Engleska kultura

Da, kod nas toga uopšte nema.:roll:

Mislim - nema ni u Rusiji; tamo su sva deca zaštićena, voljena, pažena i mažena. Svi divno žive.
Ima samo na 'trulom Zapadu'.

Neznam kada se kod nas silovalo 160 deca pa posle toga ubilo, ali mozda ti znas.
Drugo, zapad obicno sve strano blati, a svoje uzdize do meseca. Evo neka se malo vidi, koliko daleko je kultura stigla na zapadu.
 
Neznam kada se kod nas silovalo 160 deca pa posle toga ubilo, ali mozda ti znas.
Drugo, zapad obicno sve strano blati, a svoje uzdize do meseca. Evo neka se malo vidi, koliko daleko je kultura stigla na zapadu.

Ne znam koliko se ovde dece godišnje siluje, ali se, nažalost, dešava.
Da, Zapad blati druge a svoje uzdiže - s tim se slažem.
Malo-malo, pa tamo neki pomahnitali srednjoškolac pobije svoje vršnjake.
To je totalna degradacija ljudskih vrednosti, moralno posrnuće... da ne kažem: užas. Ali, bolje da se manemo priče o njima (Englezima, Amerima itd) a da se više bavimo nama samima.
 
Ali, bolje da se manemo priče o njima (Englezima, Amerima itd) a da se više bavimo nama samima.

Stim se ne slazem. Kod nas ima suvise ljudi koji misle, da na zapadu vlada bratstvo i jedinstvo, de je sve u redu, de se postuje zakon. Nemac bi rekao: Malo morgen.

Problem je u tome, oni koji kod nas uzdizu zapad, istovremeno iskoristavaju marginalne prilike (na primer patike), da blate Srbiju i srpski narod. Da li je b92 objavijo vest o silovanju i ubijanju 160 deca u Engleskoj? Ne? E pad vidis: b92 su vaznije neke patike, nego ubijena deca u Engleskoj ili Srbi na Kosovu.
 
Ono sto je tebi jutarnja kafa to je Englezu silovanje.Ne moze da pocne dan a da ne siluje neko dete .Ma stoka anglosaksonska. :D:D:D:D

To je otprilike ono : Ustanem ujutru, silujem dete, popijem kafu. Malo posedim, istusiram se, pa ponovo silujem dete, zatim odem na posao, tamo me sef siluje, kad se vratim cekam dete da dodje izsilovano iz skole ....:lol: eh bolestan svet...
 
Da ne treba mozda da zalimo tu decu??? Trebali bi ali posto te iste Engleze zabole ona stvar za nasu decu zasto bi mi zalili njihovu.

Mi smo svakako bolji od Engleza, to smo pokazali kroz istoriju i na to mozemo biti ponosni!
Mi nismo gradili drugim narodima logore kao Jasenovac ili Auschwitz!
Oni koji nas najvise blate (Engleska, Nemacka, Hrvatska), oni su u svemu 1000 puta gori!
 
Stim se ne slazem. Kod nas ima suvise ljudi koji misle, da na zapadu vlada bratstvo i jedinstvo, de je sve u redu, de se postuje zakon. Nemac bi rekao: Malo morgen.

Problem je u tome, oni koji kod nas uzdizu zapad, istovremeno iskoristavaju marginalne prilike (na primer patike), da blate Srbiju i srpski narod. Da li je b92 objavijo vest o silovanju i ubijanju 160 deca u Engleskoj? Ne? E pad vidis: b92 su vaznije neke patike, nego ubijena deca u Engleskoj ili Srbi na Kosovu.

Ma razumem ja tebe.
I ovde ne pričamo o B92, zar ne?
Ne pričamo ni o patikama, nego o silovanju dece u Engleskoj.
Ako hoćeš da povučeš neku paralelu, nije ti adekvatan primer.
 
Mi smo svakako bolji od Engleza, to smo pokazali kroz istoriju i na to mozemo biti ponosni!
Mi nismmo gradili drugim narodima logore kao Jasenovac ili Auschwitz!
Oni koji nas najvise blate (Engleska, Nemacka, Hrvatska), oni su u svemu 1000 puta gori!

Pa ovakve stvari imas i kod nas a bogami i u Rusiji .

Svuda se desavaju takve grozote u vezi sa decom . Evo ti Kurir tvoj nasusni , prelistaj .

A ovi sto su 100 puta gori od nas , slazem se , jad i beda , evo pogledaj im fudbalske stadione , nigde zive

duse koliko su gladni ...
 
To je otprilike ono : Ustanem ujutru, silujem dete, popijem kafu. Malo posedim, istusiram se, pa ponovo silujem dete, zatim odem na posao, tamo me sef siluje, kad se vratim cekam dete da dodje izsilovano iz skole ....:lol: eh bolestan svet...

I posle se cude zasto neki tinejdzer sa smajserom ode u skolu i ubija sve redom dok god ima municije
 

Back
Top