg (ako vec kazes da bi po tome trebalo da budes debela...)I jos nesto - nije pitanje samo u `debljini`, odnosno vizuelnom efektu vec su to strucnjaci procenili zeljenu tezinu u odnosu na visinu tela - misleci i na druge stvari, masne naslage, tj, procenat masnog tkiva u telu, i generalno zravlja...

Ovo je sve tacno.Istina je da se od visine oduzme 110 i da se dobijaju kg idealne tezine,ali kao sto bi trbalo da svi imaju veeeelika ogledala kod kuce pa ako vide "nesto vece"na svom telu znaci da ti "idealni" kilogrami nisu lepo rasporedjeni,i to je sve.
P.S.
A ti Ana umesto sto se zalis,sada imas dovoljno saveta od svih nas pa primeni nesto od toga.Na posao :wink:
 

Back
Top