Pomoc oko slanja na server-HITNO

Gost
Registrovao sam se na web1000.com.Izradio sam prezentaciju,ali ne mogu da posaljem strane.Nabavio sam Cute FTP.Sve lepo podesim,ali prijavljuje mi neku gresku kada kliknem conect.
Da li mozete detaljno da mi objasnite kako da posaljem strane na server preko ovog programa ili nekog drugog.
 
Ja sam nedavno imao slican problem na jednom besplatnom host serveru. Ispostavilo se da on ne prihvata html stranice sa imenom tipa ''index ime strane.html'', nego da moras da je nazoves ''indeximestrane.html'' ili 'index_ime_strane.html'. Ili probaj da napravis novi direktorijum i u njega ubacis sve stranice (naravno, osim index.html)
 
Ma kakvi total komanderi i cuteftpovi!!!

Jednostavno u Internet Exploreru ukucas sledece:

ftp://ftp.web1000.com/

tada ce te pitati za korisnicko ime i pasword. Za ime mu stavi ovako:

imesajta_web1000_com
-primer za mene:
musicstudiogalaxy_web1000_com

Ove crtice _ nisu odvojeno vec zapravo crtice!!!

Zatim za sifru ukucas sifru koja ti je stigla mailom i to je to!!!

Ulogovaces se na server gde ces videti dokument default.html. Obrisi ga i pocni uplodovanje sajta. To ces uraditi tako sto ces samo kopirati stranice sa harda na server opcijom copy i paste!!!

To je ceo posao!!!

SRECNO...... ako bude problema pisi....
 
Probao sam sa windows comanderom 5.0.Ne znam da li sam lud ali nece pa nece.Da li je mozda zato sto koristim konekciju preko grps-a?
OBJASNITE MI MOLIM VAS KORAK PO KORAK STA TREBA DA URADIM OD PODESAVANJA KONEKCIJE PA DO SAMOG SLANJA.
UNAPRED HVALA!
 
Jel si uspeo?????

Nakon otvaranja naloga i uplodovanja sajta nemoj da se zacudis ako odes na svoju adresu a nje tamo nema!!! Potrebno je malo vremena da se sajt oformi!!! Nemam pojma zasto! Ja sam cekao dva sata nakon uplodada da mi se sajt oformi! Al sad je u redu mada ga jos nisam zavrsio!!!

Pogledaj ga na:

www.musicstudiogalaxy.tk

Ovo je domain koji koristi link sa web1000 samo sto je lepsa adresa, ili ako hoces onu:

http://musicstudiogalaxy.web1000.com/

Ajd ostavi svoju adresu da vidim sta si uradio!!!
Poz...
 

Back
Top