Poklon za polaganje diplomskog

Benicio

Početnik
Poruka
18
Pozdrav! Hajde da čujem neku interesantnu ideju šta bi mogao kupiti djevojci kad odbrani diplomski. Znam da se muškarcima obično kupi sat ili sl., ali ne znam šta bi joj mogao kupiti. Uzmite u obzir da sam ja još student, a samim tim i da imam ograničen budžet :(
 
pa posto si studenAt...daj joj ono sto vec imas...u prevodu plaknes se malo i cestitas joj onako prisno :D :mrgreen:
a za pare koje ustedis odes da se napijes :rotf:
danas bas ispred faxa neki liCi se slikaju sto polozili diplomski...malo falilo da nateram ortaka da im uskocimo u kadar dok se slikaju...to bi im bila uspomena za ceo zivot...2 budale uskacu iz zasede :rotf: :D
 
Pozdrav! Hajde da čujem neku interesantnu ideju šta bi mogao kupiti djevojci kad odbrani diplomski. Znam da se muškarcima obično kupi sat ili sl., ali ne znam šta bi joj mogao kupiti. Uzmite u obzir da sam ja još student, a samim tim i da imam ograničen budžet :(
Paaaa, onda joj pozajmi žeton i pokloni 3 bona za ručak, to bi, valjda, trebalo da bude dovoljno, a ?!? :D
 
Rokovnik ili imaš u ''Manual''-u poslovne neke torbe, vrlo su ženstvene i lepe, ja se spremam sestri da kupim od naredne stipendije.
Nakit uvek može da se kupi.
Možeš i da joj uzmeš neku zanimljivu kasicu za novac.
Ili novčanik. (Ova poslednja dva su kao simbolična za nekog ko kreće u posao...)
Globus je skup, mada bih ja to rado kupila nekim osobama za diplomiranje...
Znam šta bih jednoj osobi uzela, ali, što se kaže, ''da smo živi i zdravi''... :) će dođe vreme i za to... ;)
Zavisi i šta studira, i tu može da se bude kreativan...
Uzmeš joj sat, staviš na 12 da budu poklopljene kazaljke i napišeš: ''Pravo je vreme!'' :)
 
pa posto si studenAt...daj joj ono sto vec imas...u prevodu plaknes se malo i cestitas joj onako prisno :D :mrgreen:
a za pare koje ustedis odes da se napijes :rotf:

danas bas ispred faxa neki liCi se slikaju sto polozili diplomski...malo falilo da nateram ortaka da im uskocimo u kadar dok se slikaju...to bi im bila uspomena za ceo zivot...2 budale uskacu iz zasede :rotf: :D

nije losa ideja samo bih dodala da se NAPIJETE ZAJEDNO!!!:D

PS>Javi sta je bilo na kraju sta si odlucio i cime si je pocastio?!
 
Kao sto kaze zikica ;)
ali ne zaboravi parkericu skupocenu jer su se one inace delile svim ljudima koji su stekli zvanje profesora i ljudima koji su doprinelisvetu u necemu.Tako ces joj odati posebno priznanje.E sada kad ti je devojka onda samo jedno mi pada na pamet kao naj poklon lepo amsnicu oko njega i IZNENADJENJE :lol:
 

Back
Top