Министар Јеремић показао право лице!

Jel sad covek treba da se stidi zato sto je srbin? Bolje da je obukao nesto benetonovo i stavio NY nicks kapu i isao okolo sa americkom zastavom...ne vidim sta ovde moze da bude lose. Mi stvarno imamo neki ozbiljan problem, u jeku svega sto se dogadja, i sto se dogadjalo, mi iz nekog beznadja, omraze, i raznih drugih faktora pocinjemo da negiramo sve ono sto je nase i da polako, ali sigurno gubimo veru u sebe i svoj nacionalni identiet.
 
Jel sad covek treba da se stidi zato sto je srbin? Bolje da je obukao nesto benetonovo i stavio NY nicks kapu i isao okolo sa americkom zastavom...ne vidim sta ovde moze da bude lose. Mi stvarno imamo neki ozbiljan problem, u jeku svega sto se dogadja, i sto se dogadjalo, mi iz nekog beznadja, omraze, i raznih drugih faktora pocinjemo da negiramo sve ono sto je nase i da polako, ali sigurno gubimo veru u sebe i svoj nacionalni identiet.

Ма напротив пријатељу... ја се поносим што имамо оваквог министра иностраних послова!
 
Jao, ja tek sad videla fotke, nisam ni ukapirala o cemu je rec!

Bila fotomontaza ili ne, ne vidim gde pise da moras da budes radikal da bi voleo Srbiju/ponosio se sto si Srbin/smatrao da je Kosovo deo Srbije itd.

Jeremic nikada nije rekao da se stidi Srbije, da Kosovo ne treba da bude nase, tako da ne vidim u cemu je problem.

Pa i nema problema u tom smislu, osim u glavama radikala. Ali, to nije novost, tako da nema potrebe širiti temu.;)
 

Back
Top