Divni li evropski i miroljubivi Albanci, sta im bi ?

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
Prizren: Ubijene tri osobe
27. februar 2008. | 21:35 | Izvor: Beta
Prizren -- Tri osobe su poginule, a jedan pripadnik Kfora povređen je danas u centru Prizrena, kada je izbila svađa između dve grupe civila.

"Vojnik Kfora koji se sasvim slučajno zatekao, obavljajući svoj zadatak, lakše je ranjen u nogu i izvan je životne opasnosti", izjavio je portparol multinacionalnih snaga sektora, turski major Vedat Umsak. On je dodao da je vojnik Kfora bio na dužnosti i da se zatekao blizu mesta sukoba.

Svađa, a potom i oružani sukob, sa trostrukim ubistvom i ranjavanje, dogodili su se na centralnom prizrenskom trgu Šadrvan oko 15.30 časova.

Iz sedišta regionalne policije saopšteno je da su poginuli Arber Krasnići (24), Đon Kužini (16) i Nue Kćira (40). Dvojica poginulih su iz Srbice, a jedan je iz sela Smač, u opštini Prizren.

Policija je privela jednu osobu zbog sumnje da je izvršila trostruko ubistvo, ali nije navela njen identitet. Motivi još nisu poznati a istraga je u toku.

Šadrvan, centralni prizrenski trg, sve više postaje mesto obračuna, tuča, ranjavanja, ali i ubistava.
 
Нека само наставе да се међусобно убијају.
92c921097f.gif
Мање ће бити посла за нас ако одемо доле.
 
Pa ovi iz Evrope su i svesni problema u koji su se uvalili(mozda se nisu svi osvestili ali uskoro ce).Postoji primer Hrvatske ili Slovenije,koje su i pre otcepljenja imale neke samostalne institucuije a i stanovnistvo koje je bilo na mnogo visem civilizacijskom nivou nego sto su to Siptari,pa im je trebalo vremena da se osamostale i uvedu neki elementarni mir.A ovde govorimo o narodu koji jos zivi po plemenima i gde jos vazi krvna osveta!21.vek traje od 2001.???!!!!.Da ne pominjemo to sto je Kosovo glavni snabdevac droge za citavu Evropu.Bas me zanima kako ce da izadju na kraj sa njima?!
 
Pa ovi iz Evrope su i svesni problema u koji su se uvalili(mozda se nisu svi osvestili ali uskoro ce).Postoji primer Hrvatske ili Slovenije,koje su i pre otcepljenja imale neke samostalne institucuije a i stanovnistvo koje je bilo na mnogo visem civilizacijskom nivou nego sto su to Siptari,pa im je trebalo vremena da se osamostale i uvedu neki elementarni mir.A ovde govorimo o narodu koji jos zivi po plemenima i gde jos vazi krvna osveta!21.vek traje od 2001.???!!!!.Da ne pominjemo to sto je Kosovo glavni snabdevac droge za citavu Evropu.Bas me zanima kako ce da izadju na kraj sa njima?!

Уживаћу да гледам ту распаднуту криминалну државу са оним терористом на челу и ове јаднике из ЕУ и НАТО како само пумпају паре у ту црну рупу Европе без икаквих изгледа да ће се икад и поправити.
 
samo taj ?

onda je jos i dobro

verovao ili ne, ali ako si ikada bio u prizrenu, i odes sada i vidis na sta lici, neces poverovati. ubedljivo najlepsi grad i najsredjeniji urbanizam. toliko je sve renovirano, uredjeno i sl. da je to milina. e sada da li zato sto tamo zive samo divljaci ili ne ja ne znam
ps. licno ne volim prizren, ali to su cinjenice koje sam bolidi ne zeleda vide i priznaju.
 
greska, ono za unazad, ali znam da cemo je sigurno imati hiljudu godina od danas, a vi??? ako vas tada bude of kors

Jel si ti to pijan ili si svaki dan tako blesav?!Pa dobro bre .iskreno,jel vi Siptari stvarno mislite da vam je Amerika napravila drzavu dole tek tako.Zato sto mnogo vole vase bakljave?!Jos cete vi da im otplacujete taj dug godinama...i vasa deca i deca vase dece!Ima da vas jasu konstantno.A do tad cemo se mi vec vratiti...A onda...Ne bili vi u vasoj kozi....:rolleyes:
 

Back
Top