Manje zlo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.427
...evo da vezzem konja gde mi gazda kzze, poshto tje Tutsi biti novi mod molo da igramo po njegovim pravilima...
...danas je sretnem u prolazu, znam da se udala pre godinu dana i ima dete i nije mi bash sve jedno...josh je volim...:heart:
...pogledam onako ne zainteresovano u kolica, a dete klempavo i lichi na mene???:shock:
...da li manje boli ovo ili kad rodi tvoje dete a zzgebche lichi na njenog bivsheg???
...mozzda smo mi od samog pochetka bili jedna velika greshka?:oops::mrgreen:
 
...teshko druzze Tutsi da tjesh se tog 'leba najesti, ja te podrzzao za moooda ( raspolozzenje) i odma' dobijo opomenu...
@novaLASTA...jesam klempav aj' sad da me zezamo...a tek mali iz kolica al tje da nayebe...:mrgreen:
 
...evo da vezzem konja gde mi gazda kzze, poshto tje Tutsi biti novi mod molo da igramo po njegovim pravilima...
...danas je sretnem u prolazu, znam da se udala pre godinu dana i ima dete i nije mi bash sve jedno...josh je volim...:heart:
...pogledam onako ne zainteresovano u kolica, a dete klempavo i lichi na mene???:shock:
...da li manje boli ovo ili kad rodi tvoje dete a zzgebche lichi na njenog bivsheg???
...mozzda smo mi od samog pochetka bili jedna velika greshka?:oops::mrgreen:

hteo si da kazes da je bolje bilo tvom caletu da te je izdrkao po zidu,po svojoj maici,carsavu ili podu nego sto je svrsio u tvoju kevu???...malo sam grub ali tako mi zvucis
 
...ne znam ko je tebe druzze naljutijo, ali ne, odgovor na tvoje pitanje je ne, nego da li manje boli ovo ili ono, to je pitanje meseca, znachi tvoje dete podizze neko drugi ili ti shvatash da tvoje dete nije tvoje, zuuumesh?....:mrgreen:
...i budi dobar bata takvog te volim ne morash da mi dirash tatu i mamu...:)
 
...ne znam ko je tebe druzze naljutijo, ali ne, odgovor na tvoje pitanje je ne, nego da li manje boli ovo ili ono, to je pitanje meseca, znachi tvoje dete podizze neko drugi ili ti shvatash da tvoje dete nije tvoje, zuuumesh?....:mrgreen:
...i budi dobar bata takvog te volim ne morash da mi dirash tatu i mamu...:)

aha...pa nezgodno je to...i vise nego zajebano...osecao bih se usamljeno u svom srcu da mi se tako nesto desi....
oprosti na gresci u komunikaciji
 
Postavio si temu koja uopste nije zaebancija...
Da li je gore to da ti dete podize neko drugi ili da tvoje dete nije tvoje?U breee tesko pitanje...
mislim da u oba slucaja odgovor zavisi od toga koliko ti volis detetovu majku(to je ona kap sto preliva casu)...
E... sada sam se setila necega sto i nema veze sa temom
Kazu da otac voli decu samo dok voli i njihovu majku...Komentar mi je bio vise nego uzasan sve dok oko sebe nisam pocela da uvidjam primere bas iz te price...
E tek tada sam se uzasnula...
 
...evo da vezzem konja gde mi gazda kzze, poshto tje Tutsi biti novi mod molo da igramo po njegovim pravilima...
...danas je sretnem u prolazu, znam da se udala pre godinu dana i ima dete i nije mi bash sve jedno...josh je volim...:heart:
...pogledam onako ne zainteresovano u kolica, a dete klempavo i lichi na mene???:shock:
...da li manje boli ovo ili kad rodi tvoje dete a zzgebche lichi na njenog bivsheg???
...mozzda smo mi od samog pochetka bili jedna velika greshka?:oops::mrgreen:

zavisi od pola detetovog
 
Dobra tema:)
Lakse bi mi bilo da podizem dete koje nije moje,nego da moje dete podize neko drugi.Volim decu,i podizao bih i svoju i tudju decu bez problema.
Roditelji/staratelj je samo jedan oslonac i sigurnost dok je dete malo.Na kraju,kad odrastu,svako ode na svoju stranu i ako si bio covek,mozda te jednog dana neko od sve te dece i pogleda.Jednostavna filozofija.
 
...evo da vezzem konja gde mi gazda kzze, poshto tje Tutsi biti novi mod molo da igramo po njegovim pravilima...
...danas je sretnem u prolazu, znam da se udala pre godinu dana i ima dete i nije mi bash sve jedno...josh je volim...:heart:
...pogledam onako ne zainteresovano u kolica, a dete klempavo i lichi na mene???:shock:
...da li manje boli ovo ili kad rodi tvoje dete a zzgebche lichi na njenog bivsheg???
...mozzda smo mi od samog pochetka bili jedna velika greshka?:oops::mrgreen:

:))))))))))))
 
Што сте подигли ову тему из праисторије? Без дозволе постаљача теме, и његовом причом, наставком?

Кад је данас после толико времена ко зна каква ситуација...
 
Што сте подигли ову тему из праисторије? Без дозволе постаљача теме, и његовом причом, наставком?

Кад је данас после толико времена ко зна каква ситуација...

Postavljač je i dalje tu. Ako mu smeta buniće se mada čisto sumnjam, on se nikad ne ljuti. :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top