Nova akcija Deklija

DRVOSEČA

Aktivan član
Poruka
1.125
Дошли смо данас до нове идеје за акцију како би пробудили успавани и деморалисани србски народ. Окачимо наше србске заставе на свој балкон, прозор, терасу, подигномо морал свима, нека за сад крене од нас, има нас много и тако ћемо пробудити своје градове да ураде исто.
Ево данашње слике:
p2240670mh3.jpg

deskyy4.jpg

68854776zt4.jpg

Додатне иформације:
Ако немате своју тробојку направили смо комбинацију да по по најнижој тј. набавној цени свима омогућимо да је добију, наравно у питању су углавном не стандардне димензије као шта су ове на слици које су отприлике 4 пута 2 матра и сл.
Постоји могућност и да премерите где би сте је ставили па да ту димензију наручимо код шнајдера.
Постоји и могућност да побијете и три боје платна и одштампани грб за ту димензију пропорционално тако да је самми кући ушијете или да платимо око 500 дин човеку да сашије.
За сав инфо и наруџбине јавите се на личну поруку или на 064 53 96 112.
 
e da znas...toliko mi je siti to sa zastavama i naiconalnim obelezjima na sve strane,ko da nemas nikoga i niceg drugog u zivotu da mu se radujes,tezis ili neke licne uspehe da budes ponosan na njih pa se kitis nekim zajednickim perjem i to ti je sad kao top 1 u zivotu :neutral:

Šala Mala:
Kome se ne sviđaju srpske zastave na balkonima, neka ide na KiM i neka se divi šiptarskim:D
 
e da znas...toliko mi je siti to sa zastavama i naiconalnim obelezjima na sve strane,ko da nemas nikoga i niceg drugog u zivotu da mu se radujes,tezis ili neke licne uspehe da budes ponosan na njih pa se kitis nekim zajednickim perjem i to ti je sad kao top 1 u zivotu :neutral:
pa u redu je da neko bude ponosan i da voli zemlju iz koje dolazi ali je malo tuzno i jadno ako ti je cinjenica da pripadas nekom narodu najvece zivotno dostignuce i vrhunski ponos iz prostog razloga sto ti nisi nikako doprineo toj cinjenici nego si se jednostavno rodio kao Srbin ,Rumun... ili sta vec kao sto si se mogao roditi i kao Singapurcanin ,mislim cemu toliki ponos na stvar kojoj nisi nimalo u zivotu doprineo nego se eto desila slucajno.
 
Šala Mala:
Kome se ne sviđaju srpske zastave na balkonima, neka ide na KiM i neka se divi šiptarskim:D
pa meni zastave u principu nisu medju omiljenim zanimacijama ako dozvoljavas : )
pa u redu je da neko bude ponosan i da voli zemlju iz koje dolazi ali je malo tuzno i jadno ako ti je cinjenica da pripadas nekom narodu najvece zivotno dostignuce i vrhunski ponos iz prostog razloga sto ti nisi nikako doprineo toj cinjenici nego si se jednostavno rodio kao Srbin ,Rumun... ili sta vec kao sto si se mogao roditi i kao Singapurcanin ,mislim cemu toliki ponos na stvar kojoj nisi nimalo u zivotu doprineo nego se eto desila slucajno.
pa upravo na to i mislim...
ko u filmovima sto su svi 'proud to be an american' :neutral: koja glupost teska,e pa sad isto tako i ovi,najveci im uspeh sto su se rodili ko srbi/albanci ( aktuelna situacija pa zato :lol: )
 
pa meni zastave u principu nisu medju omiljenim zanimacijama ako dozvoljavas : )

pa upravo na to i mislim...
ko u filmovima sto su svi 'proud to be an american' :neutral: koja glupost teska,e pa sad isto tako i ovi,najveci im uspeh sto su se rodili ko srbi/albanci ( aktuelna situacija pa zato :lol: )


Parola za akciju može da bude:
Više zastava, Manje droge sa KiM-a!:D
 
neke licne uspehe da budes ponosan na njih pa se kitis nekim zajednickim perjem i to ti je sad kao top 1 u zivotu

Licne uspomene i stvari tog tipa se drze u vitrini a ne na terasi.

Zajednicka obelezija koristim jer sam deo toga. Odnosno pripadnik sam srpskog naroda.

Sta je kome top 1 u zivotu je sasvim druga stvar. Bitno je da nam je nasa nacija barem u top 10.
 
Bas ce to podici moral .

У Црној Гори и на Космету у налету монтенегриског и шиптарско национализна карактеристично је било то да су се заставе шиле у неограниченим количинама.

Немој омаловажавати истицање застава.
 
Bas ce to podici moral .
Sve zemlje koje drze do svog naciona koriste svoja obelezja gde god mogu da ih umetnu.
Na kapama, salovima, motorima, rukavicama, bedzevima, pri vecim i manjim svecanostima, u vreme rata i u vreme mira.
Ovde ima podosta onih koji su zaboravili da je ovo Srbija. Mozda je vreme da se podsete.
Amerikance konstantno podsecaju da zive u americi, iako su poreklom odasvud samo ne iz amerike. Americka deca mozda ne znaju gde je evropa i Srbija ali prvo nauce himnu i znacenje zastave.
Nemci ne isticu zastavu da ne bi uboli nekoga u oko , ali zato svuda isticu neke domace prepoznatljive znake tipa mercedes, bmw, vw i slicno...
Kod francuza, gde god se okrenes, ubodu te onim tornjem u oko a o marseljezi i trobojci da se ne prica.
Kod nas, pokazi mi ucenika osmog razreda koji zna himnu. A moze se diskutovati i o redosledu cele tri boje na zastavi kao i o grbu. Zato, kada porastu i zavrse visoke skole ici ce da rade kod gazda Hansa koji odlicno zna i himnu i zastavu.
 
Немци су почели да истичу своју заставу од СП у фудбали 2006. године... Нема где се нису сетили да је истакну од атомобилских хауба до балкона...
 
Upravo počinje još jedna akcija sa istovetnim ciljem:

Omladina DSS deli milion bedževa sa porukom "Kosovo je Srbija"
Autor: Agencije | 27.02.2008 - 10:59

Omladina Demokratske stranke Srbije započeće danas akciju u okviru koje će u gradovima - centrima okruga u Srbiji građanima biti podeljeno milion bedževa sa porukom "Kosovo je Srbija", najavljeno je iz te stranke.

Akcija pod nazivom "Milion poruka - Kosovo je Srbija" u Beogradu će biti organizovana danas, ispred restorana "Ruski car", sa početkom u 12.44 sati.

U akciji će učestvovati i ministri Aleksandar Popović, Zoran Lončar i Velimir Ilić.
 

Ствар је проста. Ми имамо и државну и народну заставу... и то није никаква наша измишљотина... то мање више имају многе напредне демократије:)

Немачка:

Народна
de.gif


Државна
359.gif


Аргетина:

Народна
669.gif


Државна
25.gif


Ауструја:

Народна
29.gif


Државна
459.gif


Има још пуно примера ако те занима... и то би требало да се поштује...
 
Znam to, ali nije zabranjeno koristiti državnu zastavu ni van zvaničnih institucija.

Да, неће се због тога ићи у затвор.

Застава са грбом је много скупља од просте тробојке. Штампане заставе ме не занимају, смо шивене ;)

Ствар је проста. Штампане заставе брзо избледе. Друго, пробај да их опереш па ћеш видети после како ће изгледати...

Значи, купијте само ШИВЕНЕ!!!
 

Back
Top