ГДЕ СТЕ МИШоВИ ???

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Као што знате у Србији се већ ГОДИНАМА ВОДИ ЖЕСТОКА КАМПАЊА да се укине редовно служење војног рока, тако да наши момци дефинитивно заврше као сека-персе мењајући пелене бебама и подмећући кибле по болницама. Многи се чак веома хистерично залажу за укидање војног рока.

Е, сада бих молио ДА ОБЈАСНЕ и мени и себи а и другима КАКО ТО ДА У јЕВРОПИ А НАРОЧИТО У НЕМАЧКОЈ ОВАКВА КВАЗИ-ДЕМОКРАТСКА ПРАВИЛА НЕ ВАЖЕ ???




merkel protiv ukidanja vojne obaveze u nemačkoj

Tanjug - Pre sat i 44 minuta

BERLIN - Nemački kancelar Angela Merkel založila se danas protiv ukidanja vojne obaveze u Nemačkoj, javljaju mediji.


"Lično zagovaram vojnu obavezu, jer mislim da kroz nju imamo tešnju povezanost naroda i vojske", rekla je Merkel.
 
@Eremita, stvarno mislim da si najveci mis......

Ti si ........., neverovatno. Oces dea vidis kako se ubija siptar, hrvat, musliman?Oces da vidis kako to izgleda uzivo.........

Neces nikad jer, niti imas muda niti bi svaki normalan Srbin to uradio!!
 
Као што знате у Србији се већ ГОДИНАМА ВОДИ ЖЕСТОКА КАМПАЊА да се укине редовно служење војног рока, тако да наши момци дефинитивно заврше као сека-персе мењајући пелене бебама и подмећући кибле по болницама. Многи се чак веома хистерично залажу за укидање војног рока.

Е, сада бих молио ДА ОБЈАСНЕ и мени и себи а и другима КАКО ТО ДА У јЕВРОПИ А НАРОЧИТО У НЕМАЧКОЈ ОВАКВА КВАЗИ-ДЕМОКРАТСКА ПРАВИЛА НЕ ВАЖЕ ???




merkel protiv ukidanja vojne obaveze u nemačkoj

Tanjug - Pre sat i 44 minuta

BERLIN - Nemački kancelar Angela Merkel založila se danas protiv ukidanja vojne obaveze u Nemačkoj, javljaju mediji.



"Lično zagovaram vojnu obavezu, jer mislim da kroz nju imamo tešnju povezanost naroda i vojske", rekla je Merkel.


Ja se zalazem da se ukine VOJNA OBAVEZA ali ne zato sto su nasi momci seka-perse niti zato sto sam ja takav...vec zato sto je rezerna vojska opsta glupost i sto je totalno nepouzdana,,,,Srbiji treba profesionalna vojska od oko 20 000 ljudi koja ce u svakom momentu biti spremna da stiti njen ustavni poredak...kada tako nesto bude mogla da cini,,nemoj da se zavaravamo,taman mi svi otisli u vojsku zajedno sa zenama ona idiotska Amerika bice pet puta jaca...tako da,mislim da su stvari jasne...A Angela Merker nije neko cijim ces me citatima inpresionirati..ona je je jos jedna od onih osoba koje stvaraju svet CETVRTOG RAJHA!
 
Мито, твоје јунаштво ме опчинило. Нисам за укидање војске, али се БТ (БТ може бити скраћеница и за блутут) својски трудио да упропасти све што се могло упропастити у војсци, тако да сада нема ни смисла да имамо војску.
 
Ja se zalazem da se ukine VOJNA OBAVEZA ali ne zato sto su nasi momci seka-perse niti zato sto sam ja takav...vec zato sto je rezerna vojska opsta glupost i sto je totalno nepouzdana,,,,Srbiji treba profesionalna vojska od oko 20 000 ljudi koja ce u svakom momentu biti spremna da stiti njen ustavni poredak...kada tako nesto bude mogla da cini,,nemoj da se zavaravamo,taman mi svi otisli u vojsku zajedno sa zenama ona idiotska Amerika bice pet puta jaca...tako da,mislim da su stvari jasne...A Angela Merker nije neko cijim ces me citatima inpresionirati..ona je je jos jedna od onih osoba koje stvaraju svet CETVRTOG RAJHA!

koja gomila gluposti.

srbija bez vojske je drzava osudjena na propast.

20.000 vojnika ne moze da obrani beograd a kamoli celu drzavu.
 
eto da uporedimo srbiju sa grckom.

grcka je drzava koja ima slican broj stanovnika kao srbija . grcka ima 160.000 aktivnih vojnika i preko 2 miliona vojnika u rezervnom sasatvu.

zasto grcka ne zaposli 20.000 profesionalaca a ostalo en raspusti ako je taj sistem bolji?

zasto izrael ne napusti sluzenje vojske gde muskarci sluze 3 godine vojsku a zene 2?

pa zato sto bi ih u tom slucaju arapi pregazili za nedelju dana.

svi koji su protiv vojske a muskarci su nisu nista drugo do najobicnije seka perse i kukavice!
 
koja gomila gluposti.

srbija bez vojske je drzava osudjena na propast.

20.000 vojnika ne moze da obrani beograd a kamoli celu drzavu.


A ma...AMA ona je tu da nas brani od nereda a ne da ratuje sa bilo kim....ej sa RATOM je BOGU HVALA ZAVRSENO...SRBIJA NE SME VISE NIKADA da RATUJE I NISAKIM a mora da vodi kvalitetnu i dobru spoljnu politiku i pravom i samo pravom se bori za konacnu pobedu,,,samo pravo treba da bude sve nasa vojska i sve nase oruzije do konacne pobede...Srbija NEMA VISE DECE KOJA SMEJU I MOGU DA UMIRU..SRBIJA NIKADA VISE NE SME HRANITI RIBE u plavoj GROBNICI....SRBIJA NE SME BITI PUSTOS sa ZENAMA U CRNIM maramama....vojska joj velika ne treba...jer da ratuje nece a mora da vodi pametnu politiku kojom ce se braniti!
 
Ja smatram da, zbog prostora na kome zivimo (nismo na malom pacifickom ostrvu koga niko ne interesuje i za koje niko ne zna), bi svako trebalo da prodje bar neku vojnu obuku, mozda cak i zene. Zlu ne trebalo, da znas ako nedajboze dodje do toga, kako da drzis bombu ili pusku, a da ne povredis sebe.

Medjutim, ne smatram da vojska treba da bude prinudna, odnosno, da svako ko je odsluzio vojsku bude prinudjen da ide da ratuje kada god neko odluci da pozove rezervu ili kako se vec zovu ljudi koji nisu profi vojska a sluzili su vojni rok.
 
Ajde @Eremita, javno te pozivam, da uzmes pusku i ides sa mnom na granici. Da se vidimo sa tvojim neprijateljima. Da porazgovaramo po neku u Srbiji, na Kosovu ako treba i siptarski. Pomogni mi ako nisam vest u belgijanskom ili holandskom posto sve znas.....

Jel bi gledao @Eremita ili pucao u prvog ili bi ti bilo dupe ko 'meduza"? Ako hoces ja mogu prvog da ubijem, kako bi ti imao vremena i prostora ovde govna non-stop da jedes.............

]Izvinjavam se moderatoreima, ali prof. Grof, je takav!!
 
Ja smatram da, zbog prostora na kome zivimo (nismo na malom pacifickom ostrvu koga niko ne interesuje i za koje niko ne zna), bi svako trebalo da prodje bar neku vojnu obuku, mozda cak i zene. Zlu ne trebalo, da znas ako nedajboze dodje do toga, kako da drzis bombu ili pusku, a da ne povredis sebe.

Medjutim, ne smatram da vojska treba da bude prinudna, odnosno, da svako ko je odsluzio vojsku bude prinudjen da ide da ratuje kada god neko odluci da pozove rezervu ili kako se vec zovu ljudi koji nisu profi vojska a sluzili su vojni rok.

ama ljudi,,,ne smemo da ratujemo..shvatite..to..jos jedno desetkovanje nase nacije nalik onima iz proslog veka i nece nas ni biti...manite se vise RATOVA I PIROVIH pobeda, ostavimo ih nekom drugom...zivimo u MIRU..i radimo,mnogo radimo i bice nam bolje!
 
Izvini ali zaista EU ne vidim kao ideal ...mozda ono za sta se oni zalazu ali ne i ono sto oni cine..jer,podsecam ,vecina zemalja EU priznala je i nezavisnost Kosova,,,ja smatram da te zemlje nisu i ne smeju biti ideal i uzor Srbiji!

Али такве државе које не могу бити узор гомилају своју војску сваким даном све више... чему те војске...

ej sa RATOM je BOGU HVALA ZAVRSENO...SRBIJA NE SME VISE NIKADA da RATUJE I NISAKIM

Зато нам је и отишао Космет.... ми рекли нећемо ратовати ови кажу направићемо лом ако нам не дате независност,,,

Гузенбауер је рекао да је Аустрија признала Косово јер би у супротном настао рат... шиптари не би претили силом да нама војска није уништена и да нам није наређено да говоримо како ћемо само преговорима решавати кризу Космету...
 
A ma...AMA ona je tu da nas brani od nereda a ne da ratuje sa bilo kim....ej sa RATOM je BOGU HVALA ZAVRSENO...SRBIJA NE SME VISE NIKADA da RATUJE I NISAKIM a mora da vodi kvalitetnu i dobru spoljnu politiku i pravom i samo pravom se bori za konacnu pobedu,,,samo pravo treba da bude sve nasa vojska i sve nase oruzije do konacne pobede...Srbija NEMA VISE DECE KOJA SMEJU I MOGU DA UMIRU..SRBIJA NIKADA VISE NE SME HRANITI RIBE u plavoj GROBNICI....SRBIJA NE SME BITI PUSTOS sa ZENAMA U CRNIM maramama....vojska joj velika ne treba...jer da ratuje nece a mora da vodi pametnu politiku kojom ce se braniti!


A kako ti misliš da vodiš takvu politiku bez vojske?
 
Као што знате у Србији се већ ГОДИНАМА ВОДИ ЖЕСТОКА КАМПАЊА да се укине редовно служење војног рока, тако да наши момци дефинитивно заврше као сека-персе мењајући пелене бебама и подмећући кибле по болницама. Многи се чак веома хистерично залажу за укидање војног рока.

Е, сада бих молио ДА ОБЈАСНЕ и мени и себи а и другима КАКО ТО ДА У јЕВРОПИ А НАРОЧИТО У НЕМАЧКОЈ ОВАКВА КВАЗИ-ДЕМОКРАТСКА ПРАВИЛА НЕ ВАЖЕ ???




merkel protiv ukidanja vojne obaveze u nemačkoj

Tanjug - Pre sat i 44 minuta

BERLIN - Nemački kancelar Angela Merkel založila se danas protiv ukidanja vojne obaveze u Nemačkoj, javljaju mediji.


"Lično zagovaram vojnu obavezu, jer mislim da kroz nju imamo tešnju povezanost naroda i vojske", rekla je Merkel.

Dole ratni huskaci.
Ovakvi kao ti verovatno vise vole muskarce nego zene.
 
Мито, твоје јунаштво ме опчинило. Нисам за укидање војске, али се БТ (БТ може бити скраћеница и за блутут) својски трудио да упропасти све што се могло упропастити у војсци, тако да сада нема ни смисла да имамо војску.

Трудио се БТ али и пре њега а за време ЗЂ се СВОЈСКИ трудио она сељачина "откуде Ниш" - Зоран Живковић.:twisted:

Стварно не знам шта хоће ове сека-персе, нека се већ једном изјасне. Да ли желе да сада после 2000 година хришћанства ПРИМИМО ХИНДУИЗАМ, да постанемо вегетаријанци и да идемо са метлицом и чистимо испред себе, е да не би случајно мрава згазили...

 
Али такве државе које не могу бити узор гомилају своју војску сваким даном све више... чему те војске...



Зато нам је и отишао Космет.... ми рекли нећемо ратовати ови кажу направићемо лом ако нам не дате независност,,,

Гузенбауер је рекао да је Аустрија признала Косово јер би у супротном настао рат... шиптари не би претили силом да нама војска није уништена и да нам није наређено да говоримо како ћемо само преговорима решавати кризу Космету...


Slazem se da te drzave gomilaju vojsku za rat ali MI MORAMO OSTATI IZVAN TE PRICE,,,dajte neka jedan rat prodje bez nas!

....Kazes zato nam je otislo Kosovo...ja mislim da nije,,,dokle god ga Srbi budu smatrali svojim ono nije izgubljeno...A PRAVDA JEDNOM MORA TRIJUMFOVATI....i diplomatija i pravo Kosovo ce i ako je po nekima otislo ponovo vratiti nama...ali ako nas zbog ratova do tada ne bude ni bilo,ne znam da li ce nam i trebati!
 

Back
Top