Ruski nacionalisti zestoko protiv Medvedeva!

Moreplovka.pa sta?

Primećen član
Poruka
753
Optuzujuci ga da je Jevrejin, Bonderik kaze da ce Medvedev biti poguban za Rusiju i da ce je dokrajciti.Evo jedne izjave Bondarika:

We are categorically against him because he is an ethnic Jew and does not conceal his sympathies toward Judaism," said Bondarik,

Kategoricki smo protiv njega jer je Jevrejin i nikada nije krio svoje simpatije za judaizan, kaze Bondarik.

Evo patriote pa citajte i sami.

http://www.jrtelegraph.com/2008/02/in-search-of-me.html
 
Poslednja izmena od moderatora:
sta je to patruJota, neka mi neko objasni ?
evo na Baraka Obamu u SAD-u najdemokratskijoj zemlji na svetu na koju svi treba da se ugledamo optuzuju da nije dovoljno patriota - to je glavna zamerka !
Sta ja znam valjda nije pobio dovoljan broj Iracan, sjebo Koreju, Kubu, a i dok je Hilari penila o Kosovu, on je samo zapiao na neki papiric nesto i in reci o tome !
Kaze i onaj mali nazi prin Harry ne moze on da gleda kako se njegovi drugovi bore za svoju zemlju u Iraku ,a on da sedi kuci i gleda. ( to znaci po njihovom hajmo u ameriku da branimo nasu zemlju, pa posto je amerika daleko mozemo i do ambasade i to je amerika po medjunarodnom pravu - jel mozda gresim u poredjenju ?)
 
koja gomila gluposti. verovatno su danas srbi sa novog zelanda nacionalno najsvesniji i najkulturniji.
Naravno da nije gomila gluposti ja ti govorim kroz istoriju da su bili najsvesniji i najkulturniji a ne sada normalno kad su gotovo iscezli ,uostalom trebao bi da odes malo do Sent Andreje pored Budimpeste pa bi ti neke stvari o istoriji tvog naroda bile jasnije .
 
Evo patriJote pa citajte i sami.

Upravo zbog tvog i razmisljanja ljudi poput tebe u Srbiji danas jaca nacionalizam(onaj negativni) i Radikali vode glavnu rec(oni koji su uostalom delom odgovorni za to sto nas svet ne ceni tj. ne j*** nas ni dva%).Ali ljudima jednostavno pukne **** slusajuci tzv. ''evropejce'' koji nipodasstavaju sve sto je srpsko!
 
Naravno da nije gomila gluposti ja ti govorim kroz istoriju da su bili najsvesniji i najkulturniji a ne sada normalno kad su gotovo iscezli ,uostalom trebao bi da odes malo do Sent Andreje pored Budimpeste pa bi ti neke stvari o istoriji tvog naroda bile jasnije .

a sta je to jelasic uradio za srbiju sem sto je kupio od nasih para vilu na dedinju za 5 miliona a pre dolaska u srbiju je bio podstanar?

i ovo sto nam je doveo nemacke i ostale banke iz EU da nam lupaju 5 puta vece kamate nego u njihovim zemljama?
 
http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?IDNews=215791

MEDVEDEV: SAD PODSTIČU NESTABILNOST U EVROPI
POLITIKA - SVET I MI - Sreda, Februar 27, 2008 14:08

Sjedinjene Američke Države podstiču nestabilnost u Evropi podržavajući nezavisnost Kosova, ocenio je prvi zamenik predsednika ruske vlade Dmitrij Medvedev.

Prema rečima Medvedeva, nelegalno proglašenje nezavisnosti Kosova 'stavilo je pod pretnju bezbednost i stabilnost celog regiona'. 'Tamo samo prinesite šibicu i planuće u Evropi, to su oštri momci', rekao je obraćajući se biračima u Nižnjem Novgorodu Medvedev dodajući da 'Amerikanci, naravno ništa ne rizikuju', preneo je Itar-Tas.

'Amerika je daleko a u Evropi se stvara izvor nestabilnosti, mogućnosti za trgovinu narkoticima i druga zla i sva ta zaraza širiće se u Evropi i kod nas. Zato pitanje Kosova i Srbije, iako se čini da je ta Pokrajina daleko, aktivno utiče i na naš život unutar zemlje, rekao je ruski vicepremijer. Medvedev smatra da podrška Srbiji u rešavanju 'kosovskog pitanja', treba da bude 'ne samo moralna, nego i praktična'.

'Podržavaćemo Srbiju u zahtevu za poništenjem nelegalnih odluka o Kosovu, ne samo u UN',rekao je on dodajući da Srbija računa i na tu pomoć, ali i da će priključenje projektu 'Južni potok' Srbiji značajno pomoći u rešavanju mnogih ekonomskih problema.

Govoreći o utiscima iz posete Beogradu, Medvedev je rekao da su utisci 'tužni', iako ima napredka, ali da zgrade srušene u bombardovanju 1999. godine podsećaju da je 'Evropa bombardovala Evropu'.

Kandidat i favorit u trci za budućeg šefa države na izborima 2. marta, rekao je da će nastaviti kurs dosadašnjeg predsednika Vladimira Putina i izrazio uverenje da će u slučaju pobede zajednički rad njih dvojice doneti korist Rusiji. Medvedev je najavio da će u slučaju da bude izabran za šefa države mesto premijera predložiti Putinu
 
Mada to nishta ne mora da znachi,kad je Jeljcin izvukao iz rukava tada anonimusa,tamo nekog Putina svi su mislili da ce nastaviti njegovu politiku lizanja bulje zapadu..a i "evropjeci"moraju priznati da bash nije tako..kakva god bila Rusija danas takva je pre svega zahvaljujuci Putinu,a mora se priznati da je to mnogo,mnogo bolje nego 2000.Vi zaboravljate da je recimo Putin "reshio"Chechensko pitanje poravnavanjem terena i oprao Jeljcinovu blamazu tamo.To shto neki misle da je Medvedev"mekshi"ne mora nishta da znachi.
 

Back
Top