kako MU iscupati

  • Začetnik teme devojka sa kljestima
  • Datum pokretanja
D

devojka sa kljestima

Gost
iz usta sta zeli od veze???

svaki put kad sam od nekog tipa pokusavala da dobijem odgovor na pitanje sta on u stvari zeli od mene on bi samo ovako uradio :roll:

zar je moguce da savremeni muskarci ne znaju/ne smeju otvoreno da kazu sta misle???
 
Da li sam ja to perverzna, pa sam jedina kojoj je palo na pamet - da MU iscupa... nesto...
O, Boze! :oops:
Manje vise su svi muskarci takvi. Ne vole da pricaju o buducnosti, pogotovo ako su mladi. Nemoj ni da ga pitas, osetices da li je on sa tobom ozbiljan ili ne.
 
Snezna_kraljica:
Da li sam ja to perverzna, pa sam jedina kojoj je palo na pamet - da MU iscupa... nesto...
O, Boze! :oops:
Manje vise su svi muskarci takvi. Ne vole da pricaju o buducnosti, pogotovo ako su mladi. Nemoj ni da ga pitas, osetices da li je on sa tobom ozbiljan ili ne.
Da ti nisi neka opatica, majke ti. Sta studiras, bogosloviju?
 
Snezna_kraljica:
Da li sam ja to perverzna, pa sam jedina kojoj je palo na pamet - da MU iscupa... nesto...
O, Boze! :oops:
Manje vise su svi muskarci takvi. Ne vole da pricaju o buducnosti, pogotovo ako su mladi. Nemoj ni da ga pitas, osetices da li je on sa tobom ozbiljan ili ne.

mislim na neku blizu buducnost, ne na fore tipa brak, deca... ;)
 
Snezna_kraljica:
Da li sam ja to perverzna, pa sam jedina kojoj je palo na pamet - da MU iscupa... nesto...
O, Boze! :oops:
Manje vise su svi muskarci takvi. Ne vole da pricaju o buducnosti, pogotovo ako su mladi. Nemoj ni da ga pitas, osetices da li je on sa tobom ozbiljan ili ne.

mislim na neku blizu buducnost, ne na fore tipa brak, deca... ;)
 
devojka sa kljestima:
mislim na neku blizu buducnost, ne na fore tipa brak, deca... ;)
Ma, to se oseti, stvarno! Da vidis koliko ti njemu znacis - da li te stavlja ispred utakmice (ili bar u ravni sa njom :) ), da li te pominje prijateljima, da li izlazite na prometnija mesta, da li te upoznaje sa drugovima, da li se osecas zasticeno pored njega, da li te smatra sebi ravnom, da li mu nedostajes kad se ne vidite, da li ti prica svoje probleme (to je vazno), da li se trudi da te oraspolozi kad si tuzna... To su sitnice koje mnogo govore. A oni ne vole o tome da pricaju - da pokazu da im je stalo mogu, ali - da ti kazu jasno i glasno, to im je cesto neprijatno.
 
Snezna_kraljica:
Luc:
Da ti nisi neka opatica, majke ti. Sta studiras, bogosloviju?
Ma, pusti, oni sa Bogoslovije su raspusteni, pa sam zato samouka... :P
Naravno da ne. Ali sam bar iskrena u svom ponasanju, i nije to lazan moral, veruj mi. Zato nemoj da mi kukas kako sam uzasna i tako to. Takva sam.
Sad se ne salim, skroz ti se divim, majke mi. To je po mom misljenju mnogo bolje nego da si kurvetina. :wink: :wink: Sve pohvale na tvoj racun :wink:
 
devojka sa kljestima:
iz usta sta zeli od veze???

svaki put kad sam od nekog tipa pokusavala da dobijem odgovor na pitanje sta on u stvari zeli od mene on bi samo ovako uradio :roll:

zar je moguce da savremeni muskarci ne znaju/ne smeju otvoreno da kazu sta misle???

Pa MU je bar lako iscupati! Vise puta sam uspela! Samo ga pitaj bilo koje ozbiljno pitanje koje se tice vas dvoje i dobices visoko intelektualni odgovor MU, MU, MU! A da ugodjaj bude upotpunjen i izraz lica ce veoma podsecati na domacu zivotinju od koje je pozajmio vokabular!
 
Kakvo pitanje takav i odgovor.
Baš je njemu do razmišljanja o vezi. Još manje da o tome priča, ne daj bože da promišlja. Tu ste vi cure glavne. Ako ste ga slovile, onda ga vodite tuda kud ste naumile. Samo oprezno, jer ako krenete preko nekih džombi onda se može oteti. I manje razmišljajte šta misli on, već šta radi konkurencija. On će tamo di zelenija trava raste. Naravno, mudrost mu tako kaže.
 
Nista lakse :P
Postavi mu pitanje kako sebe zamislja za nekih par godina. Ako se u njegovom odgovoru pojavljujes i TI kao sastavni deo njegovih buducih planova, onda je tvoja dilema resena.
ps.Javi nam kako je proslo i srecno :D
 
[quote="devojka u krizi"]
devojka sa kljestima:
iz usta sta zeli od veze???
..............................................
Pa MU je bar lako iscupati! Vise puta sam uspela! Sama MU postavi bilo koje ozbiljno pitanje koje se tice vas dvoje i dobices visoko intelektualni odgovor MU, MU, MU! A da ugodjaj bude upotpunjen i izraz lica ce veoma podsecati na domacu zivotinju od koje je pozajmio onomatopeju!

Toliko ste slatke da zasluzujete po cokoladicu ...Moze"MILKA"?! :wink:
:idea:
 
devojka sa kljestima:
iz usta sta zeli od veze???

svaki put kad sam od nekog tipa pokusavala da dobijem odgovor na pitanje sta on u stvari zeli od mene on bi samo ovako uradio :roll:

zar je moguce da savremeni muskarci ne znaju/ne smeju otvoreno da kazu sta misle???
on te nevoli cim nema sta da ti kaze
 
Ma nije to nista narode, ja kad sam postavila pitanje- STA TI ZELIS OD MENE?- dobila sam odgovor -IMAS 20 MARAKA?- DOSLO MI JE DA VRIIIIISTIIIIIM! Nista ljudi nego kad dodje do tog pitanja bolje ga ne postaviti ili jos bolje, nakon ne dobijenog odgovora okrenuti se i otici! Njemu ako je stalo, doci ce za tobom, ako ne, doci ce drugi. Bar tih ribaca je prepun okean.
 
pa jednostavno, otvorenost se razlikuje od osobe do osobe... ako ti on ne kaze u trenutku kada ti to ocekujes ili na nacin koji to ocekujes, ne znaci da mu nije stalo do tebe ili do veze... ti si ta koja ga najbolje znas, i shodno tome trebala bi da znas nacin da saznas njegov stav o vasoj vezi, ako vec direktno pitanje nema efekat... pogresila si sto si ovakvo pitanje postavila ovde... mi cemo te odgovorima samo zbuniti... odgovor trazi u provedenim trenucima sa njim... 8)
 

Back
Top